logo

Hakkımızda

İndirimler 365, bölgenizle ilgili süpermarketler ve diğer mağazalardan güncel promosyonları ve teklifleri içeren bir web sitesidir. İndirimler 365, en sevdiğiniz işletmelerin çok sayıda broşür ve kataloglarını bulmanızı ve en popüler kategorilere göre düzenlenmiş yeni mağazaları keşfetmenizi sağlar.

Sitemiz, tüm favori mağazalarınızın en son kataloglarını ve haftalık reklamlarını sağlamak için her gün güncellenmektedir. Minimum gecikme ve yüksek kaliteli broşürlerle hızlı bir tarama deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

İndirimler 365, We Are 365 bölümünün bir parçasıdır. Ekibimiz, yerel toplulukları için en iyi siteleri oluşturmak üzere deneyimlerini, kültürlerini ve fikirlerini bir araya getiren dünyanın her yerinden insanlardan oluşuyor.


We Are 365 LLC

hello+tr@weare365.io

800 SE 4th Avenue,

Hallandale Beach, FL 33009

United States .

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.