REKLAM

Spora başlamadan önce ihtiyacınız olan 5 şey

Fit olmak çoğu Türk insanı için büyük bir öncelik hâline gelmiş durumdadır. Sağlıksal veya estetiksel sebeplerden dolayı spor yapmak günümüz yaşamında büyük yer kaplamaktadır, bu yüzden bir spor programına başlamadan önce nelere ihtiyacımız olduğunu bilmek önemlidir. Bir spor salonuna yazıldıktan sonra öncelikleriniz aşağıdaki beş şey olmalıdır. Diğer insanları rahatsız etmemek ve ideal bir spor rutinine sahip olmak için bunlara dikkat etmeniz gerekir.

Spor kıyafetleri

2.jpg

Dolabınızdan çıkardığınız birer şort ve atlet hiçbir açıdan spor kıyafeti değildir. Rahat hareket edebilmek ve nefes alabilmek için özel olarak üretilmiş spor kıyafetleri giymeniz gerekir. Hatta bazı spor salonları, ekipmanlarını sadece bu şekilde giyinen kişilerin kullanmasına izin vermektedir. Evinizde böyle kıyafetler mevcut değilse, bu durum için kıyafet satın almak isteyebilirsiniz. , , , ve gibi mağazalarda her türlü kıyafeti uygun fiyata bulabilirsiniz.

Spor ayakkabılar

3.jpg

Her spor ayakkabısı spor salonunda giyilmeye uygun değildir. Bazı spor ayakkabıları yaptığınız aktiviteyi kısıtlayabilir. Örneğin, spinning yapıyorsanız hafif ve rahat bir ayakkabıya ihtiyacınız vardır. Birçok ayakkabı belirli bir aktiviteye yönelik olarak tasarlanmaktadır. Her aktivite için farklı bir ayakkabı alacak bütçeniz yoksa, cross training ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Bu kavram altında, iki veya daha fazla disiplinde kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri mevcuttur.

Emici havlu

4.jpg

Birçok spor salonu, kullanıcıların genel ihmalkârlığını ortadan kaldırmak için kendi havlularını temin etmektedir. Ancak kendi havlunuzu getirmeniz daha iyi bir seçim olacaktır. Yüzünüzdeki, kollarınızdaki ve bacaklarınızdaki teri silmenin yanı sıra makineleri kirli bırakmamak için de faydalı olacaktır. Ter içinde kalmış bir ekipman kullanmak kadar tatsız çok az şey vardır.

Su şişesi

5.jpg

Sıvı alımı, egzersiz yaparken ihmal etmemeniz gereken bir konudur. Zararlı malzemelerden üretilmiş şişeler kullanmaktan kaçının ve mümkün olduğunca yeniden kullanılabilir şişeler kullanmaya çalışın. Isıyı koruma özelliğine sahip olması en idealidir. Kendi şişenizi taşımanın en büyük avantajı, antrenman sırasında veya sonrasında spor içecekleri içebilecek olmanızdır. Covid virüsünün hâlâ etrafta olduğu zamanlarda yapılabilecek en iyi şey kendi şişenizi taşımak ve onu paylaşmamak olacaktır. Düzenli su tüketiminin, her zaman elinizin altında olması hâlinde antrenmanınızı da iyileştirebileceğini unutmayın, bu yüzden yanınızda şişenizi koyabileceğiniz bir çanta taşımanızı da tavsiye ederiz.

Enerji barları

6.jpg

Her antrenmandan önce ve sonra yedikleriniz hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Antrenman yaparken diyetinizi asla ihmal etmemelisiniz, bu nedenle enerji barları besin ihtiyacınızı karşılama konusunda en iyi dostunuzdur. İpucu: her zaman güvendiğiniz bir doktora danışın. Çalışma saatleriniz genellikle spor salonuna gitmek için tam zamanınızı planlamanıza engel olur. Bunun önüne geçmek için her zaman elinizin altında antrenmanınızın farklı zaman dilimlerinde kullanabileceğiniz ekstra barlar bulundurabilirsiniz. Hedeflerinize göre karbonhidrat veya protein oranı yüksek olan barlar tüketebilirsiniz.

