logo
homeIcon
  1. separatorSüpermarketler
  2. separatorKIM MARKET
REKLAM

En son KIM MARKET fırsatları

KIM MARKET mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Kim Market, Türkiye'de güçlü bir varlığı olan bir Türk indirim süpermarket zinciridir. Piyasada uzun bir geçmişi olan Kim Market, ülkenin ana bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağına sahiptir.

KIM MARKET hakkında sık sorulan sorular

KIM MARKET mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Kim Market'te para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Kim Market'in çevrimiçi mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Indirimler 365'te Kim Market'teki en son teklifleri ve promosyonları da bulacaksınız. Kim kartı ile müşteriler her satın alımda büyük avantajlardan ve promosyonlardan yararlanabilirler.

KIM MARKET tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Kim Market'in Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. En geniş ürün yelpazesi ve piyasadaki en iyi fiyat, Kim Market'te bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve bugün Kim Market ile para biriktirmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.kimmarket.com/

KIM MARKET mağazasının tarihçesi: KIM MARKET hakkında

Kim Market'in geçmişi 1997 yılında şirketin kuruluşu ve ilk mağazasının Erol Ersan tarafından açılmasıyla başladı. Kim Market, kurulduğu günden bu yana müşterilerine geniş ürün yelpazesini piyasadaki en uygun fiyatlarla sunarak Türkiye'nin lider indirimli mağazalar zinciri olma hedefine ulaşmıştır. İlerleyen yıllarda çok sayıda mağazanın açılmasıyla şirket güçlü bir genişleme sürecine girmiştir.

Günümüzde Kim Market, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış 130'dan fazla mağazası ile Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satıyorlar.

KIM MARKET mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Kim Market, diğerlerinin yanı sıra Tat, Nestle, Hünkar, Öğüt, Fanta, Sprite, Peyman, Red Bull, Activex, Protex, Selin, Boğaziçi, Milka, Bingo, Fairy, Finish, Calgonit, Pril, Algida gibi tanınmış markaların ürünlerini satmaktadır. Ayrıca kendi markalarının ürünlerini de satıyorlar: Kim'in, diğerleri arasında.

KIM MARKET Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Kim Market, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

KIM MARKET mağazasının rakipleriyle tanışın

Kim Market, Türkiye'de Kipa, Migros, Oypa gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

KIM MARKET mağazasına özel avantajlar

Kim Market, müşterilerine birçok markadan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini Kim Market'in online mağazasından satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Kim Market'te birçok yüksek kaliteli özel markalı ürün bulunmaktadır. Bültene abone olarak en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.