logo
REKLAM

En son METRO fırsatları

METRO mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Metro, gıda ve tüketim ürünlerinin toptan dağıtımıyla uğraşan bir Alman mağaza zinciridir. Metro, diğer birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de güçlü bir varlığa sahiptir. Piyasada uzun bir geçmişe sahip olan Metro, Türkiye'de stratejik olarak ülke geneline yayılmış geniş bir mağaza ağı üzerinden faaliyet göstermektedir.

METRO hakkında sık sorulan sorular

METRO mağazasının tarihçesi: METRO hakkında
close

Metro'nun tarihi 1963 yılında şirketin kuruluşu ve Almanya'daki ilk mağazasının Ernst Schmidt ve Wilhemn Schmidt-Ruthenbeck kardeşler tarafından açılmasıyla başladı. Kuruluşundan bu yana, Metro'nun hedefi önde gelen Alman hipermarketi olmak olmuştur. İlerleyen yıllarda Almanya'da çok sayıda mağazanın açılmasıyla şirket güçlü bir genişleme sürecine girmiştir. Yıllar sonra, Metro uluslararası genişlemesine başlamış ve Metro diğer Avrupa ülkelerine giriş yapmıştır.

Türkiye'de Metro 1990 yılında faaliyetlerine başlamış ve o zamandan beri Türkiye pazarında lider bir marka haline gelmiştir. Günümüzde Metro, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış 30'dan fazla mağazası ile Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

METRO mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Metro, Alo, Finish, Dove, Lipton, Tat, Nescafe, Kalecik, Yudum, Reis, Filiz, Cif, Peri ve çok daha fazla tanınmış markanın ürünlerini satmaktadır.

METRO mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Resmi web sitesinde yayınlanan tekliflerden ve promosyonlardan yararlanarak Metro’da para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Metro, harika fırsatlar ve promosyonlarla haftalık kataloglar ve broşürler yayınlar. Indirimler 365'te Metro'daki en son fırsatları ve promosyonları da bulabilirsiniz. Öte yandan Metro'da toptan hipermarket olan müşteriler her zaman piyasadaki en iyi fiyatı bulacaklardır. Bültene abone olarak en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

METRO Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Metro, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

METRO mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Metro, Türkiye'de Yıldız ve Migros gibi diğer büyük mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

METRO mağazasına özel avantajlar
close

Metro, müşterilerine çok uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bir toptancı olarak, müşteriler diğer süpermarketlerden çok daha fazla markanın ürünlerini bulabilirler. Metrohas exclusive, telefon ve e-posta yoluyla hizmet veren özel bir müşteri hizmetlerine sahiptir.

METRO tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Türkiye'de Metro'nun sizin için sahip olduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. En geniş ürün yelpazesi ve piyasadaki en iyi fiyat, Metro'da bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve bugün Metro ile para biriktirmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.metro-tr.com/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2023 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.