, spordan kaytarmak için hiçbir bahaneniz kalmaması için size favori mağazalarınızın tüm indirim kataloglarını sunar. Tekliflerden yararlanın, ihtiyacınız olan her şeyi alın ve spor programınıza başlayın.

Spora başlamadan önce ihtiyacınız olan 5 şey

Bakışları üzerinize çekecek en iyi giyim markaları

Modaya uygun giyinmeyi seviyorsunuz, ancak üzerinize hiçbir şey uymadığı için kıyafet alasınız gelmiyor mu? Dert etmeyin. Biz size yardımcı olabiliriz. Türkiye'de çok yönlü ve yepyeni koleksiyonlarıyla öne çıkan ve her bedene uygun modeller sunan mevcuttur. , , , ve mağazaları her şeyi çok uygun fiyata sunmaktadır. Kıyafetlerini denemek için mağazalarına uğrayın ve yalan söylemediğimizi kendi gözlerinizle görün. Her bir parçayı kişiliğinizle bütünleştirin ve sizi tanımlayan harika bir görünüm yaratın.

Zara

2.jpg

Zara her hafta yeni koleksiyonlar sunmaktadır. Zara'nın ana ürün grupları Zara Woman, sıra dışı kesimlerden oluşan yüksek kaliteli koleksiyonları Zara Studio, Zara Man, herkese uygun fiyatlı ürün grupları Zara TRF, Zara Basic, Zara Kids, Zara Kids Studio ve ev aksesuarları markası Zara Home'dur. Aradığınız her şey Zara'da vardır. Birinci sınıf ama düşük maliyetli bir ürün yaratmak için üretim malzemeleri ve kumaşları en yüksek kalitededir.

Oysho

3.jpg

Oysho'da sütyenler, kazaklar, ceketler, pantolonlar, etekler, tişörtler, ayakkabılar, çoraplar, aksesuarlar, erkek iç çamaşırları, terlikler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Kendi markası altında giysiler üreten uluslararası alanda tanınmış bir üreticidir. Müşteriler, Oysho online mağazasında geniş bir ürün yelpazesine indirimli olarak erişebilirler. Ayrıca, bültenlerine abone olarak veya Oysho'yu sosyal ağlarda takip ederek en güncel teklifleri ve kampanyaları bulabilir veya yeni koleksiyonlar hakkında bilgi edinebilirler.

OXXO

4.jpg

OXXO'nun ürünleri, trendler değiştikçe veya yenilendikçe çeşitlenen ve sürekli değişen bir kitlenin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Güçlü piyasa analizi, koleksiyonlarının temel taşlarından biridir ve kendi markası altında üretim yapan bu Türk şirketinin büyümesini sağlayan şeydir. OXXO'da elbiseler, gömlekler, tişörtler, etekler, pantolonlar, kotlar, taytlar, montlar, ceketler, iç çamaşırları, şapkalar, kemerler, zincirler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Tepeden tırnağa modaya uygun olarak giyinebilirsiniz.

Bershka

5.jpg

Bershka, birçok Inditex Group şirketi gibi, kendi markası altında satış ve dağıtım yapmaktadır. Bershka'yı farklı kılan özelliklerden biri, dünyanın dört bir yanından ünlü tasarımcılarla iş birliği içinde üretilmiş moda koleksiyonlarına sahip olmasıdır. Erkekler, kadınlar ve gençler için ağırlıklı olarak hızlı moda sunmaktadır. Bershka, elbiseler, ayakkabılar, aksesuarlar, pantolonlar, hırkalar, kazaklar, üstler, tulumlar, etekler, kotlar, şortlar, çoraplar, pijamalar, blazer ceketler ve sweatshirtler gibi geniş bir moda ürün yelpazesiyle tanınmaktadır.

Stradivarius

6.jpg

Stradivarius'ta müşteriler kot pantolon, yelek, pantolon, elbise, ceket, mont, sweatshirt, tişört, gömlek, iç çamaşırı, ayakkabı, moda aksesuarları, el çantası, kemer, şapka, valiz ve daha fazlası gibi çeşitli ürünler bulabilirler. Aynı zamanda Stradivarius kendi markası altında satış yapmaktadır. Kendini kabul ettirmek isteyen bireyler için keskin renklerle koleksiyonlarında sert oynamaktadır. Siyah ve beyazdan daha farklı bir şeyler istiyorsanız, Stradivarius en iyi tercihiniz olacaktır.

