logo
homeIcon
  1. separatorElektronik
  2. separatorTEKNOSA
REKLAM

En son TEKNOSA fırsatları

TEKNOSA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Teknosa, elektronik ve teknoloji ürünlerinin satışına odaklanan bir Türk mağazalar zinciridir. Teknosa, pazardaki yirmi yılı aşkın tecrübesiyle, stratejik olarak ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağı aracılığıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

TEKNOSA hakkında sık sorulan sorular

TEKNOSA mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Teknosa'da resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak para tasarrufu yapmak çok kolay. Teknosa'nın online mağazasında, müşterilerin indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilecekleri bir "Fırsatlar" bölümü bulunmaktadır. Teknosa'daki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız. Teknosa, faizsiz taksitlerle birçok ödeme yöntemi ve finansman seçeneği de sunmaktadır.

TEKNOSA tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Teknosa'nın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Elektronik ve teknoloji ürünleri arıyorsanız Teknosa'da aradığınız her şeyi ve daha fazlasını bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Teknosa'nın sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.teknosa.com/

TEKNOSA mağazasının tarihçesi: TEKNOSA hakkında

Teknosa'nın tarihi, 2000 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding A. Ş. tarafından şirketin kurulması ve ilk mağazanın açılmasıyla başladı. Teknosa, kurulduğu günden bu yana müşterilerine birçok markanın teknoloji ürünlerini piyasadaki en iyi fiyata sunmayı hedeflemiştir. İlerleyen yıllarda çok sayıda mağazanın açılmasıyla şirket güçlü bir genişleme sürecine girmiştir. 2007 Yılında Teknosa Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazasını açmıştır. Teknosa şu anda Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerinde 210'dan fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satmaktadır.

TEKNOSA mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Teknosa, Preo, Apple, Samsung, LG, Braun, Xiaomi, Asus, Lenovo, Dyson, HP, Casper, Grundig, Altus, Bosch, Ferre, Luxell, Simfer, Profilo, Vestfrost, Hoover, Dijitsu, Arçelik gibi tanınmış markaların ürünlerini satmaktadır.

TEKNOSA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Teknosa, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

TEKNOSA mağazasının rakipleriyle tanışın

Teknosa, Ubuy, Oppo, MediaMarkt gibi diğer mağaza zincirleriyle Türkiye'de rekabet ediyor.

TEKNOSA mağazasına özel avantajlar

Teknosa müşterilerine birçok markanın teknoloji ürünlerini çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini Teknosa'nın online mağazasından satın alabilir ve eve teslim ettirebilirler. Teknosa, ürünlerinden herhangi birinde bir rahatsızlık olması durumunda değişim ve iadelere izin verir. Teknosa, telefon ve e-posta yoluyla özel müşteri hizmetlerine sahiptir.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.