logo
homeIcon
  1. separatorBİM Katalog
  2. separatorFırsatlar
  3. separatorŞu tarihe kadar geçerlidir: 10.10.2023
REKLAM

BİM içindeki kataloğu fiyatları

Geçerlilik süresi: 26 Eylül 2023 - 10 Ekim 2023

BIM Katalog Salı - 0
next
REKLAM
REKLAM

En güncel BİM broşürü burada!

Yeni BİM broşürü 26 Eylül 2023 tarihinden 10 Ekim 2023 tarihine kadar geçerlidir.

3 sayfadan fazla fırsat, promosyon ve indirimle, Süpermarketler ürünlerde tasarruf etmenin harika yollarını bulacaksınız.

Yakınınızdaki BİM mağazasını bulun ve paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için her avantajdan yararlanın. Artan fiyatları ve yüksek enflasyonu unutun. Indirimler 365, size ülke genelindeki BİM ve diğer birçok Süpermarketler mağazasındaki ucuz fiyatları ve türünün tek örneği indirimleri sunuyor.

Her gün yeni broşürlerimiz mevcut, bu yüzden daha da fazla BİM fırsatı yakalamak için tekrar gelmeyi unutmayın! Bugün tasarruf etmeye başlamak için Indirimler 365 adresini ziyaret edin.

REKLAM
BİM
Süresi doldu
Süpermarketler

BİM Katalog reklamı 26 Eylül 2023 - 10 Ekim 2023 arası

Şu anda BİM'de 35 broşür bulunmaktadır. En son tekliflerine ve indirimlerine göz atın!

BİM Katalog
REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.