, modaya uymanız ve olmak istediğiniz kişiyi yaratmanız için size en sevdiğiniz giyim mağazalarının en iyi indirim kataloglarını sunmaktadır. Canlanın ve harekete geçin.

Bakışları üzerinize çekecek en iyi giyim markaları

Süpermarkette tasarruf etmenin 5 yolu

Süpermarkete gitmek bütçemizin büyük bir bölümünü tüketiyor. Ne kadar tasarruf etmeye çalışırsak çalışalım, yine de yemek yememiz, temizlik malzemeleri ya da kıyafet almamız gerekiyor. Belirli ürünleri tüketmemek bazen zor olabiliyor, fakat işte size alışverişe çıktığınızda tasarruf etmenin beş yolu. Hepsini uygulamak zorunda değilsiniz, ancak bu ipuçlarını günlük hayatınıza dahil edebilirsiniz. İleride çok işinize yarayacaklar ve bunu harcamalarınız azaldığında fark edeceksiniz. , , , ve gibi cazip indirimler bulabilirsiniz.

Birden çok yerde alışveriş yapın

2.jpg

En iyi indirimleri bulmak için farklı mağazalardaki ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmanız gerekir. Birinde yumurta daha ucuz olabilir, başkasında da balık daha ucuz olabilir. Süpermarketler, büyük mağazalar, toptan satış toplulukları, indirimli süpermarketler ve indirimli zincir mağazalar farklı fiyatlandırma ve pazarlama stratejilerine sahiptir.

İkincil markaların ürünlerini satın alın

3.jpg

Mağazaların kendi markaları eskiden ucuz ve kalitesiz olarak görülüyordu. Fakat süpermarketler son yıllarda ürünlerini geliştirmek ve onları birinci sınıf markalarla aynı seviyeye getirmek için çok fazla zaman ve para yatırımı yapıyor. Bu markaların ev gereçleri genellikle büyük markalı ürünleri üreten aynı üreticiler tarafından üretilmektedir, ancak daha düşük bir fiyata sunulmaktadır. Bu da size %10 ila %40 arasında tasarruf ettirebilir. Bir markaya sırf adından dolayı sadık kalmayın ve aradaki ekonomik farkı gözden geçirin.

Kampanya ve tekliflere göz atın

4.jpg

Mağazalar indirime giren ürünlerin haftalık ve aylık ilanlarını medyada, web sitelerinde veya sosyal ağlarında yayınlamaktadır. O günü öğrenin ve ihtiyacınız olan her şeyi uygun fiyata almak için bu fırsattan faydalanın. İndirim çok iyi ise üründen birkaç tane satın almayı düşünün. Bazı süpermarketler en iyi indirimlerini sabah saatlerinde yapar ve erken kalkanlar faydalanır, bazıları ise günün sonunda yapmak için bekler. Buna dikkat ederseniz ay sonunda daha fazla paranız olacağına emin olabilirsiniz.

İndirim kuponları ile tasarruf edin

5.jpg

İndirim kuponları süpermarketlerde giderek daha popüler hale geliyor ve bu da biz tüketiciler için çok faydalı oluyor. Sık sık satın aldığımız bir üründeki çok ilginç bir indirimden yararlanabiliriz. Kuponlar genellikle çıkartılabilmektedir, ancak onları doğrudan cep telefonunuzdan okutmanıza olanak tanıyan uygulamalar da bulunmaktadır.

Bir sadakat programına katılın

6.jpg

Bazı zincirlerin müşteri sadakat programı bulunmaktadır ve üye olanlar tüm yıl boyunca özel fırsatlardan yararlanabilmektedir. Eğer müdavimi olduğunuz süpermarket üye olmanıza izin veriyorsa, hiç tereddüt etmeden bu programa katılın. Aynı zamanda alışveriş listenizi hazırlarken tasarruf etmek için başka birçok strateji de mevcuttur. Örneğin, süpermarkete aç gitmemek (gerçekten ihtiyacınız olmayan bir şeyi satın almamak için) veya sadece ihtiyacınız olan şeyleri almaya yetecek kadar parayla gitmek ve böylece listenin dışına çıkamamak.

