logo

En son BİM fırsatları

REKLAM

REKLAM

REKLAM

Süpermarketler mağazasına ait diğer fırsatlar

REKLAM

BİM mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

BIM, geniş bir yelpazede kaliteli ürünler sunmaktadır. Süt, bebek maması, ıslak mendil, alkolsüz içecekler, ev aletleri, taze meyve ve sebzeler, dondurma, yoğurt, jambon, peynir, sos, reçel, salata, ekmek, dondurulmuş gıdalar, atıştırmalıklar, soslar, sepet, paspas, tava, sırt çantaları ve diğer birçok ürün bulabilirsiniz.

BİM mağazasının rakipleriyle tanışın

BİM, yerel ve uluslararası markalarla rekabet etmektedir. Türkiye'deki başlıca rakipleri Macrocenter, Migros, MMM Migros, Bizim Toptan Market, Real Hipermarket, Kipa, Carrefour, Yeşiller, Hakmar, Namlı, UCZ, Kosem Market, Nar Gurme, Ucler ve Atatürk'tür.

REKLAM

Diğer Süpermarketler markaları

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.