REKLAM

En son YATSAN fırsatları

Şu anda YATSAN tarafından sunulan bir fırsat yok

YATSAN mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Yatsan, Türk yatak ve mobilya perakendecisidir.

YATSAN mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Yatsan'da yaylı veya lateks yatak, minder, yorgan, jel yastık, nevresim, bebek karyolası, baza, elektrik baza, başlık, koltuk, TV sandalyesi, komodin, puf, şifonyer, markiz, karyola, koltuk gibi birçok çeşitte ürün satın alabilirsiniz.

REKLAM

YATSAN hakkında sık sorulan sorular

YATSAN mağazasının tarihçesi: YATSAN hakkında
Open

Yatsan, 1974 yılında yatak standartlarını yükseltmek amacıyla kurulmuştur. Uyku kalitesinin iyileştirilmesine büyük önem veren şirket, bu nedenle 60.000 metrekareyi aşan üretim merkezlerine sahip birkaç yatak firmasından biridir. Yatsan, Hilton, Mardan Palace ve Swissotel gibi büyük otel zincirleri arasında favori tedarikçidir. Şu anda Yatsan, ülke genelinde 150'den fazla satış merkezine sahiptir ve dünya genelinde 50 ülkede daha mevcuttur.

YATSAN mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Yatsan, Serta ve King Koil gibi global markaların Avrupa ve Asya'da 10'dan fazla ülkede tek üreticisi ve Tempur, Sealy, La-Z-Boy ve Stearn & Foster gibi sektör liderlerinin Türkiye'deki tek distribütörüdür. Ayrıca Uykucu, Velfont ve Technogel gibi birçok tanınmış markanın da satışını yapmaktadır.

YATSAN mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

En son ürünleri ve sınırlı süreli fırsatları öğrenmek için Yatsan'ın internet mağazasına gidin. Kampanyalar bölümünde en iyi promosyonları ve etkinlikleri bulun. Yalnızca Çevrimiçi bölümlerinde benzersiz indirimler alın.

YATSAN mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Yatsan'ın ana rakipleri Doğtaş, İstikbal, Bellona, ​​Kilim Mobilya, Çilek, Lazzoni, Alfemo, Kelebek, İpek ve Konfor gibi benzer mobilya firmalarıdır.

YATSAN mağazasına özel avantajlar
Open

Tüm haberleri e-postanıza almak için Yatsan bültenine abone olun. Yatsan web mağazasında hesap oluşturun, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL hediye kazanın. Yatsan tüm ürünlerinde ücretsiz kargo imkanı sunmaktadır. Yatsan'ın yetenekli tasarımcıları ve alanında uzman ustaları tarafından kişiye özel üretim hizmeti ile kişisel ihtiyaç ve isteklerinize uygun özel ölçülerde yatak siparişi verin. Seçili kredi kartlarına 4 taksite kadar faizsiz alışverişinizi ödeyin.

YATSAN Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Yatsan, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

YATSAN tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Yatsan için en iyi indirim ve kataloglara sahiptir. Indirimler 365 ile Yatsan'ın inanılmaz promosyonlarını takip edin. En yakınınızdaki Yatsan'da en son indirimlerden haberdar olun. Indirimler 365 ile en iyi promosyon kodlarını alın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.yatsan.com/

REKLAM
REKLAM