, size daha kolay tasarruf edebilmeniz için Türkiye'deki ana süpermarket zincirlerinin tüm indirim kataloglarını sunmaktadır.

Süpermarkette tasarruf etmenin 5 yolu

En az bir kez denemeniz gereken Türk tatlıları

Türkiye gerçekten büyülü bir ülke. Muhteşem şehirler, inanılmaz insanlar ve hepsinden önemlisi lezzetli yemeklere sahip.

Türkiye binlerce yıldır dünyaya en iyi baharatlardan, şifalı otlardan ve tatlılardan bazılarını sunmuş bir ülke.

Tariflerinin her biri; mücadeleleri, fetihleri ve keşifleri açığa çıkaran bir hikayeyi anlatır. Bugün, bu yemeklerden bazıları ana akım mutfağa dahil edildi ve hatta batıda bile oldukça yaygın olarak kabul ediliyor.

İşte hayatınızda en az bir kez denemeniz gereken Türk tatlıları listemiz.

Kazandibi

En-az-bir-kez-denemeniz-gereken-Türk-tatlıları-2.jpg

Muhallebi seviyorsanız Kazandibi tam size göre. Karamelize şeker ve sütle yapılan, bazen “yanmış puding” olarak adlandırılabiliyor; ancak bu pek adil bir tanım değil. Bir tatlıda olması gereken her şey; tatlı ve çok tıkayıcı değil. Hemen hemen her Türk restoranında ve hatta bazı süpermarketlerde bulabilirsiniz.

Lokma

En-az-bir-kez-denemeniz-gereken-Türk-tatlıları.jpg

Genellikle bir sokak tatlısı olarak kabul edilen Lokma, kızartılmış tatlı hamurdan yapılır. Çörek veya diğer kızarmış hamur işleri gibi, gevrek, lezzetli ve oldukça ağırdır, bu yüzden abartmadan yeseniz iyi olur. Basit bir yemek gibi görünse de, iyi Lokma yapmak deneyim gerektirir; çünkü doğru kıvam ve lezzetle yapmak zor olabilir.

Lokum

En-az-bir-kez-denemeniz-gereken-Türk-tatlıları-4.jpg

Ah evet, Türk Lokumu! Muhtemelen Türkiye'den çıkan en tanınmış tatlı olan bu muhteşem tatlı, Bekir Efendi'nin ilk Lokum'u yarattığı 18. yüzyıldan bu yana varlığını sürdürüyor.

Bugün bu tatlıyı hemen hemen her kafede, süpermarkette ve sokak pazarında bulabilirsiniz. Doğru miktarda tatlılık kattığı için genellikle kahve, çay ve benzeri içeceklerin yanında servis edilirler.

Helva

Sadece bir Türk tatlısı değil, kesinlikle ülkede çok popüler bir tatlı. Helva, satın aldığınız bölgeye göre un, ezilmiş susam ve çeşitli malzemeler kullanılarak yapılır. Bu tatlı, insanlar vefat ettiğinde veya komşular birbirlerine minnettarlık göstermek istediğinde yapılırdı.

Bugün, Helva herhangi bir yerden satın alınabilir. Kesin olan bir şey var ki, evde yapmak gerçekten, GERÇEKTEN zor, bu yüzden onu yerel fırıncınızdan almak isteyebilirsiniz.

Baklava

En-az-bir-kez-denemeniz-gereken-Türk-tatlıları-3.jpg

Baklavanın Türkiye'de en çok tüketilen tatlı olduğunu biliyor muydunuz? Akşam yemeğinden sonra iyi baklavayı kesinlikle herkes sevdiği için cevap evet olabilir. Aynı zamanda harika bir atıştırmalıktır ve kahve veya çay ile harika gider. Çok yönlü dediğimiz bir tatlı, tıpkı iyi arkadaşlar gibi sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak.

Bazıları baklavayı Türkiye'nin ulusal tatlısı olarak görüyor, bu yüzden listedeki bir yemeği deneyecekseniz kesinlikle bu olmalı.

size bakkaliye, moda, mobilya, moda ve daha birçok şeyden tasarruf etmeniz için en iyi promosyonları, indirimleri ve katalogları sunar.

