logo
REKLAM

En son CARREFOUR fırsatları

CARREFOUR mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Carrefour; merkezi Fransa/Massy'de bulunan bir Fransız süpermarket zinciridir. 30 ülkede 12000'den fazla mağazasıyla dünyanın en büyük sekizinci perakendecisidir.

CARREFOUR hakkında sık sorulan sorular

CARREFOUR mağazasının tarihçesi: CARREFOUR hakkında
close

Carrefour 1960 yılında Fransa'nın Annecy kentinde kuruldu. Şirket, o zamanlar ülkeyi kasıp kavuran Amerikan hipermarket modelinden büyük ölçüde etkilenen Marcel Fournier, Denis Defforey ve Jacques Defforey adlı üç Fransız girişimci tarafından kuruldu.

Şirket bir gecede başarıya ulaştı ve 1999 yılına kadar Carrefour, birkaç Avrupa ülkesinde ve hatta Güney Amerika gibi diğer bölgelerde konumlar açmaya bile başladı. 2009 yılında Carrefour, görünümünü modernize etmek için bir yeniden markalaşma kampanyası başlatmaya karar verdi.

Carrefour, Türkiye'de 640'ın üzerinde şubesi ile çok büyük bir varlığa sahiptir. Bunların çoğu İstanbul'da veya yakınında bulunur; ancak diğer metropollerde de nispeten daha küçük mağazaları vardır.

CARREFOUR mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Carrefour'un bünyesinde yüzlerce farklı marka mevcut. Bunların arasında Barilla, Carrefour Bio, Boston, Sacia, Coca-Cola, Pepsi, Bertolli, Gallo, Quaker, San Benedetto, Uncle Bens, Milka, Lotus, BN, Oreo, Nutella, Plop, Fanta, Lipton, Sprite, May Tea, Red Bull, Monster Energy, Canada Dry, Dr. Pepper, Huggies ve daha birçok markayı bulabilirsiniz.

CARREFOUR mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Carrefour'da tasarruf etmenin birçok yolu vardır. Haftalık reklamlarına göz atabilir, indirim ve sezon indirimleri hakkında bilgi almak için haber bültenlerine abone olabilir veya yakındaki mağazaları ve fırsatları bulmak için web sitelerinde bir hesap oluşturabilirsiniz.

CARREFOUR Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Carrefour, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

CARREFOUR mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Carrefour, yerel ve uluslararası markalarla rekabet etmektedir. Türkiye'deki ana rakipleri Macrocenter, Migros, MMM Migros, BIM, Real Hipermarket, Kipa, Greens, Akmar, Namlı, UCZ, Kösem Market, Nar Gurme ve Üçler’dir.

CARREFOUR mağazasına özel avantajlar
close

Carrefour'da özel avantajlar elde etmenin en iyi yolu, haftalık reklamlarına abone olmaktır. İnanılmaz fırsatları ve teklifleri görmek için web sitelerindeki Promosyonlar bölümünü ziyaret edin.

CARREFOUR tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365 size en iyi Carrefour indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sunduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın Carrefour mağazalarındaki en iyi indirimleri öğrenin. Hemen şimdi Indirimler 365 ile en iyi teklifleri alın ve bu popüler organizasyonun size neler sunabileceğini keşfedin. Premium markalarda tasarruf etmenin bir yolunu arıyorsanız, gideceğiniz yer Carrefour. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sunduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.carrefoursa.com/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.