REKLAM

Eviniz için 3 temel bebek koruma ürünü

Türk anneleri dayanıklılık hakkında çok şey biliyor. Çocuk yetiştirmek çok zaman, sabır ve hepsinden önemlisi koruma gerektiren zorlu bir iştir. Neyse ki, küçük çocuğunuzun keskin kenarlar, teller veya engeller hakkında endişelenmeden özgürce koşmasını sağlamak için evinizi bebeklere karşı korumanıza yardımcı olabilecek birçok ürün var.

Küçükleriniz için daha güvenli bir yer inşa etmek istiyorsanız, bebeğinizi zarar görmekten korumanıza yardımcı olacak en iyi ürünlerden bazıları burada.

Bebek Monitörleri

Eviniz-için-3-temel-bebek-koruma-ürünü-1.jpg

Çok uzun zaman önce, ebeveynler, bebeklerinin uyandıklarında ağladıklarını duymalarını sağlayan bebek radyolarıyla yetinirdi. Şansımıza, ebeveynlerin artık uyurken ve oyun oynarken onları izleyebilecekleri kameraları var. Bazı bebek telsizleri uygulamalarla, bazıları dahili küçük ekranlarla ve bazıları da Bluetooth cihazlarıyla çalışır.

Yeni bir bebek telsizi almak istiyorsanız, en iyileri, önemli hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlamak için gece görüş seçeneklerine sahip olandır. Hatta bazı uygulamalar, saatlerce görüntü kaydetmenize ve bunları buluta aktarmanıza izin verir.

En iyi bebek monitörü markalarından bazıları Nanit Pro, Motorola, Eufy, Miku Pro, Infant Optics ve Wyze'dir. Ortalama fiyatları 300 ila 40 ABD Doları arasında değişmektedir.

Köşe minderleri

Evinizde bebek koruması için gerekli bir ürün. Evinizin etrafında kaç tane keskin köşeniz olduğunu hiç fark ettiniz mi? Çocuğunuz yoksa cevap muhtemelen hayır olacaktır; ancak ebeveynler için her keskin köşe potansiyel bir tehlikedir.

Köşe minderleri bu sorunu çözer. "Tehlike bölgelerinin" üç etkisine karşı üçlü koruma sağlarlar. Tepeden tırnağa, küçüklerinizin bir saniye içinde korunduğundan emin olabilirsiniz.

Sehpalar, sandalyeler, kanepeler, yemek odası masaları, çekmeceler ve diğer birçok yüzey gibi birden fazla yüzeyde kullanılmak üzere genellikle 8 veya 12'li paketler halinde gelirler.

Cihaz kilitleri

Eviniz-için-3-temel-bebek-koruma-ürünü-2.jpg

Bebekler ve küçük çocuklar keşfetmeyi severler ve bu çok iyi bir şey! Sorun, bazen onlara zarar verebilecek tehlikeli yerlere girmeleridir. Küçükler anne babalarını taklit etmeyi sevdiklerinden, en sık açmak istedikleri yerlerden bazıları mikrodalga fırınlar, fırınlar, buzdolapları ve çamaşır makineleridir.

Cihaz kilitleri, onları durdurmanın en pratik yolu ve aynı zamanda en ucuz olanlardan da biridir. Bu tür kilitleri satan birçok marka var, bunlardan bazıları Clevamama, Dreambaby, Prince Lionheart ve Baby Dan.

Unutmayın, kilitler genel kullanıma uygun değildir, soba kilitleri, buzdolabı kilitleri, fırın kilitleri ve hatta klozet kilitleri vardır. Hepsinin farklı boyutları ve malzemeleri var, bu yüzden doğru olanı bulana kadar alışveriş yaptığınızdan emin olun.

Indirimler 365'te tüm alışverişlerinizde tasarruf etmek için en iyi teklifleri ve promosyonları bulacaksınız. Favori mağazalarınızda daha az harcamak için inanılmaz indirimleri keşfedin!

 

- 3 min

Share
Eviniz için 3 temel bebek koruma ürünü

Türkiye'nin en iyi süpermarketleri

Türkiye'de bakkaliye piyasası şiddetli bir rekabet içindedir. COVID pandemisinden sonra birçok süpermarket zinciri, mağazadan teslim alma seçenekleri, yalnızca çevrimiçi promosyonlar ve diğer birçok avantajı ekleyerek çevrimiçi alışveriş yapmanın daha kolay yollarını sağlamak için çabalarını ikiye katladı.

Tabii ki, bazı süpermarket zincirleri diğerlerinden daha iyi adapte oldu ve bu, işin iki temel direği olan pazar payı ve müşteri memnuniyeti üzerinde etkili oldu.

Bugün Türk süpermarket dünyasında yeni bir podyum var. İşte ülkedeki en iyi süpermarketlerden bazıları.

BİM

BİM, ülkedeki lider indirimli market perakendecileri zinciridir. Her yıl mağazalarını seçen milyonlarca müşteriyle ülke çapında 4700'ün üzerinde lokasyonu bulunmaktadır.

Ülkenin en büyük ürün kataloglarından biri ile yüzlerce ulusal ve uluslararası markayı sunuyorlar. Ayrıca mağazalarda bulabileceğiniz tencereler, tavalar, ev aletleri ve giysiler gibi benzer ürünler sunuyorlar.

Ülke çapında seçkin sayıda premium mağazaları var. En büyüğü İstanbul'da ve dünyanın en önemli markalarından bazılarının yanı sıra başka mekanlarda bulamayacağınız özel ürünler sunuyor.

Carrefour

Türkiye'nin-en-iyi-süpermarketleri-3.jpg

Fransa'nın en önemli süpermarket zinciri Türkiye'de istikrarlı bir şekilde büyüyor. Ulusal pazarda. Carrefour, Fransız şirket ile Türk firması Sabancı Holding'in ortak girişimidir.

Diğer batılı perakendecilerin aksine, Carrefour, ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra bir süpermarketin sunabileceği en iyi meyve ve sebzelerden bazılarını sunmalarına olanak tanıyan yerel tedarikçilerle olan ortaklığı sayesinde Türkiye pazarında çok iyi iş çıkardı.

Ek olarak, Carrefour, küçük yerel bakkallarla rekabet eden süper mağazalar ve ekspres mağazalar dahil olmak üzere farklı türde mağazalara sahiptir. Bu seri, markanın hemen hemen her sektörde rekabetçi kalmasını sağladı.

Boyner Gourmet

Listedeki en gurme süpermarket ve muhtemelen ülkedeki en büyük süpermarketlerden biri.

Boyner Gurme, giyim ve ev eşyaları gibi diğer ürünleri de sunan bir grubun parçasıdır.

Boyner'in en ilginç yanı, bünyesindeki çok sayıda kaliteli yiyecek ve baharatın yanı sıra çeşitli ödeme yöntemleriyle promosyon ve finansman seçenekleri sunması.

