logo
REKLAM

En son ŞOK fırsatları

ŞOK mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Şok, ülkede güçlü bir varlığı olan bir Türk süpermarket zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Şok, ülke genelinde stratejik olarak dağıtılan geniş bir mağaza ağına sahiptir.

ŞOK hakkında sık sorulan sorular

ŞOK mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Şok'ta resmi web sitesinde yayınlanan indirim ve kampanyalardan yararlanarak tasarruf etmek çok kolaydır. Şok'un online mağazasında müşteriler geniş bir ürün yelpazesini indirimli fiyatlarla bulabilirler. Indirimler 365'te ayrıca Şok'taki en son teklifleri ve promosyonları bulabilirsiniz. Ayrıca Şok, harika promosyonlarla haftalık katalog ve broşürler yayınlamaktadır. Bültene abone olarak en son indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

ŞOK tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Şok'un Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. En geniş yiyecek çeşidini hem de en uygun fiyata Şok'ta bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Şok ile bugün tasarruf etmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.sokmarket.com.tr/

ŞOK mağazasının tarihçesi: ŞOK hakkında

Şok'un tarihi, 1995 yılında şirketin Türkiye'de kurulması ve ilk mağazanın açılmasıyla başlamıştır. Şok, kurulduğu günden bu yana müşterilerine geniş bir kitlesel tüketim ürünleri yelpazesi sunarak temel ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemiştir. Sonraki yıllarda güçlü bir büyüme sürecine giren şirket, 2015 yılında her gün ortalama üç yeni mağaza açmıştır.

Şok, günümüzde ülke geneline dağılmış 8100'den fazla mağazasıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca 24 lojistik ve dağıtım merkezine sahiptir ve 25000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

ŞOK mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Şok, Altınkılıç, Nutmaster, Kiri, Cocoss, Kaya, Esaslı, Güzel, Özkovan, İnci, Nesquik, Biscolata, Mandarin, Luppo, Schweppes, Doritos, Ülker, Eti, Etimek, Yedigün, Sera, Mintax, Cif, Tursil, Orkid gibi tanınmış markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

ŞOK Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Şok, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

ŞOK mağazasının rakipleriyle tanışın

Şok, Türkiye'de Oypa, Carrefour, DIA, Kipa gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

ŞOK mağazasına özel avantajlar

Şok, müşterilerine çok çeşitli bakkal ve gıda dışı ürünleri çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Şok, sürdürülebilirlik konusunda güçlü bir kararlılığa sahiptir. Şok'un mobil uygulaması sayesinde müşteriler mağazalarında büyük avantajlardan yararlanabilmektedir. Şok, telefon ve e-posta yoluyla hizmet veren müşteri hizmetlerine sahiptir.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.