En az bir kez denemeniz gereken Türk tatlıları
REKLAM

Stilistik dekorasyon için klasik yerel ev eşyalar

Türkiye, el işçiliği konusunda köklü bir geleneğe sahiptir. Pazarları, İncil zamanlarından önceye dayanıyor ve Kapadokya gibi bazı şehirleri milattan 500 yıl öncesine dayanıyor!

Dolayısıyla, Türk zanaatkarlarının inanılmaz tasarımlar ve özenle hazırlanmış ev eşyaları yaratma konusunda bir iki şey bildiğini söylemeye gerek yok. Aslında birçok batılı tasarımcı, dünyaca ünlü modern koleksiyonlar yaratmak için Türk stillerinden ilham almıştır.

Eviniz için yeni bir tarz arıyorsanız, daha iyi yaşam alanları yaratmak için en iyi yerel ev eşyalarından bazıları burada.

El boyaması seramikler

Stilistik-dekorasyon-için-klasik-yerel-ev-eşyalar-4.jpg

Türkiye, dünyanın en iyi el boyaması seramiklerinden bazılarına sahiptir. Kaselerden saksılara ve çay fincanlarına kadar her şey çeşitli renk, şekil ve tonlarla harika mekanlar yaratmak için kullanılabilir.

El boyaması seramikleri çoğu sokak pazarında ve ev dekorasyon mağazasında bulabilirsiniz. Bunları sunan bazı uluslararası mağazalar var; ancak seri üretilen markalardan el boyaması seramikler almak kesinlikle boşa harcanmış bir fırsat.

Fenerler

Stilistik-dekorasyon-için-klasik-yerel-ev-eşyalar-2-min.jpg

Muhtemelen listedeki en moda ürün olan Türk el yapımı fenerler, popüler restoranlarda, mağazalarda ve oturma odalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Cam, seramik ve pirinç kombinasyonu, güzel ortamlar yaratan güzel bir renk ve ton karışımı oluşturur.

İlginizi çekiyorsa, Gümüşlük'te bulunan Le Kabbak'taki zanaatkarları mutlaka ziyaret edin. En güzel lambalardan bazılarını çok uygun fiyatlarla yapıyorlar. Yaşam alanlarınızın renklerine uygun parçalar yaratabilen bazı modern tasarımcı mağazaları da dahil olmak üzere, bunları satan başka dükkanlar da var.

Halılar

Stilistik-dekorasyon-için-klasik-yerel-ev-eşyalar-5.jpg

Halılardan bahsetmeden Türk dekorasyonundan bahsedemeyiz. Yüzlerce yıldır Türk halıları, ülkenin ve insanlarının hikayesini anlatan enfes sanat eserleri olarak kabul edilmiştir.

Düz dalga halı olarak da adlandırılan kilimler, kalıcı bir etki yaratmak istiyorsanız mükemmel bir seçimdir. Klasik işçiliği günümüz stilleriyle birleştiren modern tasarımcıların ortaya koyduğu daha çağdaş halılar da var.

İstanbul'a yakınsanız, vasat ürün alma endişesi duymadan halı sahibi olmak için en iyi iki yerden birini ziyaret edebilirsiniz. Onlar da Nakkaş ve Recep Karaduman.

Gümüş kahve takımları

Stilistik-dekorasyon-için-klasik-yerel-ev-eşyalar-3.jpg

Sadece birkaç iyi gümüş el sanatı adamı kaldı ve bu da onların işlerini kıt ve değerli kılıyor. Gümüş kahve takımları hem bir dekorasyon seti hem de misafirlerinizi şaşırtacak güzel bir gümüşlük olarak iş yapabilir.

Klasik gümüş kahve takımlarını Kapalıçarşı'da veya geleneksel mağazalarda bulabilirsiniz. Modern gümüş setler genellikle diğer alaşımlarla birleştirilir ve “orijinal parçalar” olarak kabul edilmese de fiyat aralığı kesinlikle daha erişilebilirdir.

Sait Asıl'ı mutlaka ziyaret edin. Yemek takımlarından şamdanlara kadar daha pek çok çeşitli gümüş ev eşyaları mevcut.

, eviniz için ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmeniz için en iyi fırsatlar, promosyonlar ve kataloglara sahiptir! Evinizi bugün yeniden dekore etmek için en iyi indirimleri ve sezonluk teklifleri alın!