Macro Center

Türkiye'nin-en-iyi-süpermarketleri-2.jpg

Macro Center, yüksek kaliteli bir süpermarket zinciridir.

Seçtikleri katalog nispeten daha pahalı olabilir; ancak buna kesinlikle değer. Ankara, İzmir, Antalya, Bolu, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Karaman, Malatya, Mersin, Samsun, İstanbul, Ordu ve Tekirdağ olmak üzere 15'in üzerinde ilde lokasyonları bulunmaktadır. Perakende mağaza zincirinin aynı bölgelerde yaklaşık 280 mağazası bulunmaktadır.

Web sitelerini ayrıca mağazadan teslim alma ve eve teslimat hizmetleri için kullanabilir veya her yerde fiziksel mağazalarında kullanmak istediğiniz promosyonları bulabilirsiniz.

İndirimler 365 size Türkiye'deki en iyi süpermarket fırsatlarını ve tekliflerini sunar. İhtiyacınız olan her şeyden tasarruf etmek için favori mağazalarınız için harika promosyonlar ve indirimler bulun!

 

- 3 min

Share
Türkiye'nin en iyi süpermarketleri

Her süpermarkette bulunması gereken 4 Türk ürünü

Türkiye'nin birçok harika ürünü var; ancak seçilmiş birkaçı “tek kelimeyle yeri doldurulamaz” olarak nitelendirilmeye değer.

Son yıllarda, ulusal ve uluslararası süpermarket zincirleri, büyüyen işletmelere yardımcı olmak ve insanlara farklı tarz ve lezzetler deneme şansı vermek için kataloglarına daha fazla yerel marka eklemekte.

Sonuç olarak, süpermarketler harika ürünler sunan yerel markaları bulmak için muhteşem bir yer haline geldi. Almaya alıştığınız markaların yerini kolayca alacak harika ulusal markalar arıyorsanız, işte denemeniz gereken birkaç tanesi.

Efsina tuz ve baharat

Her-süpermarkette-olması-gereken-5-harika-Türk-ürünü-2.jpg

Efsina, bir Türk tuz, ot ve baharat markasıdır. Geleneksel karışımlardan ve tariflerden ilham alan şirket, herhangi bir süpermarkette bulabileceğiniz çok çeşitli bir ürün kataloğu oluşturdu. Deniz tuzu, Himalaya tuzu, baharatlı kaya tuzu, yeşil yaprak tuzu ve diğer gurme tuzları sunmaktalar.

2014'ten beri marka, piyasadaki en iyi tuz karışımlarından bazılarını sunmak için yenilikler yapıyor. Taklit edilmesi çok zor olan geleneksel folklor benzeri yöntemleri birleştiriyorlar.

Koska Organik Reçeller

Her-süpermarkette-olması-gereken-5-harika-Türk-ürünü-3.jpg

Koska, özellikle reçel ve tatlandırıcılar olmak üzere organik ürünler konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Çilek reçeli, ahududu reçeli, armut reçeli ve vişne reçeli mevcut. Adil ticaret anlaşmalarını kullanarak çalışırlar ve birincil kaynaklarını yerel şirketlerden alırlar, bu nedenle yerel olarak ürettiklerini, yerel alışveriş yaptıklarını ve yerel olarak dağıttıklarını söyleyebilirsiniz.

Diğer ticari reçellerden farklı olarak Koska, ülkedeki en iyi reçellerden birini yapmak için %100 organik ürünler kullanıyor. Koska ayrıca atıştırmalıklar, ikramlar ve diğer organik seçenekler gibi uzun bir ürün listesine sahiptir ve hepsi karşı konulmazdır; bu yüzden bunlardan en az birini denediğinizden emin olun!

Pınar Organik Süt

Her-süpermarkette-olması-gereken-5-harika-Türk-ürünü.jpg

Pınar, Türkiye'nin en kapsamlı ve en büyük organik süt üretim çiftliğinin sahibi ve işletmecisidir. Diğer süt şirketlerinden farklı olarak Pınar, yalnızca adil ticaret çiftliklerinde yetiştirilen serbest dolaşan ineklerden elde edilen sütü sunmaktadır.

Yaptıkları her şey, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmış uluslararası sertifika kuruluşu “Ecocert Imo” tarafından sertifikalandırılmıştır. Pınar ürünlerini hemen hemen her süpermarkette bulabilirsiniz. Ayrıca hindi eti, tavuk eti, proteinli süt, krem peynir, çikolata ve daha birçok ürün üretiyorlar.

Eti atıştırmalıklar

Her-süpermarkette-olması-gereken-5-harika-Türk-ürünü-5.jpg

Eti, çok çeşitli atıştırmalıklar sunan bir Türk markasıdır. Bazıları tüketicilerin zihninde köklü bir geleneğe sahip olan 100'den fazla farklı ürünle muhtemelen ülkenin en önemli atıştırmalık markalarından biridir.

En büyük ürünleri arasında Benim'o, Bidolu, Bumbo, Burçak, Cin, Puff, Hoşbeş, Petit Beurre ve Portokallı bulunmaktadır.

Web sitelerinde Eti atıştırmalıklarını kullanarak oluşturabileceğiniz uzun bir tarif listesi var. Bazıları biraz, hadi yaratıcı diyelim, diğerleri kesinlikle karşı konulmaz ve Türk ev mutfağının bir parçası.

Indirimler 365, ihtiyacınız olan her şeyden tasarruf etmek için en iyi fırsatlara ve promosyonlara sahiptir! En son broşürleri, indirimleri ve paranızın karşılığını en iyi şekilde almanız için gereken en önemli bilgileri edinin.

 

- 3 min

Share
Her süpermarkette bulunması gereken 4 Türk ürünü

Stilistik dekorasyon için klasik yerel ev eşyalar

Türkiye, el işçiliği konusunda köklü bir geleneğe sahiptir. Pazarları, İncil zamanlarından önceye dayanıyor ve Kapadokya gibi bazı şehirleri milattan 500 yıl öncesine dayanıyor!

Dolayısıyla, Türk zanaatkarlarının inanılmaz tasarımlar ve özenle hazırlanmış ev eşyaları yaratma konusunda bir iki şey bildiğini söylemeye gerek yok. Aslında birçok batılı tasarımcı, dünyaca ünlü modern koleksiyonlar yaratmak için Türk stillerinden ilham almıştır.

Eviniz için yeni bir tarz arıyorsanız, daha iyi yaşam alanları yaratmak için en iyi yerel ev eşyalarından bazıları burada.

El boyaması seramikler

Stilistik-dekorasyon-için-klasik-yerel-ev-eşyalar-4.jpg

Türkiye, dünyanın en iyi el boyaması seramiklerinden bazılarına sahiptir. Kaselerden saksılara ve çay fincanlarına kadar her şey çeşitli renk, şekil ve tonlarla harika mekanlar yaratmak için kullanılabilir.

