REKLAM

En son MOPAŞ fırsatları

MOPAŞ mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

MOPAŞ, ülkede güçlü bir varlığı olan bir Türk süpermarket zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan MOPAŞ, Türkiye genelinde stratejik olarak dağıtılmış geniş bir mağaza ağına sahiptir.

MOPAŞ mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Mopaş'ta müşteriler et, kümes hayvanları ve balık, taze meyve ve sebzeler, süt ve süt ürünleri, içecekler, ekmekler ve unlu mamuller, evcil hayvan gıdaları ve evcil hayvan ürünleri, ev temizlik ürünleri, kişisel bakım ve hijyen ürünleri ve çok daha fazla çeşitte gıda ve gıda dışı ürünleri bulabilirler.

REKLAM

MOPAŞ hakkında sık sorulan sorular

MOPAŞ mağazasının tarihçesi: MOPAŞ hakkında
Open

Mopaş'ın tarihi 1996 yılında şirketin kuruluşu ve Türkiye'deki ilk mağazanın açılmasıyla başladı. MOPAŞ, İstanbul'da toptan satışa odaklanan üç pazarla bir aile şirketi olarak başladı. MOPAŞ, kurulduğu günden bu yana müşterilerine birçok markadan geniş bir ürün yelpazesi sunmayı hedeflemiştir. İlerleyen yıllarda ülke genelinde çok sayıda mağazanın açılmasıyla MOPAŞ güçlü bir genişleme sürecine girmiştir.

MOPAŞ şu anda Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerinde 100'den fazla mağaza aracılığıyla faaliyet göstermekte ve 3.000'den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. MOPAŞ, ürünlerini kendi online mağazası aracılığıyla da satmaktadır.

MOPAŞ mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

MOPAŞ; Balta, Dr. Oetker, Duru, Dardanel, Eti, Güvercin, Mükemmellik, Diger, Kent, Garnier, L'Oreal Paris, Koroplast, Fersan, Friskies, Nescafe, Pakmaya, akıllı bina, Rexona, Stepy, Piretailer, Oral-B, Nestle, Peyman, Vagon, Ülker, Oyuncak, Zel, Tadelle, Vileda, Alo, Calgon, Bref, Ariel, Bingo, Asperox, Airwick, Defans, Clinlife, Dixi, Detan, Cif, Domestos gibi pek çok farklı markanın ürünlerinin satışını yapmaktadır.

MOPAŞ mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Resmi internet sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Mopaş'ta para tasarrufu yapmak çok kolaydır. MOPAŞ online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Indirimler 365'te ayrıca Mopaş'taki en son fırsatları ve promosyonları bulabilirsiniz. Haber bültenine abone olarak veya Mopaş'ı sosyal ağlardan takip ederek en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

MOPAŞ mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

MOPAŞ, Türkiye'de Carrefour, Kipa, Migros gibi diğer süpermarket zincirleriyle rekabet etmektedir.

MOPAŞ mağazasına özel avantajlar
Open

MOPAŞ müşterilerine çok çeşitli ürünleri çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve kapıdan teslim alabilirler. MOPAŞ, maaş çekleri de dahil olmak üzere birçok ödeme yöntemini kabul etmektedir. MOPAŞ’ın özel bir müşteri hizmetleri departmanı vardır.

MOPAŞ Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Mopaş, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

MOPAŞ tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, MOPAŞ’ın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklif ve promosyonları size getiriyor. MOPAŞ’ta çok geniş bir ürün yelpazesine her zaman en uygun fiyata erişebilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve bugün MOPAŞ ile para biriktirmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://mopas.com.tr/

REKLAM
REKLAM