REKLAM

TEKNOSA mağazasının haftalık fırsatları

En son TEKNOSA fırsatları
REKLAM

Şu anda TEKNOSA tarafından sunulan bir fırsat yok

Elektronik mağazasına ait diğer fırsatlar

VESTEL logo
VESTEL kataloğu

VESTEL kataloğu

Katalog 2022
Broşürü Aç
VATAN BILGISAYAR logo
VATAN BILGISAYAR mağazasının fırsatları

VATAN BILGISAYAR mağazasının fırsatları

2 gün kaldı
Broşürü Aç
ARÇELIK logo
ARÇELIK kataloğu

ARÇELIK kataloğu

Katalog 2021
Broşürü Aç

Diğer Elektronik markaları

VATAN BILGISAYAR
VATAN BILGISAYAR
MEDIAMARKT
MEDIAMARKT
VESTEL
VESTEL
ARÇELIK
ARÇELIK
VATAN BILGISAYAR
VATAN BILGISAYAR
MEDIAMARKT
MEDIAMARKT
VESTEL
VESTEL
ARÇELIK
ARÇELIK

TEKNOSA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Teknosa, elektronik ve teknoloji ürünlerinin satışına odaklanan bir Türk mağazalar zinciridir. Teknosa, pazardaki yirmi yılı aşkın tecrübesiyle, stratejik olarak ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağı aracılığıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

TEKNOSA hakkında sık sorulan sorular

TEKNOSA mağazasının tarihçesi: TEKNOSA hakkında
Open

Teknosa'nın tarihi, 2000 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding A. Ş. tarafından şirketin kurulması ve ilk mağazanın açılmasıyla başladı. Teknosa, kurulduğu günden bu yana müşterilerine birçok markanın teknoloji ürünlerini piyasadaki en iyi fiyata sunmayı hedeflemiştir. İlerleyen yıllarda çok sayıda mağazanın açılmasıyla şirket güçlü bir genişleme sürecine girmiştir. 2007 Yılında Teknosa Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazasını açmıştır. Teknosa şu anda Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerinde 210'dan fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satmaktadır.

TEKNOSA mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?
Open

Teknosa'da müşteriler cep telefonları, cep telefonu aksesuarları, kulaklıklar, akıllı saatler, bilgisayarlar ve tabletler, masaüstü bilgisayarlar, monitörler, klavyeler, bellekler, televizyonlar, ses ve görüntü ekipmanları, ev aletleri, çamaşır makineleri, kurutucular, mikrodalga fırınlar ve daha pek çok çeşitli ürünleri bulabiliyor.

TEKNOSA mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Teknosa, Preo, Apple, Samsung, LG, Braun, Xiaomi, Asus, Lenovo, Dyson, HP, Casper, Grundig, Altus, Bosch, Ferre, Luxell, Simfer, Profilo, Vestfrost, Hoover, Dijitsu, Arçelik gibi tanınmış markaların ürünlerini satmaktadır.

TEKNOSA mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Teknosa'da resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak para tasarrufu yapmak çok kolay. Teknosa'nın online mağazasında, müşterilerin indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilecekleri bir "Fırsatlar" bölümü bulunmaktadır. Teknosa'daki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız. Teknosa, faizsiz taksitlerle birçok ödeme yöntemi ve finansman seçeneği de sunmaktadır.

TEKNOSA mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Teknosa, Ubuy, Oppo gibi diğer mağaza zincirleriyle Türkiye'de rekabet ediyor.

TEKNOSA mağazasına özel avantajlar
Open

Teknosa müşterilerine birçok markanın teknoloji ürünlerini çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini Teknosa'nın online mağazasından satın alabilir ve eve teslim ettirebilirler. Teknosa, ürünlerinden herhangi birinde bir rahatsızlık olması durumunda değişim ve iadelere izin verir. Teknosa, telefon ve e-posta yoluyla özel müşteri hizmetlerine sahiptir.

TEKNOSA tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Teknosa'nın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Elektronik ve teknoloji ürünleri arıyorsanız Teknosa'da aradığınız her şeyi ve daha fazlasını bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Teknosa'nın sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.teknosa.com/

REKLAM