El boyaması seramikleri çoğu sokak pazarında ve ev dekorasyon mağazasında bulabilirsiniz. Bunları sunan bazı uluslararası mağazalar var; ancak seri üretilen markalardan el boyaması seramikler almak kesinlikle boşa harcanmış bir fırsat.

Fenerler

Stilistik-dekorasyon-için-klasik-yerel-ev-eşyalar-2-min.jpg

Muhtemelen listedeki en moda ürün olan Türk el yapımı fenerler, popüler restoranlarda, mağazalarda ve oturma odalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Cam, seramik ve pirinç kombinasyonu, güzel ortamlar yaratan güzel bir renk ve ton karışımı oluşturur.

İlginizi çekiyorsa, Gümüşlük'te bulunan Le Kabbak'taki zanaatkarları mutlaka ziyaret edin. En güzel lambalardan bazılarını çok uygun fiyatlarla yapıyorlar. Yaşam alanlarınızın renklerine uygun parçalar yaratabilen bazı modern tasarımcı mağazaları da dahil olmak üzere, bunları satan başka dükkanlar da var.

Halılar

Stilistik-dekorasyon-için-klasik-yerel-ev-eşyalar-5.jpg

Halılardan bahsetmeden Türk dekorasyonundan bahsedemeyiz. Yüzlerce yıldır Türk halıları, ülkenin ve insanlarının hikayesini anlatan enfes sanat eserleri olarak kabul edilmiştir.

Düz dalga halı olarak da adlandırılan kilimler, kalıcı bir etki yaratmak istiyorsanız mükemmel bir seçimdir. Klasik işçiliği günümüz stilleriyle birleştiren modern tasarımcıların ortaya koyduğu daha çağdaş halılar da var.

İstanbul'a yakınsanız, vasat ürün alma endişesi duymadan halı sahibi olmak için en iyi iki yerden birini ziyaret edebilirsiniz. Onlar da Nakkaş ve Recep Karaduman.

Gümüş kahve takımları

Stilistik-dekorasyon-için-klasik-yerel-ev-eşyalar-3.jpg

Sadece birkaç iyi gümüş el sanatı adamı kaldı ve bu da onların işlerini kıt ve değerli kılıyor. Gümüş kahve takımları hem bir dekorasyon seti hem de misafirlerinizi şaşırtacak güzel bir gümüşlük olarak iş yapabilir.

Klasik gümüş kahve takımlarını Kapalıçarşı'da veya geleneksel mağazalarda bulabilirsiniz. Modern gümüş setler genellikle diğer alaşımlarla birleştirilir ve “orijinal parçalar” olarak kabul edilmese de fiyat aralığı kesinlikle daha erişilebilirdir.

Sait Asıl'ı mutlaka ziyaret edin. Yemek takımlarından şamdanlara kadar daha pek çok çeşitli gümüş ev eşyaları mevcut.

İndirimler 365, eviniz için ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmeniz için en iyi fırsatlar, promosyonlar ve kataloglara sahiptir! Evinizi bugün yeniden dekore etmek için en iyi indirimleri ve sezonluk teklifleri alın!

 

- 3 min

Share
Stilistik dekorasyon için klasik yerel ev eşyalar

En az bir kez denemeniz gereken Türk tatlıları

Türkiye gerçekten büyülü bir ülke. Muhteşem şehirler, inanılmaz insanlar ve hepsinden önemlisi lezzetli yemeklere sahip.

Türkiye binlerce yıldır dünyaya en iyi baharatlardan, şifalı otlardan ve tatlılardan bazılarını sunmuş bir ülke.

Tariflerinin her biri; mücadeleleri, fetihleri ve keşifleri açığa çıkaran bir hikayeyi anlatır. Bugün, bu yemeklerden bazıları ana akım mutfağa dahil edildi ve hatta batıda bile oldukça yaygın olarak kabul ediliyor.

İşte hayatınızda en az bir kez denemeniz gereken Türk tatlıları listemiz.

Kazandibi

En-az-bir-kez-denemeniz-gereken-Türk-tatlıları-2.jpg

Muhallebi seviyorsanız Kazandibi tam size göre. Karamelize şeker ve sütle yapılan, bazen “yanmış puding” olarak adlandırılabiliyor; ancak bu pek adil bir tanım değil. Bir tatlıda olması gereken her şey; tatlı ve çok tıkayıcı değil. Hemen hemen her Türk restoranında ve hatta bazı süpermarketlerde bulabilirsiniz.

Lokma

En-az-bir-kez-denemeniz-gereken-Türk-tatlıları.jpg

Genellikle bir sokak tatlısı olarak kabul edilen Lokma, kızartılmış tatlı hamurdan yapılır. Çörek veya diğer kızarmış hamur işleri gibi, gevrek, lezzetli ve oldukça ağırdır, bu yüzden abartmadan yeseniz iyi olur. Basit bir yemek gibi görünse de, iyi Lokma yapmak deneyim gerektirir; çünkü doğru kıvam ve lezzetle yapmak zor olabilir.

Lokum

En-az-bir-kez-denemeniz-gereken-Türk-tatlıları-4.jpg

Ah evet, Türk Lokumu! Muhtemelen Türkiye'den çıkan en tanınmış tatlı olan bu muhteşem tatlı, Bekir Efendi'nin ilk Lokum'u yarattığı 18. yüzyıldan bu yana varlığını sürdürüyor.

Bugün bu tatlıyı hemen hemen her kafede, süpermarkette ve sokak pazarında bulabilirsiniz. Doğru miktarda tatlılık kattığı için genellikle kahve, çay ve benzeri içeceklerin yanında servis edilirler.

Helva

Sadece bir Türk tatlısı değil, kesinlikle ülkede çok popüler bir tatlı. Helva, satın aldığınız bölgeye göre un, ezilmiş susam ve çeşitli malzemeler kullanılarak yapılır. Bu tatlı, insanlar vefat ettiğinde veya komşular birbirlerine minnettarlık göstermek istediğinde yapılırdı.

Bugün, Helva herhangi bir yerden satın alınabilir. Kesin olan bir şey var ki, evde yapmak gerçekten, GERÇEKTEN zor, bu yüzden onu yerel fırıncınızdan almak isteyebilirsiniz.

Baklava

En-az-bir-kez-denemeniz-gereken-Türk-tatlıları-3.jpg

Baklavanın Türkiye'de en çok tüketilen tatlı olduğunu biliyor muydunuz? Akşam yemeğinden sonra iyi baklavayı kesinlikle herkes sevdiği için cevap evet olabilir. Aynı zamanda harika bir atıştırmalıktır ve kahve veya çay ile harika gider. Çok yönlü dediğimiz bir tatlı, tıpkı iyi arkadaşlar gibi sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak.

Bazıları baklavayı Türkiye'nin ulusal tatlısı olarak görüyor, bu yüzden listedeki bir yemeği deneyecekseniz kesinlikle bu olmalı.

