logo
homeIcon
  1. separatorSüpermarketler
  2. separatorÖZDILEK EV TEKSTILI
REKLAM

En son ÖZDILEK EV TEKSTILI fırsatları

ÖZDILEK EV TEKSTILI mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Özdilek Ev Tekstili; nevresim, havlu ve ev aksesuarlarının satışına odaklanan Türk menşeli bir mağazalar zinciridir. Özdilek Ev Tekstili, pazardaki uzun geçmişi ile Türkiye'nin belli başlı bölgelerine stratejik olarak dağıtılmış geniş bir mağaza ağına sahiptir.

ÖZDILEK EV TEKSTILI hakkında sık sorulan sorular

ÖZDILEK EV TEKSTILI mağazasının tarihçesi: ÖZDILEK EV TEKSTILI hakkında
close

Özdilek Ev Tekstili'nin tarihi, 1971 yılında şirketin kuruluşu ve ilk mağazasının Bursa'da açılmasıyla başladı. Başlangıçta beş kişilik bir kadroya sahip olan Özdilek Ev Tekstili, havlu imalatı ile uğraşıyordu. İlerleyen yıllarda şirket güçlü bir genişleme sürecine girmiş ve marka Türkiye'de yüksek bir üne kavuşmuştur. Özdilek Ev Tekstili havlu üretiminde dünyada ilk 6, Avrupa'da ise 1.sırada yer aldı.

Özdilek Ev Tekstili şu anda Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerinde 200'den fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Buna ek olarak, ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satıyor ve ürünlerini 20'den fazla ülkeye ihraç ediyorlar.

ÖZDILEK EV TEKSTILI mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Özdilek Ev Tekstili havlu ve nevresim üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

ÖZDILEK EV TEKSTILI mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Özdilek Ev Tekstili'nde resmi web sitesinde yayınlanan fırsatlardan ve promosyonlardan yararlanarak para tasarrufu yapmak kolaydır. Özdilek Ev Tekstili'nin online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla çok çeşitli ürünler bulabilirler. Özdilek Ev Tekstili'ndeki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulabilirsiniz. Online mağazadan 100 TL üzeri alışverişlerde müşteriler ücretsiz kargo hakkı kazanıyor. Bültene abone olarak veya Özdilek Ev Tekstili'yi sosyal ağlardan takip ederek, en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

ÖZDILEK EV TEKSTILI Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Özdilek Ev Tekstili, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

ÖZDILEK EV TEKSTILI mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Özdilek Ev Tekstili, Türkiye'de Ozanteks, Otello, Onur gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

ÖZDILEK EV TEKSTILI mağazasına özel avantajlar
close

Özdilek Ev Tekstili müşterilerine en kaliteli malzemelerden üretilen havluları sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini Özdilek Ev Tekstili'nin online mağazasından satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Özdilek Ev Tekstili'nin özel müşteri hizmetleri vardır.

ÖZDILEK EV TEKSTILI tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Özdilek Ev Tekstili'nin Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklif ve promosyonları size getiriyor. En kaliteli havlu ve çarşafları Özdilek Ev Tekstili'nde tek bir yerde bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Özdilek Ev Tekstili dünyasını keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.ozdilekevtekstili.com.tr/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.