REKLAM

TÜRK TELEKOM mağazasının haftalık fırsatları

En son TÜRK TELEKOM fırsatları
REKLAM

Şu anda TÜRK TELEKOM tarafından sunulan bir fırsat yok

Diğerleri mağazasına ait diğer fırsatlar

TUPPERWARE logo
TUPPERWARE kataloğu

TUPPERWARE kataloğu

Katalog 2022
Broşürü Aç
ENPLUS logo
ENPLUS kataloğu

ENPLUS kataloğu

Katalog 2022
Broşürü Aç
JOKER logo
JOKER kataloğu

JOKER kataloğu

Katalog 2022
Broşürü Aç

Diğer Diğerleri markaları

D&R
D&R
TUPPERWARE
TUPPERWARE
VODAFONE
VODAFONE
TANTITONI
TANTITONI
ENPLUS
ENPLUS
JOKER
JOKER
D&R
D&R
TUPPERWARE
TUPPERWARE
VODAFONE
VODAFONE
TANTITONI
TANTITONI
ENPLUS
ENPLUS
JOKER
JOKER

TÜRK TELEKOM mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Türk Telekom, Türk devletine ait bir telekomünikasyon hizmet sağlayıcısıdır.

TÜRK TELEKOM hakkında sık sorulan sorular

TÜRK TELEKOM mağazasının tarihçesi: TÜRK TELEKOM hakkında
Open

1840 yılında Osmanlı İmparatorluğu Postanesi kurulmuştur. Şirket 1909 yılında adını PTT Nezareti olarak değiştirmiş ve telefon hizmeti vermeye başlamıştır. 1994 yılında çıkan bir yasa sonucunda PTT Nezareti, Türkiye Posta İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Türk Telekom olarak ikiye ayrılmıştır. Türk Telekom, 1998 yılında Türkiye'de GSM şebekesi işletmek için ilk lisansı almıştır. 2004 yılında Türk Telekom, rakibi Avea'yı satın almıştır. Ertesi yıl özelleştirme kapsamında şirket Oger Telekomünikasyon'a ve kablolu televizyon ve internet hizmetleri Türksat'a devredilmiştir. 2016 yılında Türk Telekom, kendi kurulu altyapısını kullanarak telefon ve internet hizmeti veren ilk Türk şirketi olmuştur. Şirket, 2018 yılında Öger Telekom grubundan ayrılmıştır. Türk Telekom 2020 yılına kadar 308.000 kilometre fiber altyapısına, 23 milyonun üzerinde GSM abonesine, 11 milyon genişbant müşterisine, 3 milyon TV servisi ve TivibuGo abonesine ve 14 milyon ev telefonu hattına erişmiştir.

TÜRK TELEKOM mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?
Open

Türk Telekom, fiber optik internet, telefon hatları, cep telefonu hizmeti, kablolu ve isteğe bağlı televizyon hizmetleri, akıllı telefonlar, kişisel bilgisayarlar, tabletler, modemler, akıllı cihazlar, aksesuarlar ve daha fazlasını içeren çeşitli multimedya hizmetleri sunmaktadır.

TÜRK TELEKOM mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Türk Telekom'da Apple, Casper, General Mobile, Huawei, Omix, Oppo, Realme, Reed, Samsung, Techno, Vivo, Xiaomi, Hometech, Alcatel, TCL, Motorola, Gigaset, TP Link, Zyxel, ZTE, Tivibu, Tuncmatik, Inteya, Omix, Soultech, JBL, Ttec, Urbanista, Realme, Defunc, Bilicra, Amazfit, Beats ve Sony gibi telekomünikasyon sektörünün en iyi markalarını bulabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

En son promosyonlarını ve sınırlı süreli fırsatlarını öğrenmek için Türk Telekom web mağazasını ziyaret edin. Yenilenmiş bölümlerinde indirimli fiyatlarla en iyi cihazları bulun.

TÜRK TELEKOM mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Türk Telekom'un ana rakipleri Vodafone, Galatasaray Mobile, Turkcell, İDO ve TTnet gibi benzer telekomünikasyon şirketleridir.

TÜRK TELEKOM mağazasına özel avantajlar
Open

Özel indirimlerden yararlanmak için internet hizmetinizi Türk Telekom web sitesinden alın. Yeni internet müşterileri, ilk üç ay ağ kurulumu ve sınırsız fiber internet alır. %16'ya varan indirimlerden yararlanmak için numaranızı Türk Telekom'a taşıyın. Eğitim ve eğlence dünyasına en hızlı şekilde erişmek için Türk Telekom'un öğrenci indirimlerine göz atın.

TÜRK TELEKOM tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Türk Telekom için en iyi indirim ve kataloglara sahiptir. Size en yakın Türk Telekom'daki son indirimleri bulun. Indirimler 365 ile en son Türk Telekom etkinliklerini ve promosyon kodlarını takip edin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.turktelekom.com.tr/Sayfalar/Ana-Sayfa.aspx

REKLAM