İndirimler 365 size bakkaliye, moda, mobilya, moda ve daha birçok şeyden tasarruf etmeniz için en iyi promosyonları, indirimleri ve katalogları sunar.

 

- 3 min

Share
En az bir kez denemeniz gereken Türk tatlıları

Süpermarkette tasarruf etmenin 5 yolu

Süpermarkete gitmek bütçemizin büyük bir bölümünü tüketiyor. Ne kadar tasarruf etmeye çalışırsak çalışalım, yine de yemek yememiz, temizlik malzemeleri ya da kıyafet almamız gerekiyor. Belirli ürünleri tüketmemek bazen zor olabiliyor, fakat işte size alışverişe çıktığınızda tasarruf etmenin beş yolu. Hepsini uygulamak zorunda değilsiniz, ancak bu ipuçlarını günlük hayatınıza dahil edebilirsiniz. İleride çok işinize yarayacaklar ve bunu harcamalarınız azaldığında fark edeceksiniz. Metro, Mopas, Migros, Bizim ve Hakmar gibi Türk zincirlerinde cazip indirimler bulabilirsiniz.

Birden çok yerde alışveriş yapın

2.jpg

En iyi indirimleri bulmak için farklı mağazalardaki ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmanız gerekir. Birinde yumurta daha ucuz olabilir, başkasında da balık daha ucuz olabilir. Süpermarketler, büyük mağazalar, toptan satış toplulukları, indirimli süpermarketler ve indirimli zincir mağazalar farklı fiyatlandırma ve pazarlama stratejilerine sahiptir.

İkincil markaların ürünlerini satın alın

3.jpg

Mağazaların kendi markaları eskiden ucuz ve kalitesiz olarak görülüyordu. Fakat süpermarketler son yıllarda ürünlerini geliştirmek ve onları birinci sınıf markalarla aynı seviyeye getirmek için çok fazla zaman ve para yatırımı yapıyor. Bu markaların ev gereçleri genellikle büyük markalı ürünleri üreten aynı üreticiler tarafından üretilmektedir, ancak daha düşük bir fiyata sunulmaktadır. Bu da size %10 ila %40 arasında tasarruf ettirebilir. Bir markaya sırf adından dolayı sadık kalmayın ve aradaki ekonomik farkı gözden geçirin.

Kampanya ve tekliflere göz atın

4.jpg

Mağazalar indirime giren ürünlerin haftalık ve aylık ilanlarını medyada, web sitelerinde veya sosyal ağlarında yayınlamaktadır. O günü öğrenin ve ihtiyacınız olan her şeyi uygun fiyata almak için bu fırsattan faydalanın. İndirim çok iyi ise üründen birkaç tane satın almayı düşünün. Bazı süpermarketler en iyi indirimlerini sabah saatlerinde yapar ve erken kalkanlar faydalanır, bazıları ise günün sonunda yapmak için bekler. Buna dikkat ederseniz ay sonunda daha fazla paranız olacağına emin olabilirsiniz.

İndirim kuponları ile tasarruf edin

5.jpg

İndirim kuponları süpermarketlerde giderek daha popüler hale geliyor ve bu da biz tüketiciler için çok faydalı oluyor. Sık sık satın aldığımız bir üründeki çok ilginç bir indirimden yararlanabiliriz. Kuponlar genellikle çıkartılabilmektedir, ancak onları doğrudan cep telefonunuzdan okutmanıza olanak tanıyan uygulamalar da bulunmaktadır.

Bir sadakat programına katılın

6.jpg

Bazı zincirlerin müşteri sadakat programı bulunmaktadır ve üye olanlar tüm yıl boyunca özel fırsatlardan yararlanabilmektedir. Eğer müdavimi olduğunuz süpermarket üye olmanıza izin veriyorsa, hiç tereddüt etmeden bu programa katılın. Aynı zamanda alışveriş listenizi hazırlarken tasarruf etmek için başka birçok strateji de mevcuttur. Örneğin, süpermarkete aç gitmemek (gerçekten ihtiyacınız olmayan bir şeyi satın almamak için) veya sadece ihtiyacınız olan şeyleri almaya yetecek kadar parayla gitmek ve böylece listenin dışına çıkamamak.

Indirimler 365, size daha kolay tasarruf edebilmeniz için Türkiye'deki ana süpermarket zincirlerinin tüm indirim kataloglarını sunmaktadır.

 

- 3 min

Share
Süpermarkette tasarruf etmenin 5 yolu

Bakışları üzerinize çekecek en iyi giyim markaları

Modaya uygun giyinmeyi seviyorsunuz, ancak üzerinize hiçbir şey uymadığı için kıyafet alasınız gelmiyor mu? Dert etmeyin. Biz size yardımcı olabiliriz. Türkiye'de çok yönlü ve yepyeni koleksiyonlarıyla öne çıkan ve her bedene uygun modeller sunan birçok mağaza mevcuttur. Zara, Oysho, OXXO, Bershka ve Stradivarius mağazaları her şeyi çok uygun fiyata sunmaktadır. Kıyafetlerini denemek için mağazalarına uğrayın ve yalan söylemediğimizi kendi gözlerinizle görün. Her bir parçayı kişiliğinizle bütünleştirin ve sizi tanımlayan harika bir görünüm yaratın.

Zara

2.jpg

Zara her hafta yeni koleksiyonlar sunmaktadır. Zara'nın ana ürün grupları Zara Woman, sıra dışı kesimlerden oluşan yüksek kaliteli koleksiyonları Zara Studio, Zara Man, herkese uygun fiyatlı ürün grupları Zara TRF, Zara Basic, Zara Kids, Zara Kids Studio ve ev aksesuarları markası Zara Home'dur. Aradığınız her şey Zara'da vardır. Birinci sınıf ama düşük maliyetli bir ürün yaratmak için üretim malzemeleri ve kumaşları en yüksek kalitededir.

Oysho

3.jpg

Oysho'da sütyenler, kazaklar, ceketler, pantolonlar, etekler, tişörtler, ayakkabılar, çoraplar, aksesuarlar, erkek iç çamaşırları, terlikler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Kendi markası altında giysiler üreten uluslararası alanda tanınmış bir üreticidir. Müşteriler, Oysho online mağazasında geniş bir ürün yelpazesine indirimli olarak erişebilirler. Ayrıca, bültenlerine abone olarak veya Oysho'yu sosyal ağlarda takip ederek en güncel teklifleri ve kampanyaları bulabilir veya yeni koleksiyonlar hakkında bilgi edinebilirler.

OXXO

4.jpg

OXXO'nun ürünleri, trendler değiştikçe veya yenilendikçe çeşitlenen ve sürekli değişen bir kitlenin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Güçlü piyasa analizi, koleksiyonlarının temel taşlarından biridir ve kendi markası altında üretim yapan bu Türk şirketinin büyümesini sağlayan şeydir. OXXO'da elbiseler, gömlekler, tişörtler, etekler, pantolonlar, kotlar, taytlar, montlar, ceketler, iç çamaşırları, şapkalar, kemerler, zincirler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Tepeden tırnağa modaya uygun olarak giyinebilirsiniz.

