logo
REKLAM

En son TEKZEN fırsatları

TEKZEN mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Tekzen, yapı malzemeleri ve ev mobilyası satışına odaklanan bir Türk mağazalar zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Tekzen, Türkiye'de güçlü bir varlığa sahiptir ve ana bölgelere stratejik olarak dağılmış geniş bir mağaza ağı aracılığıyla ülkede faaliyet göstermektedir.

TEKZEN hakkında sık sorulan sorular

TEKZEN mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Tekzen'in resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve kampanyalardan yararlanarak tasarruf etmek çok kolaydır. Tekzen'in online mağazasında müşteriler geniş bir ürün yelpazesini indirimli fiyatlarla bulabilirler. Ayrıca Tekzen, müşterilerin ürünlerini faizsiz taksitlerle satın alabilmeleri için çeşitli finansman seçenekleri de sunmaktadır. Indirimler 365'te ayrıca Tekzen'deki en son teklifleri ve promosyonları bulabilirsiniz. Bültene abone olarak en son indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

TEKZEN tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Tekzen'in Türkiye'deki tüm fırsat ve kampanyalarını sizlerle buluşturuyor. İnşaat malzemeleri ve araçları söz konusu olduğunda, Tekzen'de en iyisini ve en uygun fiyata bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Tekzen'in sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/

TEKZEN mağazasının tarihçesi: TEKZEN hakkında

Tekzen'in geçmişi 1995 yılında Ali Nihat Gökyiğit tarafından şirketin kurulması ve Türkiye'deki ilk mağazasının açılmasıyla başlamıştır. Başlangıçta Götzen adı altında faaliyet gösteren şirket, bir Türk-Alman ortaklığının ürünüydü. Yıllar sonra adını Tekzen olarak değiştirdi. İlerleyen yıllarda yurt içinde çok sayıda mağazanın açılmasıyla şirket güçlü bir büyüme sürecine girdi.

Günümüzde Tekzen, Türkiye'nin ana bölgelerine yayılmış 120'den fazla mağazasıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satmaktadır.

TEKZEN mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Tekzen, A4 Tech, Akyazı, Alper, Arzum, Adell, Altis, Akel, Alf, Aksu, Alpa, Arisoy, Artikel, Banat, Bimeks, Bondigo, Bosphorus, Cosiness, Cata, Eser Oyun, Fantom, Flora, Flexpex, Frisby, Freeteks, Henkel, Homstar, Husky, Isifan, Hytech, Intema gibi tanınmış markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

TEKZEN Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Tekzen, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

TEKZEN mağazasının rakipleriyle tanışın

Tekzen, Türkiye'de Almar Yapı Market, Afacan, Bauhaus gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

TEKZEN mağazasına özel avantajlar

Tekzen, müşterilerine çok çeşitli ev ürünlerini çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini online mağazadan satın alabilir ve kapıdan teslim alabilirler. Tekzen'in mobil uygulaması ile müşteriler büyük avantajlardan yararlanabilmektedir. Tekzen, müşterilerin sorularına yardımcı olmaya hazır uzman satış görevlilerine sahiptir.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.