Stilistik dekorasyon için klasik yerel ev eşyalar

Her süpermarkette bulunması gereken 4 Türk ürünü

Türkiye'nin birçok harika ürünü var; ancak seçilmiş birkaçı “tek kelimeyle yeri doldurulamaz” olarak nitelendirilmeye değer.

Son yıllarda, ulusal ve uluslararası süpermarket zincirleri, büyüyen işletmelere yardımcı olmak ve insanlara farklı tarz ve lezzetler deneme şansı vermek için kataloglarına daha fazla yerel marka eklemekte.

Sonuç olarak, süpermarketler harika ürünler sunan yerel markaları bulmak için muhteşem bir yer haline geldi. Almaya alıştığınız markaların yerini kolayca alacak harika ulusal markalar arıyorsanız, işte denemeniz gereken birkaç tanesi.

Efsina tuz ve baharat

Her-süpermarkette-olması-gereken-5-harika-Türk-ürünü-2.jpg

Efsina, bir Türk tuz, ot ve baharat markasıdır. Geleneksel karışımlardan ve tariflerden ilham alan şirket, herhangi bir süpermarkette bulabileceğiniz çok çeşitli bir ürün kataloğu oluşturdu. Deniz tuzu, Himalaya tuzu, baharatlı kaya tuzu, yeşil yaprak tuzu ve diğer gurme tuzları sunmaktalar.

2014'ten beri marka, piyasadaki en iyi tuz karışımlarından bazılarını sunmak için yenilikler yapıyor. Taklit edilmesi çok zor olan geleneksel folklor benzeri yöntemleri birleştiriyorlar.

Koska Organik Reçeller

Her-süpermarkette-olması-gereken-5-harika-Türk-ürünü-3.jpg

Koska, özellikle reçel ve tatlandırıcılar olmak üzere organik ürünler konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Çilek reçeli, ahududu reçeli, armut reçeli ve vişne reçeli mevcut. Adil ticaret anlaşmalarını kullanarak çalışırlar ve birincil kaynaklarını yerel şirketlerden alırlar, bu nedenle yerel olarak ürettiklerini, yerel alışveriş yaptıklarını ve yerel olarak dağıttıklarını söyleyebilirsiniz.

Diğer ticari reçellerden farklı olarak Koska, ülkedeki en iyi reçellerden birini yapmak için %100 organik ürünler kullanıyor. Koska ayrıca atıştırmalıklar, ikramlar ve diğer organik seçenekler gibi uzun bir ürün listesine sahiptir ve hepsi karşı konulmazdır; bu yüzden bunlardan en az birini denediğinizden emin olun!

Pınar Organik Süt

Her-süpermarkette-olması-gereken-5-harika-Türk-ürünü.jpg

Pınar, Türkiye'nin en kapsamlı ve en büyük organik süt üretim çiftliğinin sahibi ve işletmecisidir. Diğer süt şirketlerinden farklı olarak Pınar, yalnızca adil ticaret çiftliklerinde yetiştirilen serbest dolaşan ineklerden elde edilen sütü sunmaktadır.

Yaptıkları her şey, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmış uluslararası sertifika kuruluşu “Ecocert Imo” tarafından sertifikalandırılmıştır. Pınar ürünlerini hemen hemen her süpermarkette bulabilirsiniz. Ayrıca hindi eti, tavuk eti, proteinli süt, krem peynir, çikolata ve daha birçok ürün üretiyorlar.

Eti atıştırmalıklar

Her-süpermarkette-olması-gereken-5-harika-Türk-ürünü-5.jpg

Eti, çok çeşitli atıştırmalıklar sunan bir Türk markasıdır. Bazıları tüketicilerin zihninde köklü bir geleneğe sahip olan 100'den fazla farklı ürünle muhtemelen ülkenin en önemli atıştırmalık markalarından biridir.

En büyük ürünleri arasında Benim'o, Bidolu, Bumbo, Burçak, Cin, Puff, Hoşbeş, Petit Beurre ve Portokallı bulunmaktadır.