Bershka

5.jpg

Bershka, birçok Inditex Group şirketi gibi, kendi markası altında satış ve dağıtım yapmaktadır. Bershka'yı farklı kılan özelliklerden biri, dünyanın dört bir yanından ünlü tasarımcılarla iş birliği içinde üretilmiş moda koleksiyonlarına sahip olmasıdır. Erkekler, kadınlar ve gençler için ağırlıklı olarak hızlı moda sunmaktadır. Bershka, elbiseler, ayakkabılar, aksesuarlar, pantolonlar, hırkalar, kazaklar, üstler, tulumlar, etekler, kotlar, şortlar, çoraplar, pijamalar, blazer ceketler ve sweatshirtler gibi geniş bir moda ürün yelpazesiyle tanınmaktadır.

Stradivarius

6.jpg

Stradivarius'ta müşteriler kot pantolon, yelek, pantolon, elbise, ceket, mont, sweatshirt, tişört, gömlek, iç çamaşırı, ayakkabı, moda aksesuarları, el çantası, kemer, şapka, valiz ve daha fazlası gibi çeşitli ürünler bulabilirler. Aynı zamanda Stradivarius kendi markası altında satış yapmaktadır. Kendini kabul ettirmek isteyen bireyler için keskin renklerle koleksiyonlarında sert oynamaktadır. Siyah ve beyazdan daha farklı bir şeyler istiyorsanız, Stradivarius en iyi tercihiniz olacaktır.

Offers 365, modaya uymanız ve olmak istediğiniz kişiyi yaratmanız için size en sevdiğiniz giyim mağazalarının en iyi indirim kataloglarını sunmaktadır. Canlanın ve harekete geçin.

 

- 3 min

Share
Bakışları üzerinize çekecek en iyi giyim markaları
REKLAM

Spora başlamadan önce ihtiyacınız olan 5 şey

Fit olmak çoğu Türk insanı için büyük bir öncelik hâline gelmiş durumdadır. Sağlıksal veya estetiksel sebeplerden dolayı spor yapmak günümüz yaşamında büyük yer kaplamaktadır, bu yüzden bir spor programına başlamadan önce nelere ihtiyacımız olduğunu bilmek önemlidir. Bir spor salonuna yazıldıktan sonra öncelikleriniz aşağıdaki beş şey olmalıdır. Diğer insanları rahatsız etmemek ve ideal bir spor rutinine sahip olmak için bunlara dikkat etmeniz gerekir.

Spor kıyafetleri

2.jpg

Dolabınızdan çıkardığınız birer şort ve atlet hiçbir açıdan spor kıyafeti değildir. Rahat hareket edebilmek ve nefes alabilmek için özel olarak üretilmiş spor kıyafetleri giymeniz gerekir. Hatta bazı spor salonları, ekipmanlarını sadece bu şekilde giyinen kişilerin kullanmasına izin vermektedir. Evinizde böyle kıyafetler mevcut değilse, bu durum için kıyafet satın almak isteyebilirsiniz. Decathlon, Adidas, Nike, Yali Spor ve Sportive gibi mağazalarda her türlü kıyafeti uygun fiyata bulabilirsiniz.

Spor ayakkabılar

3.jpg

Her spor ayakkabısı spor salonunda giyilmeye uygun değildir. Bazı spor ayakkabıları yaptığınız aktiviteyi kısıtlayabilir. Örneğin, spinning yapıyorsanız hafif ve rahat bir ayakkabıya ihtiyacınız vardır. Birçok ayakkabı belirli bir aktiviteye yönelik olarak tasarlanmaktadır. Her aktivite için farklı bir ayakkabı alacak bütçeniz yoksa, cross training ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Bu kavram altında, iki veya daha fazla disiplinde kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri mevcuttur.

Emici havlu

4.jpg

Birçok spor salonu, kullanıcıların genel ihmalkârlığını ortadan kaldırmak için kendi havlularını temin etmektedir. Ancak kendi havlunuzu getirmeniz daha iyi bir seçim olacaktır. Yüzünüzdeki, kollarınızdaki ve bacaklarınızdaki teri silmenin yanı sıra makineleri kirli bırakmamak için de faydalı olacaktır. Ter içinde kalmış bir ekipman kullanmak kadar tatsız çok az şey vardır.

Su şişesi

5.jpg

Sıvı alımı, egzersiz yaparken ihmal etmemeniz gereken bir konudur. Zararlı malzemelerden üretilmiş şişeler kullanmaktan kaçının ve mümkün olduğunca yeniden kullanılabilir şişeler kullanmaya çalışın. Isıyı koruma özelliğine sahip olması en idealidir. Kendi şişenizi taşımanın en büyük avantajı, antrenman sırasında veya sonrasında spor içecekleri içebilecek olmanızdır. Covid virüsünün hâlâ etrafta olduğu zamanlarda yapılabilecek en iyi şey kendi şişenizi taşımak ve onu paylaşmamak olacaktır. Düzenli su tüketiminin, her zaman elinizin altında olması hâlinde antrenmanınızı da iyileştirebileceğini unutmayın, bu yüzden yanınızda şişenizi koyabileceğiniz bir çanta taşımanızı da tavsiye ederiz.

Enerji barları

6.jpg

Her antrenmandan önce ve sonra yedikleriniz hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Antrenman yaparken diyetinizi asla ihmal etmemelisiniz, bu nedenle enerji barları besin ihtiyacınızı karşılama konusunda en iyi dostunuzdur. İpucu: her zaman güvendiğiniz bir doktora danışın. Çalışma saatleriniz genellikle spor salonuna gitmek için tam zamanınızı planlamanıza engel olur. Bunun önüne geçmek için her zaman elinizin altında antrenmanınızın farklı zaman dilimlerinde kullanabileceğiniz ekstra barlar bulundurabilirsiniz. Hedeflerinize göre karbonhidrat veya protein oranı yüksek olan barlar tüketebilirsiniz.

Indirimler 365, spordan kaytarmak için hiçbir bahaneniz kalmaması için size favori mağazalarınızın tüm indirim kataloglarını sunar. Tekliflerden yararlanın, ihtiyacınız olan her şeyi alın ve spor programınıza başlayın.

 

- 3 min

Share
Spora başlamadan önce ihtiyacınız olan 5 şey

Evinizi mi yeniliyorsunuz? İşte mutlaka uğramanız gereken 3 mağaza

Evinizin yeni görünmesi için tonla para harcamanız gerekmiyor. Sadece vereceğimiz ipuçlarını takip edin ve ihtiyacınız olan her şeyi Türkiye'nin en iyi mağazalarından en iyi fiyatlara satın alabileceğinizi unutmayın. Büyük işler yapmak veya bir profesyonel çağırmak zorunda kalmadan, sadece küçük değişikliklerle evinizin taze ve modern görünmesini sağlayabilirsiniz. İşte bir tadilat yaptırmayı planlıyorsanız ziyaret etmeniz gereken üç mağaza. Aşırı para harcamak zorunda kalmamak için bütçenizi de bir yandan göz önünde bulundurun. Evinizi neden mi yenilemelisiniz? Çünkü yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biri evinizdir. Yani elinizi taşın altına koyup hem estetik hem de konforlu bir yer yaratmak iyi bir karar olacaktır.

