REKLAM

TEKZEN mağazasının haftalık fırsatları

En son TEKZEN fırsatları
En son TEKZEN fırsatları

En son TEKZEN fırsatları

TEKZEN logo
TEKZEN mağazasının fırsatları

TEKZEN mağazasının fırsatları

5 gün kaldı
Broşürü Aç
TEKZEN logo
TEKZEN mağazasının fırsatları

TEKZEN mağazasının fırsatları

1 Eyl tarihine kadar geçerlidir
Broşürü Aç
REKLAM

TEKZEN mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Tekzen, yapı malzemeleri ve ev mobilyası satışına odaklanan bir Türk mağazalar zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Tekzen, Türkiye'de güçlü bir varlığa sahiptir ve ana bölgelere stratejik olarak dağılmış geniş bir mağaza ağı aracılığıyla ülkede faaliyet göstermektedir.

TEKZEN hakkında sık sorulan sorular

TEKZEN mağazasının tarihçesi: TEKZEN hakkında
Open

Tekzen'in geçmişi 1995 yılında Ali Nihat Gökyiğit tarafından şirketin kurulması ve Türkiye'deki ilk mağazasının açılmasıyla başlamıştır. Başlangıçta Götzen adı altında faaliyet gösteren şirket, bir Türk-Alman ortaklığının ürünüydü. Yıllar sonra adını Tekzen olarak değiştirdi. İlerleyen yıllarda yurt içinde çok sayıda mağazanın açılmasıyla şirket güçlü bir büyüme sürecine girdi.

Günümüzde Tekzen, Türkiye'nin ana bölgelerine yayılmış 120'den fazla mağazasıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satmaktadır.

TEKZEN mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?
Open

Tekzen’de müşteriler yapı malzemeleri, elektrikli el aletleri, kaplamalar, el aletleri, soğutma ve ısıtma ekipmanları, oturma odası mobilyaları, kanepeler, sandalyeler, koltuklar, masalar, mutfak mobilyaları, banyo mobilyaları, bahçe mobilyaları, dış mekan ürünleri gibi çok çeşitli ürünleri bulabilirler.

TEKZEN mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Tekzen, A4 Tech, Akyazı, Alper, Arzum, Adell, Altis, Akel, Alf, Aksu, Alpa, Arisoy, Artikel, Banat, Bimeks, Bondigo, Bosphorus, Cosiness, Cata, Eser Oyun, Fantom, Flora, Flexpex, Frisby, Freeteks, Henkel, Homstar, Husky, Isifan, Hytech, Intema gibi tanınmış markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

TEKZEN mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Tekzen'in resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve kampanyalardan yararlanarak tasarruf etmek çok kolaydır. Tekzen'in online mağazasında müşteriler geniş bir ürün yelpazesini indirimli fiyatlarla bulabilirler. Ayrıca Tekzen, müşterilerin ürünlerini faizsiz taksitlerle satın alabilmeleri için çeşitli finansman seçenekleri de sunmaktadır. Indirimler 365'te ayrıca Tekzen'deki en son teklifleri ve promosyonları bulabilirsiniz. Bültene abone olarak en son indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

TEKZEN mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Tekzen, Türkiye'de Almar Yapı Market, Afacan gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

TEKZEN mağazasına özel avantajlar
Open

Tekzen, müşterilerine çok çeşitli ev ürünlerini çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini online mağazadan satın alabilir ve kapıdan teslim alabilirler. Tekzen'in mobil uygulaması ile müşteriler büyük avantajlardan yararlanabilmektedir. Tekzen, müşterilerin sorularına yardımcı olmaya hazır uzman satış görevlilerine sahiptir.

TEKZEN tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Tekzen'in Türkiye'deki tüm fırsat ve kampanyalarını sizlerle buluşturuyor. İnşaat malzemeleri ve araçları söz konusu olduğunda, Tekzen'de en iyisini ve en uygun fiyata bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Tekzen'in sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/

REKLAM