logo
REKLAM

En son HAKMAR fırsatları

HAKMAR mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Hakmar, ülkede 32 mağazaya sahip bir Türk alışveriş merkezidir. Ev eşyaları, bakkaliye ve hijyen ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin satışını yapmaktadır. Ayrıca, müşterilerin kataloglarına göz atabilecekleri, yakındaki mağazaları bulabilecekleri ve bir sonraki satın alımlarında tasarruf etmek için harika ipuçları alabilecekleri bir çevrimiçi mağazaya da sahipler.

HAKMAR hakkında sık sorulan sorular

HAKMAR mağazasının tarihçesi: HAKMAR hakkında
close

Hakmar 1997 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İlk alışveriş merkezleri, bir süpermarkete çok benzeyen bir ürün yelpazesi sunan nispeten küçük bir mağazadır. Yıllar geçtikçe şirket büyümüş, yeni ürünler, kategoriler ve markaları bünyesine eklemiş, ayrıca ülke genelinde büyük şehirlerde ve geniş kentsel alanlarda yeni şubeler açmıştır.

Bugün, Hakmar'ın ülke çapında 32'den fazla mağazası bulunmaktadır. Her ay 15.000'den fazla ürün, indirimli fiyatlar ve birçok harika fırsat sunmaktadır. Hakmar sürekli olarak yeni mağazalar açmakta ve müşterilerinin hayatlarını daha iyi hale getirmek için ihtiyaç duydukları her şeyden tasarruf etmelerine yardımcı olacak yeni yollar sunmaktadır.

HAKMAR mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Hakmar yüzlerce farklı markanın satışını yapmaktadır. Bunların arasında Coca-Cola, Cadbury, Hasan Ekici, Ülker, Marmados, Bayrak, Kula, Torku, Şölen, Saray, Kapadokya, Ofçay, Knorr, Calve, Tirebolu, Mutlu, Burcu, Mehmet Efendi, Nescafé ve daha birçok yerel ve uluslararası marka yer almaktadır.

HAKMAR mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Hakmar'da tasarruf etmenin birçok yolu bulunmaktadır. Haftalık reklamlarına göz atabilir, mevsimsel indirimler hakkında bilgi almak için bültenlerine abone olabilir veya yakındaki mağazaları ve fırsatları bulmak için web sitelerine göz atabilirsiniz.

HAKMAR Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Hakmar, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

HAKMAR mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Hakmar, yerel ve uluslararası markalarla rekabet etmektedir. Türkiye'deki başlıca rakipleri Macrocenter, Migros, MMM Migros, Carrefour, BİM, Real Hipermarket, Kipa, Yeşiller, Akmar, Namlı, UCZ, Kösem Market, Nar Gurme, Üçler ve Atatürk'tür.

HAKMAR mağazasına özel avantajlar
close

Hakmar'da özel avantajlar elde etmenin en iyi yolu haftalık reklamlarına abone olmaktır. İnanılmaz teklifler ve fırsatlar bulmak için web sitelerinde promosyonlar bölümünü ziyaret edin.

HAKMAR tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365 size en iyi Hakmar indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sahip olduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın Hakmar mağazalarındaki en iyi indirimleri öğrenin. Indirimler 365 ile mevcut en iyi teklifleri alın ve Indirimler 365 ve bu popüler kuruluşun size neler sunabileceğini keşfedin. Premium markalardan tasarruf etmenin bir yolunu arıyorsanız, Hakmar’a mutlaka uğrayın. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sahip olduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://hakmar.com.tr/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.