IKEA

2.jpg

IKEA yataklar, şilteler, düzenleme ve depolama, mutfak aletleri, ev tekstili, mevsimlik ve günlük dekor, aydınlatma, tencere ve tavalar, halılar, banyo mobilyaları ve aksesuarları, ev elektroniği, dış mekân mobilyaları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Şirket kendi markalı ürünlerini tasarlamakta, üretmekte, dağıtmakta ve satmaktadır. Uygun fiyatlarda sade ve zarif ürünler üretmek için dünyanın en ilginç ve özgün mobilya tasarımcılarıyla çalışmaktadır. IKEA'da tasarruf etmenin birçok yolu vardır. En güncel indirim ve kampanyalarını öğrenmek için sitesinin fırsatlar bölümünü ziyaret edebilir veya ürünleri ve katalogları hakkında en güncel bilgileri edinmek için bültenlerine abone olabilirsiniz.

Modalife

3.jpg

Modalife'ta kanepeler, koltuklar, yemek masaları, sehpalar, çekmeceli sandıklar, gardıroplar, yataklar, yatak odaları, mutfak mobilyaları ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Modalife, mobilya ve ev aksesuarları üretmekte ve bunları kendi Modalife, Sandalye, Modamed ve Mobetto markaları altında satmaktadır. Modalife'ta tasarruf etmek çok kolay. Resmî web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanın. Modalife online mağazası indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca müşterilerin ürünlerini faizsiz taksitle satın alabilmeleri için finansman hizmetleri de sunuyor. Modalife'ın haber bültenine abone olarak veya sosyal ağlarda takip ederek en yeni indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

English Home

4.jpg

English Home geniş bir yelpazede kaliteli ürünler ve özel koleksiyonlar sunmaktadır. Yatak çarşafları, dolgular, yorganlar, battaniyeler, yastıklar, aynalar, halılar, lambalar, süsler, perdeler, askılar, çamaşır ürünleri, mayolar, sepetler, mumlar, vazolar, kapı kolları, kancalar ve diğer birçok ürün bulabilirsiniz. English Home kendi markası altında tasarım, üretim, dağıtım ve satış yapmaktadır. Türkiye'nin en ünlü ev tekstili markalarından biri olan English Home, evinizi mükemmel bir yer hâline getirmek için sürekli yeni koleksiyonlar sunmaktadır. En son teklifleri ve kampanyaları hakkında bilgi almak için English Home'un haber bültenine abone olabilir veya en iyi fiyatlarda sunulan mevcut en iyi koleksiyonları görmek için web sitesine göz atabilirsiniz.

Indirimler 365, favori mağazalarınızdaki en iyi indirimleri ve ilanları ayağınıza getirir. Bu üç zincir mağazanın en güncel tekliflerine göz atın ve harika fırsatları kaçırmayın. Mümkün olan en iyi ev dekorasyonu koleksiyonlarını arıyorsanız; English Home, IKEA ve Modalife kesinlikle ilk tercihiniz olmalıdır.

 

- 3 min

Share
Evinizi mi yeniliyorsunuz? İşte mutlaka uğramanız gereken 3 mağaza

Evinizi güzelleştirecek 5 uygun fiyatlı IKEA ürünü

Bazen evinizin çok daha güzel görünmesi için birkaç dekorasyon yeterlidir. Tonla para harcamanıza ya da evinizi baştan aşağı yenilemenize gerek yoktur. Evinizi dünyanın en güzel yeri hâline getirmek için aşağıda vereceğimiz birkaç basit ipuçlarını uygulamanız yeterlidir. Örneğin IKEA'da mobilyalar, mutfak eşyaları ve gereçleri, halılar ve küçük ev aletleri gibi evinizi güzelleştirecek her türlü uygun fiyatlı ürünü bulabilirsiniz. Şayet amacınız bahçenizi güzelleştirmekse, IKEA'da bunun için de geniş bir ürün çeşitliliği bulabilirsiniz. Kendi kişisel dokunuşunuzu katmak için dekore edebileceğiniz evinizin başka bir önemli parçası da banyodur.

Nevresimler

2.jpg

Odanız tamamen beyaz ise mobilyaların arasında öne çıkması için renkli bir yorgan tercih edebilirsiniz. Çiçekli, baskılı ve baskısız, canlı renklerde nevresimler seçip aynı tasarıma sahip bir perde ile kombinleyebilirsiniz. Çocuklar için de çeşitli nevresim seçenekleri mevcuttur. Fiyat, kaliteye ve markaya bağlı olarak değişmektedir, ancak çoğu çocuk yorganı 300 ila 500 TL arasında bir fiyata sahiptir.

Tencereler

3.jpg

Yıllar önce tencere ve tavaların neredeyse hepsi birbirinin aynısıydı ve tek işlevleri yemek pişirmekti. Bugün ise ev dekorasyonuna katkıda bulunan gerçek birer lüks eşya hâline geldiler. Artık neredeyse her renkte abartılı tasarımlara sahip tencereler bulunabiliyor. IKEA'da bakır veya teflon tavalardan kalite garantisi olan standart çelik tavalara kadar her şeyi bulabilirsiniz. Fiyatlar çeşitlilik göstermektedir ve istediğiniz ürüne bağlıdır. Örneğin, üç çelik tava ve bir kızartma tavasından oluşan bir seti 2199 TL'ye satın almanız mümkündür.

Vazolar

4.jpg

Vazolar evinize daima şıklık ve zarafet katar. Modern evler için alışılagelmiş klasiklerin yanı sıra ezber bozan modeller de vardır. IKEA'daki vazo çeşitliliği oldukça fazladır ve satın alacağınız vazo, evinizin büyüklüğüne ve sahip olduğunuz mobilya türüne göre değişecektir. İçinde doğal çiçekler olan bir vazo her ev için büyük bir artıdır. Neresi olursa olsun bulunduğu ortamı güzelleştirir ve oraya hayat verir. Duvarlar beyaz ise renkli bir vazo güzel bir seçim olacaktır.

Saatler

5.jpg

Saatler mutfağın olmazsa olmazıdır. Saati kontrol etmek için genellikle cep telefonumuzu kullanırız, ama yemek pişirirken kirlenmemesi için kullanmamaya çalışırız. Bu yüzden bir duvar saati bulundurmak daima iyi bir çözümdür. Daha klasik saatler ve kuvars mekanizmasına sahip oldukları için zamanlama konusunda hassas olan saatler de bulmanız mümkündür. Rahatsız edici saat sesleri yoktur. Skarig Saat iyi bir seçenektir. Fiyatı 369 TL'dir.