Web sitelerinde Eti atıştırmalıklarını kullanarak oluşturabileceğiniz uzun bir tarif listesi var. Bazıları biraz, hadi yaratıcı diyelim, diğerleri kesinlikle karşı konulmaz ve Türk ev mutfağının bir parçası.

, ihtiyacınız olan her şeyden tasarruf etmek için en iyi fırsatlara ve promosyonlara sahiptir! En son broşürleri, indirimleri ve paranızın karşılığını en iyi şekilde almanız için gereken en önemli bilgileri edinin.

Her süpermarkette bulunması gereken 4 Türk ürünü

Türkiye'nin en iyi süpermarketleri

Türkiye'de bakkaliye piyasası şiddetli bir rekabet içindedir. COVID pandemisinden sonra birçok süpermarket zinciri, mağazadan teslim alma seçenekleri, yalnızca çevrimiçi promosyonlar ve diğer birçok avantajı ekleyerek çevrimiçi alışveriş yapmanın daha kolay yollarını sağlamak için çabalarını ikiye katladı.

Tabii ki, bazı süpermarket zincirleri diğerlerinden daha iyi adapte oldu ve bu, işin iki temel direği olan pazar payı ve müşteri memnuniyeti üzerinde etkili oldu.

Bugün Türk süpermarket dünyasında yeni bir podyum var. İşte ülkedeki en iyi süpermarketlerden bazıları.

BİM

BİM, ülkedeki lider indirimli market perakendecileri zinciridir. Her yıl mağazalarını seçen milyonlarca müşteriyle ülke çapında 4700'ün üzerinde lokasyonu bulunmaktadır.

Ülkenin en büyük ürün kataloglarından biri ile yüzlerce ulusal ve uluslararası markayı sunuyorlar. Ayrıca mağazalarda bulabileceğiniz tencereler, tavalar, ev aletleri ve giysiler gibi benzer ürünler sunuyorlar.

Ülke çapında seçkin sayıda premium mağazaları var. En büyüğü İstanbul'da ve dünyanın en önemli markalarından bazılarının yanı sıra başka mekanlarda bulamayacağınız özel ürünler sunuyor.

Carrefour

Türkiye'nin-en-iyi-süpermarketleri-3.jpg

Fransa'nın en önemli süpermarket zinciri Türkiye'de istikrarlı bir şekilde büyüyor. Ulusal pazarda. Carrefour, Fransız şirket ile Türk firması Sabancı Holding'in ortak girişimidir.

Diğer batılı perakendecilerin aksine, Carrefour, ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra bir süpermarketin sunabileceği en iyi meyve ve sebzelerden bazılarını sunmalarına olanak tanıyan yerel tedarikçilerle olan ortaklığı sayesinde Türkiye pazarında çok iyi iş çıkardı.

Ek olarak, Carrefour, küçük yerel bakkallarla rekabet eden süper mağazalar ve ekspres mağazalar dahil olmak üzere farklı türde mağazalara sahiptir. Bu seri, markanın hemen hemen her sektörde rekabetçi kalmasını sağladı.

Boyner Gourmet

Listedeki en gurme süpermarket ve muhtemelen ülkedeki en büyük süpermarketlerden biri.

Boyner Gurme, giyim ve ev eşyaları gibi diğer ürünleri de sunan bir grubun parçasıdır.

Boyner'in en ilginç yanı, bünyesindeki çok sayıda kaliteli yiyecek ve baharatın yanı sıra çeşitli ödeme yöntemleriyle promosyon ve finansman seçenekleri sunması.

Macro Center

Türkiye'nin-en-iyi-süpermarketleri-2.jpg

Macro Center, yüksek kaliteli bir süpermarket zinciridir.

Seçtikleri katalog nispeten daha pahalı olabilir; ancak buna kesinlikle değer. Ankara, İzmir, Antalya, Bolu, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Karaman, Malatya, Mersin, Samsun, İstanbul, Ordu ve Tekirdağ olmak üzere 15'in üzerinde ilde lokasyonları bulunmaktadır. Perakende mağaza zincirinin aynı bölgelerde yaklaşık 280 mağazası bulunmaktadır.

Web sitelerini ayrıca mağazadan teslim alma ve eve teslimat hizmetleri için kullanabilir veya her yerde fiziksel mağazalarında kullanmak istediğiniz promosyonları bulabilirsiniz.

size Türkiye'deki en iyi süpermarket fırsatlarını ve tekliflerini sunar. İhtiyacınız olan her şeyden tasarruf etmek için favori mağazalarınız için harika promosyonlar ve indirimler bulun!

