homeIcon
  1. separatorEv & Mobilya
  2. separatorKILIM MOBILYA
REKLAM

En son KILIM MOBILYA fırsatları

Şu anda KILIM MOBILYA tarafından sunulan bir fırsat yok

KILIM MOBILYA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Kilim Mobilya, Türk mobilya perakendecisidir. Çocuk ve genç odaları da dahil olmak üzere her tür alan için ev mobilyaları ve dekorasyonlarının satışını yapmaktadır. Tüm tasarımlarında kaliteli malzemeler kullanmakta ve çevrimiçi mağazaları aracılığıyla ücretsiz gönderim sağlamaktadır.

KILIM MOBILYA mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Kilim Mobilya geniş bir yelpazede kaliteli ürünler sunmaktadır. Masalar, koltuklar, puflar, şifonyerler, duvar rafları, ofis koltukları, perdeler, yorganlar, şilteler, bazalar, yataklar, beşikler, yastıklar, yastık kılıfları, sehpalar, dolaplar, çocuk yatak odası takımları ve diğer birçok ürüne erişebilirsiniz.

REKLAM

KILIM MOBILYA hakkında sık sorulan sorular

KILIM MOBILYA mağazasının tarihçesi: KILIM MOBILYA hakkında
Open

Kilim Mobilya 1976 yılında Kayseri'de kurulmuştur. İlk mağazaları, farklı kurulum türleri için sınırlı sayıda tasarım seçeneği sunmuştur. Zamanla iş büyümüş, kataloğunu genişletmiş, yeni mağazalar açmış ve en iyi malzemelerle üretilen yeni koleksiyonlar sunmuştur. Yıllar geçtikçe, kusursuz hizmet ve verimli yönetim teknikleri için ödüller kazanarak ülke çapında varlığını genişletmiştir.

Bugün Kilim Mobilya, müşterilerinin evlerini yenilemek ve mükemmel ortamı yaratmak için ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilecekleri bir online mağaza ile 50'nin üzerinde fiziksel mağazaya sahiptir.

KILIM MOBILYA mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Kilim Mobilya kendi markasını tasarlar, üretir ve satışını yapar. Leo, Jasmina, Puffy, Lizbon, Bahar, Buca, Buket, Geralt, Miranda, Vals, Century, Prestij, Çan, Sehzade, Atlantik, Kaşmir, Altın ve Ülke gibi yüzlerce farklı ürün ve koleksiyon bulabilirsiniz.

KILIM MOBILYA mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Kilim Mobilya'da tasarruf etmenin birçok yolu bulunmaktadır. Haftalık reklamlarına göz atabilir ve ürün ve hizmetler için özel indirimler hakkında bilgi almak için bültenlerine abone olabilirsiniz.

KILIM MOBILYA mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Kilim Mobilya yerel ve uluslararası markalarla rekabet etmektedir. Başlıca rakipleri Tepe Home, Lüks Mobilya, Enza Home, Lord's, Evgör, Dream Home, Habitat, Koçtaş, Lazzoni, Bellona, Vivense, Seray Mobilya, IKEA, Nillse Mobilya ve Vivense'dir.

KILIM MOBILYA mağazasına özel avantajlar
Open

Kilim Mobilya'da özel avantajlar elde etmenin en iyi yolu, haftalık reklamlarına abone olmaktır. Harika fırsatları keşfetmek ve bugün mobilyalardan tasarruf etmeye başlamak için web sitelerindeki Kampanyalar bölümünü ziyaret edin!

KILIM MOBILYA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Kilim Mobilya, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

KILIM MOBILYA tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi Kilim Mobilya indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın size sunduğu güncel fırsatları keşfedin ve size en yakın Kilim Mobilya mekanlarında en iyi indirimleri öğrenin. Indirimler 365 ile mevcut en iyi teklifleri alın ve Indirimler 365 ve bu popüler kuruluşun size neler sunabileceğini keşfedin. Kaliteli mobilya arıyorsanız Kilim Mobilya’ya mutlaka uğrayın. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sahip olduğu tüm promosyonlardan yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://kilimmobilya.com.tr/

REKLAM
REKLAM