Halılar

6.jpg

Oturma odasını iyi bir halıdan daha iyi gösteren bir şey düşünülemez. IKEA'daki halı çeşitliliği oldukça geniştir ve istediğiniz halının renk ve malzemesini evinizdeki mobilyalara uygun olarak seçebilirsiniz. Fiyatlar mı? En ucuzu 159 TL.

İndirimler 365, Türkiye'nin en sevilen mobilya ve dekorasyon mağazalarının tüm indirim kataloglarını ayağınıza getiriyor. Tüm bu kataloglara göz atın ve en beğendiğiniz ürünleri en iyi fiyata satın alın.

 

- 3 min

Share
Evinizi güzelleştirecek 5 uygun fiyatlı IKEA ürünü

Migros mu Metro mu? En iyi fırsatlar hangi süpermarkette?

Türkiye'de birçok süpermarket vardır, ancak ürün çeşitliliği, ürün kalitesi ve kampanyalarıyla fark yaratan sadece iki zincir bulunmaktadır: Migros ve Metro. Migros ve Metro'da aradığınız çok sayıda ürün, iyi fiyatlar ve gerçekten cazip sezon indirimleri bulunmaktadır. Her müşteri kendi zevkine veya sadakatine göre belirli bir zinciri seçecek olsa da bu iki süpermarketten hangisi en iyi fırsatlara sahiptir? Hiçbir fırsatı kaçırmamak ve fiyatları karşılaştırmak için yayınladıkları günlük ve aylık yayınlara dikkat etmek çok önemlidir. Türklerin çok fazla harcama yaptığı Noel ve Yeni Yıl tatillerinin ardından, bu iki büyük mağazanın sunduğu kampanyalar ve tekliflere dikkat etmek yararınıza olacaktır. Cüzdanınızı rahatlatmak, ay sonuna borçsuz ve kişisel bir hevesle yatırım yapabileceğiniz bir miktar parayla ulaşmak için gerekli olacaktır.

Migros

2.jpg

Migros'ta meyve-sebze, kahve, yağ, atıştırmalıklar, şekerleme, taze makarna, ekmek, et, tavuk, balık, dondurulmuş gıdalar, temizlik ve kişisel hijyen ürünleri, küçük ev aletleri, evcil hayvan maması ve daha pek çok ürün bulabilirsiniz. Migros'ta her zaman daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Migros her hafta gıda ve gıda dışı ürünler için çok sayıda kampanya sunmaktadır. Ayrıca gıda fırsatlarının yanı sıra temizlik ürünleri, ev aksesuarları, bahçe aletleri ve kendin yap ürünlerinde de indirimler yapmaktadır. Migros online mağazasında ise indirimler %50'ye kadar ulaşmaktadır. En güncel Migros indirimlerini ve kampanyalarını kataloglarımızdan bulabilirsiniz. Bültenlerine abone olarak veya Migros'u sosyal ağlarda takip ederek en güncel gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Bir artısı daha, Migros'un mobil uygulaması sayesinde büyük indirim ve kampanyalardan yararlanabilmenizdir.

Metro

3.jpg

Metro'da da aynı şekilde seçenekler çoktur. Meyve ve sebzeler, atıştırmalıklar, tatlılar, taze yiyecekler, DIY ürünleri ve hediyelik eşyalar, evcil hayvan yiyecekleri, bitkiler, kahve ve çay, küçük ev aletleri, parti ürünleri, banyo malzemeleri, bahçe aletleri, giysiler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Metro, her hafta özel indirimler yaparak onlardan alışveriş yapmayı normalden daha da ucuz hâle getirmektedir. Bir toptan satış zinciri olduğu için müşteriler diğer süpermarketlere kıyasla çok daha fazla markanın ürünlerini bulabilmektedir. Ayrıca fiziki mağazalarında birçok özel avantajdan da yararlanılabilmektedir Metro'nun haber bültenine hemen abone olun ve fırsatları daha fazla kaçırmayın. Bu abonelik sayesinde en güncel haberleri ve indirimleri doğrudan gelen kutunuzda görebilirsiniz. Metro'nun internet sitesine göz atarsanız seçili ürünlerde harika indirimler görebilirsiniz. Bir artısı da tüm detayları parmaklarınızın ucunda görmek için Metro'nun uygulamasını indirebilmenizdir. Alışveriş yaparken mümkün olduğunca fazla tasarruf etmek için birçok fırsatınız bulunmaktadır. Migros ve Metro'nun sunduğu fırsatları takip ederek Türkiye'de fiziksel olarak hizmet veren bu iki büyük zincirden birini seçmeniz yeterli olacaktır.

İndirimler 365, size Türkiye'deki başlıca süpermarketlerin tüm indirim kataloglarını sunmaktadır. Tüm bu kataloglara göz gezdirin ve bir daha hiçbir indirimi kaçırmayın. Daha neyi bekliyorsunuz?

 

- 3 min

Share
Migros mu Metro mu? En iyi fırsatlar hangi süpermarkette?

Yemeklerinizi güzelleştirecek 5 ucuz baharat

Türklerin baharatlı yemekleri sevdiği bilinen bir gerçektir. Bazen en basit noodle’ı bile doğru baharatları kullanarak en lezzetli yemeğe dönüştürebilirsiniz. Lezzetli bir yemek yapmak için iyi bir şef olmanıza gerek yok. İpuçlarına dikkat etmek ve yemeğe yakışacak uygun baharatları seçmek önemli bir unsurdur. Metro, Migros, Carrefour ve Mopaş gibi büyük süpermarketlerde çok fazla çeşit bulunur. Tüm marketlere uğrayabilir ve bunları deneyebilirsiniz, veya internetten satın alabilirsiniz. Bu rehberde size mutfağınızda mutlaka bulunması gereken baharatları göstereceğiz.

Kekik

2.jpg

Dünya çapında kullanılan bir numaralı baharattır ve çok farklı şekilde kullanılabilir. Kaliteli bir zeytinyağı ve çeşitli peynir türleri ile birlikte pizzalarda kullanılabilir. Kekik ayrıca sebzeli tavuk şiş, noodle, provoleta ve hatta bir çorbada bile kullanılabilir. Ete çok fazla tuz eklemek istemiyorsanız, ekstra bir lezzet katmak için iyi bir seçenek olabilir. 100 gram kekiği 60 TL’den daha az bir fiyatla satın alabilirsiniz.

Karabiber

3.jpg

Karabiber tuzun yanında en çok kullanılan baharat türüdür ve çok fazla yemekte ve sunumda kullanılır. Sofrada damağınızı şenlendiren ve mükemmel bir lezzeti elde edebilmenizi sağlayan bir üründür. Et ve balıklara çok yakışmakla birlikte, aynı zamanda sos, et suyu, salata sosu ve lezzet artırmak istediğiniz diğer tüm yemekleri hazırlarken kullanabilirsiniz. Karabiberin bir kilosu 203 TL’dir.

