logo
REKLAM

En son BİM fırsatları

BİM mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

BİM (diğer adıyla BİM Birleşik Mağazalar A. Ş), Türkiye, Fas ve Mısır'da 9300'ün üzerinde mağazası bulunan bir Türk süpermarket zinciridir. Ülkenin en büyük gıda perakendecilerinden biridir ve bölgedeki en büyük perakendeciler arasında yer almaktadır.

BİM hakkında sık sorulan sorular

BİM mağazasında nasıl tasarruf edilir?

BİM’de tasarruf etmenin birçok yolu var. Haftalık reklamlarına göz atabilir, mevsimsel indirimler hakkında bilgi almak için bültenlerine abone olabilir veya yakındaki mağazaları ve fırsatları bulmak için web sitelerini takip edebilirsiniz.

BİM tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi BİM indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sahip olduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın BİM mağazasında en iyi indirimleri öğrenin. Indirimler 365 ile mevcut en iyi teklifleri alın ve Indirimler 365 ve bu popüler kuruluşun size neler sunabileceğini keşfedin. Premium markalardan tasarruf etmenin bir yolunu arıyorsanız, BİM gidilecek yer. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sahip olduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.bim.com.tr/

BİM mağazasının tarihçesi: BİM hakkında

BIM, 1995 yılında gıda perakende sektöründe rekabet etmek isteyen bir yatırımcı grubu tarafından kurulmuştur. Başlangıçta Türkiye'de sadece 21 mağazası bulunan BİM, halka marka, ürün ve kategorilerden oluşan bir ürün yelpazesi sunuyordu. Başarılarının indirim stratejileriyle doğrudan ilgisi vardı.

Zamanla iş büyüdü ve Fas ve Mısır'a genişleyerek yeni yerler ile bir dağıtım merkezleri ağı açtı. Bugün, bölgede 60 binden fazla kişiyi istihdam eden 9000'den fazla mağazaya sahipler.

BİM mağazasında hangi markaları bulabilirim?

BİM Toptan Market'te yüzlerce farklı marka bulunuyor. Tombik, Dost, Aknaz, Kerem, İnci, Jucy, Berk, Binvezir, Olur, Teatone, Le Cola, Performans, Efsane, Destan, Buono Centro, Peripella, Bill Matik, Art Matik, Blume, Sayın Arı, Bay Green, A-Plus, Dushy, Mans, Epi, Gömme, Emin, Desto, Tek gibi pek çok markanın ürünleri BİM’de mevcut.

BİM Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

BİM, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

BİM mağazasının rakipleriyle tanışın

BİM, yerel ve uluslararası markalarla rekabet etmektedir. Türkiye'deki başlıca rakipleri Macrocenter, Migros, MMM Migros, Bizim Toptan Market, Real Hipermarket, Kipa, Carrefour, Yeşiller, Hakmar, Namlı, UCZ, Kosem Market, Nar Gurme, Ucler ve Atatürk'tür.

BİM mağazasına özel avantajlar

BİM’de özel avantajlar elde etmenin en iyi yolu, haftalık reklamlarına abone olmaktır. Özel fırsatlar bulmak için web sitelerinde Kampanyalar bölümünü ziyaret edin.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.