logo

En son BAUHAUS fırsatları

BAUHAUS mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Bauhaus bir Alman ev geliştirme, atölye ve bahçe malzemeleri perakendecisidir.

BAUHAUS hakkında sık sorulan sorular

BAUHAUS mağazasında nasıl tasarruf edilir?

En güncel promosyonlar ve sınırlı süreli fırsatlar hakkında bilgi edinmek için Bauhaus'un web mağazasını ziyaret edin. Haftanın Ürünleri adı altındaki indirimlerle en kaliteli ürünlerde para tasarrufu sağlayın.

BAUHAUS tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi bold textBauhaus indirimlerini ve broşürlerini getiriyor. Bu mağazanın sizlere sunduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın Bauhaus mağazasındaki en iyi indirimleri öğrenin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.bauhaus.com.tr/

BAUHAUS mağazasının tarihçesi: BAUHAUS hakkında

1960 yılında Heinz-Georg Baus, Almanya'daki ilk ‘Kendin Yap’ mağazası olan Bauhaus şirketini kurdu. Devrim niteliğindeki konsepti; müşterilerin araçları ve malzemeleri uygun bir yerde aramalarını sağladı. 1968'de Bauhaus; Heidelberg, Karlsruhe ve Batı Berlin'de yeni mağazalar açtı. Şirket hızla genişlemeye devam etti, 1960'ların sonunda 10 lokasyona ulaştı ve 1970'lerde üç katına çıktı. Bauhaus 1989'da 100 mağazaya ulaştı. 1996 Yılında Türkiye pazarına giren Bauhaus, ülkedeki ilk mağazasını İstanbul'da açtı ve daha sonra Ankara, Bursa ve Antalya'ya yayıldı. Bauhaus, en kaliteli ürünlerin seçiminden fiyat ilişkisine, danışmanlık ve satış sonrası hizmete kadar her zaman müşteriyi ilk sıraya yerleştirir.

BAUHAUS mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Bauhaus; Adl, Admiral, Agrofarm, Ferre, Fischer, Flexo, Forsage, Ladix, Leifheit, Quick, Rich, Riethmuller, Rothenberger, Luxell, Alfa Tools, Majestik, Saban, Serinova, Mastercare, Master Lock, Artweger, Soendgen, Hitachi, Modelux, Ice Peak, Napoleon, Nilson, Tecomec, Topmaster, Bora, Bestway, Pelikan, Dog, Camel, Velcro, Kobb, Poseidon, Proco, Wall 212, Whiskas, Disney, Delta, Delonghi, Duracell, Discover, Electrolux ve Eurosystems gibi çok iyi bilinen markaları satmaktadır.

BAUHAUS Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Bauhaus, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

BAUHAUS mağazasının rakipleriyle tanışın

Bauhaus'un başlıca rakipleri Intertim, Balcıoğlu Group, Domsan, Tekzen ve Ayfa Trade gibi şirketlerdir.

BAUHAUS mağazasına özel avantajlar

E-postanız üzerinden yeni ürünler ve indirimler hakkında bilgi almak için Bauhaus'un bültenine abone olun. Bauhaus 750 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunuyor.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları BAUHAUS'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar BAUHAUS

Yerel İnşaat & Kendin mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 2 üzerinde erişim sağlar BAUHAUS dahil Turkey'deki İnşaat & Kendin mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.