logo
REKLAM

En son VESTEL fırsatları

VESTEL mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Vestel, bir Türk beyaz eşya üretim ve perakende şirketidir.

VESTEL hakkında sık sorulan sorular

VESTEL mağazasında nasıl tasarruf edilir?

En son teklifleri ve sınırlı süreli fırsatları öğrenmek için Vestel'in web mağazasını ziyaret edin. Özel indirimler ve promosyonlar için Kampanyalar bölümüne bakın.

VESTEL tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Vestel için en iyi indirim ve kataloglara sahiptir. Size en yakın Vestel'de en son indirimleri bulun. Indirimler 365 ile en son Vestel etkinliklerini ve promosyon kodlarını takip edin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.vestel.com.tr/

VESTEL mağazasının tarihçesi: VESTEL hakkında

Vestel, 1984 yılında kendi sektöründe dünyanın en güçlü üretim ve teknoloji grubu olma, en kaliteli tüketim ürünlerini üretmeye odaklanarak sürdürülebilir ve kontrollü gelişme sağlama vizyonuyla kurulmuştur. 1994 yılında Zorlu Grubu'na katılmış ve uluslararası alanda genişlemeye başlamıştır. Vestel'in Türkiye'de toplam 8 araştırma ve geliştirme merkezi bulunmaktadır. Vestel'in Manisa'daki fabrikası 1 milyon metrekareyi aşan alanıyla Avrupa'nın en büyük sanayi komplekslerinden biridir. 2014 yılında cep telefonu pazarına giren Vestel, Venus telefonlarını IFA fuarında tanıtmıştır. 19.000'den fazla çalışanı ile Vestel, ülkenin en büyük üç beyaz eşya üreticisinden biri ve en büyük televizyon üreticisidir. Vestel, tasarım, iletişim, pazarlama, müşteri memnuniyeti, çevre uygulamaları, ihracat, araştırma geliştirme, fabrika mükemmelliği, insan kaynakları ve eğitim alanlarında son 6 yılda 450'nin üzerinde ödül almıştır.

VESTEL mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Vestel, Regal, SEG, Finlux, Vestfrost, Digihome, Electra, Graetsz, Innohit, Celcus, Luxor, Maxwell, Servis, Sharp, Techwood, Telefunken, Waltham, Kendo, Acoustic Solutions, Walker, GoGen, New Pol, Nexon ve Toshiba gibi birçok tanınmış markanın ürünlerini satmaktadır.

VESTEL Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Vestel, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

VESTEL mağazasının rakipleriyle tanışın

Vestel'in ana rakipleri Arçelik, DanVex, Duronic ve Racold gibi şirketlerdir.

VESTEL mağazasına özel avantajlar

En son trendlerden ve ürünlerden haberdar olmak için Vestel'in aylık broşürlerini okuyun. Vestel'in garanti uzatma hizmetinden faydalanın ve cihazlarınızı 360 bağlı onarım servislerinden birine veya 4 merkezi servise gönderin. Vestel, satın aldığınız ürünü 24 saat içinde teslim eder ve 30 gün koşulsuz iade politikasına sahiptir.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.