Köri

4.jpg

Köri her türlü ete yakışır. Örneğin çok basit ve lezzetli bir tarif olan körili ve ballı kaburga yemeği kısa sürede kolayca hazırlayabilir ve lezzetin tadını çıkarabilirsiniz. Diğer bir mükemmel kombinasyon da körili mercimek çorbasıdır, özellikle Türkiye’nin dondurucu soğuğunda içinizi ısıtır. Sıradan bir akşam yemeği için mangolu köri soslu tavuk hazırlamanızı önerebiliriz. Köriyi 142,69 TL’ye satın alabilirsiniz.

Toz acı biber

5.jpg

Toz acı biber ete, balığa, sebzeye, güveç yemeğine ve çorbalara çok yakışır. Toz biberin acısı yemeğe acımsı ve biraz yakıcı bir dokunuş verir. Daha az yoğunlukta bir tat istiyorsanız baharatı yemeğin başında ekleyin, bu sayece acılığını biraz kaybedebilir. Toz acı biber Güney Amerika'nın karakteristik bir ürünü olsa da, yavaş yavaş Avrupa ve Asya pazarlarında da yerini almıştır. Meksikalılar genellikle acı biber ve acı dolmalık biberin krallarıdır, ama bu baharat farklı yemek türlerine ve damak tatlarına da uyum sağlamayı başarmıştır. Birinci sınıf toz biberin fiyatı 81,55 TL’ye karşılık gelebilir.

Muskat

6.jpg

Kroket ve diğer tariflerin hazırlanmasında yaygın olarak kullanılan ve beşamel sos tarifinin bir parçası olan muskatı daha önce duymuş olabilirsiniz. Ayrıca köri gibi baharat karışımlarında da yaygın olarak kullanılmakla birlikte, muskatı sosislerde, soğuk mezelerde ve tatlılarda bile bulabilirsiniz. Genelde sebze, balık veya etle mükemmel bir uyum sağlar.

İndirimler 365, Türkiye’de bulunan en geleneksel süpermarketlerin özel teklif kataloglarını sizlere sunuyor. Promosyonlardan ve indirimlerden yararlanın ve uygun fiyatlı mükemmel yemekler hazırlayın.

 

- 3 min

Share
Yemeklerinizi güzelleştirecek 5 ucuz baharat

Güzellik rutininiz için uygun fiyatlı ürünler

Mükemmel bir cilde sahip olmak için çok para harcamanıza gerek yok. Kişisel bakıma ayıracak vaktimiz olmadığı için sık sık ihmal ettiğimiz birkaç ürünü günlük rutininize dahil etmeniz yeterli olacaktır. Bütçenizden ödün vermeden güzellik rutininizi iyileştirmek istiyorsanız, aşağıda liste halinde sunduğumuz ürünleri deneyebilirsiniz. Cildinizin çok daha genç görünmesini sağlayacak bu ürünleri Türkiye’de Farmasi, Avon, Sephora ve Cosmetica gibi kozmetik firmalarında uygun fiyata bulabilirsiniz.

Temizleyici kremler

2.jpg

Yüz temizleme ürünleri çeşitlilik gösterir. Farklı cilt tiplerine uyan ve aynı zamanda tüm nitelikleri karşılayan tek bir ürün yok ne yazık ki. Bazı ürünler aşırı derecede yağlandırıcı, bazıları ise çok asidik veya alkalin olabilir. Cilt tipinize uygun bir krem seçmek oldukça önemlidir, yüzün tahriş olmasını önlemek adına yumuşak bir dokuya sahip olması gerekir. Nemlendirici tonik losyon ile birlikte kullanılması önerilir.

Güneş Kremi

3.jpg

Güneş ışınlarına sürekli maruz kalmak cilde zarar verir. Bir sahil beldesinde çalışıyorsanız ve neredeyse zamanınızın tümünü dışarıda geçiriyorsanız, iyi bir güneş kremi kullanmak güneş yanıklarından kaçınma konusunda oldukça etkili olacaktır. Açık tenler aşırı soğuğa karşı bile çok daha hassastır. Kışın koruyucu kullanmak yüzünüzün nemli kalmasını sağlayacaktır. Piyasada farklı faktörlere sahip güneş kremleri, çocuklara özel güneş kremleri ve hatta kompakt güneş kremleri bulunmaktadır.

Micellar Su

4.jpg

Göz kapakları ve dudaklar da dahil olmak üzere, yalnızca pamuğu suya batırarak ve yüzünüzü nazik, dairesel hareketlerle silerek temizleyebilirsiniz. Tüm kiri ve makyajı temizledikten sonra yüzünüzü soğuk veya ılık suyla yıkayın.
Micellar suyu sürdükten sonra yıkamak isteğe bağlı olsa da, kalan kirleri temizlemek için önerilebilir. Aynı zamanda cildi sıkılaştırır ve nemlendirir.

Dudak balmı

5.jpg

Dudak balmı cildiniz için harika bir dosttur ve birden fazla kullanım alanı bulunur. Makyajı düzenlemeye, silmeye veya kaşlarınızın mükemmel görünmesini sağlamak için kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Dudak balmını kaşlarınıza sürerseniz çok daha bakımlı görüneceklerini fark edeceksiniz. Aslında dudak balmının asıl kullanım amacı güneşe, rüzgara veya soğuğa maruz kalmanın neden olduğu dudak kuruluğunu iyileştirmek ve onarmaktır. Dudağın iyi bir şekilde korunması için güneş koruması en az 15 faktör olmalıdır.

Makyaj Temizleme Suyu

6.jpg

Süre sıkıntımız olduğunda makyaj temizleme suyu imdadımıza yetişiyor. Makyajımızı hızlı bir şekilde temizleyebilmek için kullandığımız bu ürünler kalıntıların %100’ünü değil, yalnızca yüzeysel olarak temizlerler. Yüzümüzü derinlemesine temizleyebilmemiz için için başka bir tamamlayıcı kullanmamız gerekir. Tüm kirleri temizlediğinizden emin olmak için yüzünüzü bol sabun ve suyla yıkamanızı, ve bir yüz toniği ve nemlendirici uygulamanızı öneririz. Makyaj temizleme pamuğunu gereğinden fazla kullanmayın ve daha pürüzsüz bir cilt elde etmek için rutini uygulamaya devam edin.

İndirimler 365 Türkiye’de bulunan favori kozmetik mağazalarının özel teklif kataloglarını sizlere sunuyor. Güzellik rutininizi düzenli olarak takip edin ve çok fazla para harcamadan cildinizdeki değişiklikleri fark etmeye başlayın. Kendinize bir şans verin ve zaman ayırın. Daha fazla beklemeyin!

 

- 3 min

Share
Güzellik rutininiz için uygun fiyatlı ürünler