logo
REKLAM

En son MIGROS fırsatları

MIGROS mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Migros, ülkede güçlü bir varlığı olan bir Türk süpermarket zinciridir. Uzun bir pazar geçmişine sahip olan Migros, Türkiye'de, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağı üzerinden faaliyet göstermektedir.

MIGROS hakkında sık sorulan sorular

MIGROS mağazasının tarihçesi: MIGROS hakkında
close

Migros'un geçmişi 1997 yılında şirketin kuruluşu ve Türkiye'deki ilk mağazanın açılmasıyla başladı. Migros, kurulduğu günden bu yana müşterilerine çok çeşitli market ve toplu tüketim ürünleri sunmayı hedeflemiştir. İlerleyen yıllarda ülke genelinde çok sayıda mağazanın açılmasıyla Migros güçlü bir genişleme sürecine girmiştir.

Migros şu anda Türkiye'de, ülkenin belli başlı bölgelerinde 2.200'den fazla mağaza aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca Migros ürünlerini kendi online mağazası üzerinden de satmaktadır.

MIGROS mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Migros, İzgara, Neutrogena, Nesquik, Detan, Starbucks, Tat, 9 Kat Tat, Gillette, Torku, Tahrildaroğlu, Solo, Alo, Lipton, Nescafé, Obsesso, Canped, Pampers, Pantene, Brita, Oral-B gibi tanınmış pek çok markanın ürünlerini satmaktadır.

MIGROS mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Migros'ta resmi internet sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Migros online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Indirimler 365'te Migros'taki en son fırsatları ve promosyonları da bulabilirsiniz. Haber bültenine abone olarak veya Migros'u sosyal ağlardan takip ederek en son indirimlerden haberdar olmak mümkündür.

MIGROS Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Migros, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

MIGROS mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Migros, Türkiye'de DİA, Carrefour ve diğer büyük süpermarket zincirleriyle rekabet etmektedir.

MIGROS mağazasına özel avantajlar
close

Migros müşterilerine birçok marka ve çok uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve kapıdan teslim alabilirler. Migros mobil uygulaması sayesinde müşteriler büyük indirim ve promosyonlardan yararlanabilir. Haber bültenine abone olarak veya Migros'u sosyal ağlardan takip ederek, en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

MIGROS tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Migros'un Türkiye'de sizin için sahip olduğu tüm teklif ve promosyonları size getiriyor. En geniş ürün yelpazesi ve piyasadaki en uygun fiyata Migros'ta bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve bugün Migros ile para biriktirmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.migros.com.tr/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.