REKLAM

BAUHAUS mağazasının haftalık fırsatları

En son BAUHAUS fırsatları
En son BAUHAUS fırsatları

En son BAUHAUS fırsatları

BAUHAUS logo
BAUHAUS mağazasının fırsatları

BAUHAUS mağazasının fırsatları

17 Eyl tarihine kadar geçerlidir
Broşürü Aç
BAUHAUS logo
BAUHAUS mağazasının fırsatları

BAUHAUS mağazasının fırsatları

20 Ağu tarihine kadar geçerlidir
Broşürü Aç
REKLAM

BAUHAUS mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Bauhaus bir Alman ev geliştirme, atölye ve bahçe malzemeleri perakendecisidir.

BAUHAUS hakkında sık sorulan sorular

BAUHAUS mağazasının tarihçesi: BAUHAUS hakkında
Open

1960 yılında Heinz-Georg Baus, Almanya'daki ilk ‘Kendin Yap’ mağazası olan Bauhaus şirketini kurdu. Devrim niteliğindeki konsepti; müşterilerin araçları ve malzemeleri uygun bir yerde aramalarını sağladı. 1968'de Bauhaus; Heidelberg, Karlsruhe ve Batı Berlin'de yeni mağazalar açtı. Şirket hızla genişlemeye devam etti, 1960'ların sonunda 10 lokasyona ulaştı ve 1970'lerde üç katına çıktı. Bauhaus 1989'da 100 mağazaya ulaştı. 1996 Yılında Türkiye pazarına giren Bauhaus, ülkedeki ilk mağazasını İstanbul'da açtı ve daha sonra Ankara, Bursa ve Antalya'ya yayıldı. Bauhaus, en kaliteli ürünlerin seçiminden fiyat ilişkisine, danışmanlık ve satış sonrası hizmete kadar her zaman müşteriyi ilk sıraya yerleştirir.

BAUHAUS mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?
Open

Bauhaus’ta bahçe mobilyaları, parti çadırı, balkon tentesi, salıncaklar, barbekü, araç tutucu, kamp araçları, çim biçme makineleri, ağaç kesme makineleri, çim havalandırıcılar, çit kesme makineleri, yaprak körükler, toprak, sulama sistemleri, kürek, makaslar, baltalar, aşılama makası, depolama sandıkları, jakuziler, havuzlar, elektrikli şömine, klimalar, fanlar, radyatör, su ısıtıcıları, kurutucular, ocaklar, raflar, dolaplar, donanım ürünleri, kapı ve pencere aksesuarları, kilitler, merdiven, matkaplar, öğütücüler, kompresörler, jeneratörler, kaynak makineleri, basınçlı yıkama, dolaplar, masa, ofis mobilyaları, komidin, banyo sıhhi tesisat, duş, su arıtma cihazları, aydınlatma, fırınlar, çöp öğütücüler, dekorasyon, temizlik ürünleri, zemin döşemeleri, boya, seramik, inşaat malzemeleri gibi pek çok çeşitli ürün bulabilirsiniz.

BAUHAUS mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Bauhaus; Adl, Admiral, Agrofarm, Ferre, Fischer, Flexo, Forsage, Ladix, Leifheit, Quick, Rich, Riethmuller, Rothenberger, Luxell, Alfa Tools, Majestik, Saban, Serinova, Mastercare, Master Lock, Artweger, Soendgen, Hitachi, Modelux, Ice Peak, Napoleon, Nilson, Tecomec, Topmaster, Bora, Bestway, Pelikan, Dog, Camel, Velcro, Kobb, Poseidon, Proco, Wall 212, Whiskas, Disney, Delta, Delonghi, Duracell, Discover, Electrolux ve Eurosystems gibi çok iyi bilinen markaları satmaktadır.

BAUHAUS mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

En güncel promosyonlar ve sınırlı süreli fırsatlar hakkında bilgi edinmek için Bauhaus'un web mağazasını ziyaret edin. Haftanın Ürünleri adı altındaki indirimlerle en kaliteli ürünlerde para tasarrufu sağlayın.

BAUHAUS mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Bauhaus'un başlıca rakipleri Intertim, Balcıoğlu Group, Domsan, Eskici ve Ayfa Trade gibi şirketlerdir.

BAUHAUS mağazasına özel avantajlar
Open

E-postanız üzerinden yeni ürünler ve indirimler hakkında bilgi almak için Bauhaus'un bültenine abone olun. Bauhaus 750 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunuyor.

BAUHAUS tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi Bauhaus indirimlerini ve broşürlerini getiriyor. Bu mağazanın sizlere sunduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın Bauhaus mağazasındaki en iyi indirimleri öğrenin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.bauhaus.com.tr/

REKLAM