logo
homeIcon
  1. separatorElektronik
  2. separatorARÇELIK

En son ARÇELIK fırsatları

ARÇELIK mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Arçelik, Türk çok uluslu ev aletleri üreticisi ve perakendecisidir.

ARÇELIK hakkında sık sorulan sorular

ARÇELIK mağazasında nasıl tasarruf edilir?

En güncel promosyonlar ve sınırlı süreli teklifler hakkında bilgi edinmek için Arçelik'in web mağazasını ziyaret edin. Ayın promosyonları ile paradan tasarruf edin.

ARÇELIK tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi Arçelik indirimlerini ve broşürlerini getiriyor. Indirimler 365 ile bir sonraki klima satın alımınızda tasarruf edin. Kahve makineleri ve size en yakın Arçelik mağazasındaki en son fırsatlar hakkında bilgi edinin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.arcelik.com.tr/

ARÇELIK mağazasının tarihçesi: ARÇELIK hakkında

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce'de kuruldu. Şirket, 1959 yılında ilk çamaşır makinesi ve 1960 yılında ilk buzdolabıyla büyük cihaz pazarına girdi. 1970'li yıllardan itibaren ürün yelpazesini genişleterek 1979 yılında Eskişehir’de buzdolabı fabrikasını, 1979 yılında İzmir’de elektrikli süpürge fabrikasını ve 1993 yılında Ankara’da bulaşık makinesi fabrikasını faaliyete geçirmiştir. 1999 yılında Arçelik, Türk Elektrik Endüstrisi ile Atılım ve Gelişim Pazarlama'yı satın aldı. 1996 yılından bu yana Türkiye'de açılan tüm patent başvurularının %10'unu oluşturan Arçelik, Avrupa'da en çok tüketim malları patentine sahip ilk dört şirket arasında yer almaktadır. Arçelik, 2019 yılında Egé Üniversitesi İş Dünyası 5. Kristal Yaka İş Ödülleri'nde Çevre Dostu Şirket Ödülü'nü kazandı. Arçelik şu anda 7 farklı ülkede 18 üretim tesisi işletmektedir.

ARÇELIK mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Arçelik; Apple, Asus, Celly, Fitbit, HP, Huawei, Hypergear, Lenovo, Philips, Samsung ve Xiaomi gibi sektördeki en iyi markaların birçoğunu da barınırmaktadır. Ayrıca şirketin Arçelik, Beko, Grundig, Defy, Blomberg, Arctic, Elektra Bregenz, Leisure, Flavel ve Arstil gibi birçok özel marka markası bulunmaktadır.

ARÇELIK Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Arçelik, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

ARÇELIK mağazasının rakipleriyle tanışın

Arçelik'in başlıca rakipleri Vestel, Turkhas, Teknosa, Electrolux, Mediamarkt ve İstanbul Bilişim gibi şirketlerdir.

ARÇELIK mağazasına özel avantajlar

Arçelik, web sitesinden satın alınan ürünler için ücretsiz montajın yanı sıra ücretsiz kargo hizmeti de sunuyor. Yeni gelişmelerden ve sezonluk indirimlerden haberdar olmak için Arçelik'in kataloglarına mutlaka bakın. Arçelik, Canlı Destek Hizmetlerinde kalifiye personeli ile profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları ARÇELIK'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar ARÇELIK

Yerel Elektronik mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 5 üzerinde erişim sağlar ARÇELIK dahil Turkey'deki Elektronik mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.