logo
homeIcon
  1. separatorElektronik
  2. separatorMEDIAMARKT
REKLAM

En son MEDIAMARKT fırsatları

MEDIAMARKT mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

MediaMarkt, elektronik ve teknoloji ürünlerinin satışına odaklanan çok uluslu bir Alman mağaza zinciridir. MediaMarkt, Saturn grubunun bir parçasıdır ve Türkiye'de ülkenin ana bölgelerine dağılmış geniş bir mağaza ağı aracılığıyla faaliyet göstermektedir.

MEDIAMARKT hakkında sık sorulan sorular

MEDIAMARKT mağazasının tarihçesi: MEDIAMARKT hakkında
close

MediaMarkt'ın geçmişi 1979 yılında Erich ve Helga Kellerhals, Leopold Stiefel ve Walter Gunz tarafından Almanya'nın Münih kentinde kurulmasına dayanmaktadır. Şirket 1993 yılında ana rakibi Saturn'ü satın almış ve o yıl Media-Saturn Holding Group kurulmuştur. MediaMarkt, Türkiye'de ve yönetimin merkezi olmadığı Avrupa'daki diğer birçok ülkede mevcuttur, böylece her ülkede MediaMarkt bağımsızdır ve kendi tüzel kişiliğine sahiptir. MediaMarkt, Türkiye'ye 2007 yılında İstanbul Ümraniye'de açtığı ilk mağazasıyla adım attı. O zamandan bu yana MediaMarkt, elektronik segmentinde Türkiye'nin önde gelen markalarından biri haline geldi. Günümüzde MediaMarkt, Türkiye'de ülkenin ana bölgelerindeki 65'ten fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca ürünlerini kendi çevrimiçi mağazaları aracılığıyla da satmaktadır.

MEDIAMARKT mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

MediaMarkt, Acer, AEG, Aiptek, Alienware, AMD, Apple, Bialetti, Archos, Bose, DeLonghi, Garmin, Grundig, iRobot, Intenso, Intel, Toshiba, Sony, Sharp, Siemens, Samsung, Kaiser, KitchenAid, Haier, Braun, Belkin, Beko, BenQ, Becker gibi tanınmış markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

MEDIAMARKT mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

MediaMarkt'ta tasarruf etmek, resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak çok kolaydır. Buna ek olarak, MediaMarkt Uygulamasını indirerek müşteriler özel avantajlara ve promosyonlara erişebilirler. MediaMarkt Club'a katılarak müşteriler her alışverişlerinde tasarruf edebilirler.

MEDIAMARKT Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

MediaMarkt, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

MEDIAMARKT mağazasının rakipleriyle tanışın
close

MediaMarkt Türkiye'de Teknosa, Tekzen gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

MEDIAMARKT mağazasına özel avantajlar
close

MediaMarkt, müşterilerine çok çeşitli elektronik ürünleri çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ayrıca, çevrimiçi mağazadan alışveriş sonrasında evden veya en yakın mağazadan teslim almak mümkündür. Müşteriler MediaMarkt Club'a katılma ve büyük avantajlar elde etme olanağına sahiptir.

MEDIAMARKT tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, MediaMarkt'ın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. İster yeni bir TV ister yeni bir bilgisayar satın almak isteyin, MediaMarkt aradığınızı ve daha fazlasını bulabileceğiniz yerdir. Indirimler 365'e göz atın ve MediaMarkt ile bugün tasarruf etmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.mediamarkt.com.tr/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.