homeIcon
  1. separatorSüpermarketler
  2. separatorONUR MARKET
REKLAM

En son ONUR MARKET fırsatları

REKLAM

ONUR MARKET mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Onur Market, ülkede güçlü bir varlığı olan bir Türk süpermarket zinciridir. Piyasada uzun bir geçmişe sahip olan Onur Market, stratejik olarak ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

ONUR MARKET mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Onur Market’te müşteriler et, tavuk ve balık, taze meyve ve sebze, kahvaltı ve şarküteri, süt ve süt ürünleri, çay, kahve, şeker, içecekler, ekmek ve hamur işleri, atıştırmalıklar, dondurma, ev temizlik ürünleri, kişisel bakım ve hijyen ürünleri, kozmetik gibi geniş bir ürün yelpazesinde ürüne erişim sağlayabilirler.

REKLAM

ONUR MARKET hakkında sık sorulan sorular

ONUR MARKET mağazasının tarihçesi: ONUR MARKET hakkında
Open

Onur Market'in tarihi 1996 yılında şirketin kuruluşu ve Özen Group tarafından İstanbul'daki ilk mağazanın açılmasıyla başladı. Onur Market'in hedefi, kurulduğu günden bu yana müşterilerine çok uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunmak olmuştur. Onur Market'in ürünlerini dağıttıkları büyük bir lojistik merkezi bulunmaktadır.

Onur Market şu anda Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış 170'den fazla mağazası ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satışa sunmaktadır.

ONUR MARKET mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Onur Market, Tat, PastaVilla, Reis, Bareket, Filiz, Buzağı, Reis, Knorr, Bizim Mutfak, Nescafé, Dr. Oetker, Lipton, Çaykur, Çayder, Coca-Cola, Fruko, Schweppes, Uludağ, Red Bull, Güzelpınar, Powerade,Tamek, Cappy, SuperFresh gibi ürünlerin satışını yapmakta ve aynı zamanda kendi markasına ait ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır.

ONUR MARKET mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Onur Market'te resmi internet sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Onur Market'in online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Indirimler 365'te Onur Market'teki en son teklifleri ve promosyonları da bulabilirsiniz. Onur Market haftalık el ilanları ve katalogları aracılığıyla çeşitli promosyonlar yayınlamaktadır. Onur Market'in mobil uygulaması sayesinde müşteriler büyük indirim ve avantajlardan yararlanabilirler.

ONUR MARKET mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Onur Market, Türkiye'de Migros, Kipa gibi diğer süpermarket zincirleriyle rekabet etmektedir.

ONUR MARKET mağazasına özel avantajlar
Open

Onur Market müşterilerine çok uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca Onur Market, çok çeşitli özel markalı ürünler sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve kapıdan teslim alabilirler. Onur Market'in mobil uygulaması sayesinde müşteriler büyük avantajlardan yararlanabilmektedir.

ONUR MARKET Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Onur Market, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

ONUR MARKET tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Onur Market'in Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. En geniş ürün yelpazesi ve en uygun fiyatları Onur Market'te bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Onur Market'in sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.onurmarket.com/

REKLAM
REKLAM