Türkiye'nin en iyi süpermarketleri

Eviniz için 3 temel bebek koruma ürünü

Türk anneleri dayanıklılık hakkında çok şey biliyor. Çocuk yetiştirmek çok zaman, sabır ve hepsinden önemlisi koruma gerektiren zorlu bir iştir. Neyse ki, küçük çocuğunuzun keskin kenarlar, teller veya engeller hakkında endişelenmeden özgürce koşmasını sağlamak için evinizi bebeklere karşı korumanıza yardımcı olabilecek birçok ürün var.

Küçükleriniz için daha güvenli bir yer inşa etmek istiyorsanız, bebeğinizi zarar görmekten korumanıza yardımcı olacak en iyi ürünlerden bazıları burada.

Bebek Monitörleri

Eviniz-için-3-temel-bebek-koruma-ürünü-1.jpg

Çok uzun zaman önce, ebeveynler, bebeklerinin uyandıklarında ağladıklarını duymalarını sağlayan bebek radyolarıyla yetinirdi. Şansımıza, ebeveynlerin artık uyurken ve oyun oynarken onları izleyebilecekleri kameraları var. Bazı bebek telsizleri uygulamalarla, bazıları dahili küçük ekranlarla ve bazıları da Bluetooth cihazlarıyla çalışır.

Yeni bir bebek telsizi almak istiyorsanız, en iyileri, önemli hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlamak için gece görüş seçeneklerine sahip olandır. Hatta bazı uygulamalar, saatlerce görüntü kaydetmenize ve bunları buluta aktarmanıza izin verir.

En iyi bebek monitörü markalarından bazıları Nanit Pro, Motorola, Eufy, Miku Pro, Infant Optics ve Wyze'dir. Ortalama fiyatları 300 ila 40 ABD Doları arasında değişmektedir.

Köşe minderleri

Evinizde bebek koruması için gerekli bir ürün. Evinizin etrafında kaç tane keskin köşeniz olduğunu hiç fark ettiniz mi? Çocuğunuz yoksa cevap muhtemelen hayır olacaktır; ancak ebeveynler için her keskin köşe potansiyel bir tehlikedir.

Köşe minderleri bu sorunu çözer. "Tehlike bölgelerinin" üç etkisine karşı üçlü koruma sağlarlar. Tepeden tırnağa, küçüklerinizin bir saniye içinde korunduğundan emin olabilirsiniz.

Sehpalar, sandalyeler, kanepeler, yemek odası masaları, çekmeceler ve diğer birçok yüzey gibi birden fazla yüzeyde kullanılmak üzere genellikle 8 veya 12'li paketler halinde gelirler.

Cihaz kilitleri

Eviniz-için-3-temel-bebek-koruma-ürünü-2.jpg

Bebekler ve küçük çocuklar keşfetmeyi severler ve bu çok iyi bir şey! Sorun, bazen onlara zarar verebilecek tehlikeli yerlere girmeleridir. Küçükler anne babalarını taklit etmeyi sevdiklerinden, en sık açmak istedikleri yerlerden bazıları mikrodalga fırınlar, fırınlar, buzdolapları ve çamaşır makineleridir.

Cihaz kilitleri, onları durdurmanın en pratik yolu ve aynı zamanda en ucuz olanlardan da biridir. Bu tür kilitleri satan birçok marka var, bunlardan bazıları Clevamama, Dreambaby, Prince Lionheart ve Baby Dan.

Unutmayın, kilitler genel kullanıma uygun değildir, soba kilitleri, buzdolabı kilitleri, fırın kilitleri ve hatta klozet kilitleri vardır. Hepsinin farklı boyutları ve malzemeleri var, bu yüzden doğru olanı bulana kadar alışveriş yaptığınızdan emin olun.

'te tüm alışverişlerinizde tasarruf etmek için en iyi teklifleri ve promosyonları bulacaksınız. Favori mağazalarınızda daha az harcamak için inanılmaz indirimleri keşfedin!

Eviniz için 3 temel bebek koruma ürünü