logo
REKLAM

En son SARIYER fırsatları

SARIYER mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Sarıyer, ülkede güçlü bir varlığı olan bir Türk süpermarket zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Sarıyer, stratejik olarak Türkiye'nin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağına sahiptir.

SARIYER hakkında sık sorulan sorular

SARIYER mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Sarıyer'de para tasarrufu yapmak çok kolay. Sarıyer'in online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Ayrıca Sarıyer'deki en son fırsatları ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız. Buna ek olarak, Sarıyer haftalık teklifler, harika fırsatlar ve promosyonlar içeren kataloglar yayınlıyor. Bültene abone olarak en son indirimlerden haberdar olmak mümkündür.

SARIYER tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Sarıyer'in Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Market alışverişinizi yapmanız gerekiyorsa, Sarıyer'de en geniş ürün yelpazesini ve piyasadaki en iyi fiyatı bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve bugün Sarıyer ile para biriktirmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.sariyermarket.com/

SARIYER mağazasının tarihçesi: SARIYER hakkında

Sarıyer'in geçmişi, 2011 yılında şirketin kuruluşu ve Türkiye'deki ilk mağazasının Simar Grup tarafından açılmasıyla başladı. Sarıyer, kurulduğu günden bu yana başta İstanbul Avrupa yakasındaki Sarıyer ve Beşiktaş bölgeleri olmak üzere müşterilerine geniş bir yelpazede hızlı tüketim ürünleri sunmayı hedeflemiştir. İlerleyen yıllarda çok sayıda mağazanın açılmasıyla Sarıyer güçlü bir iş genişletme sürecine girmiştir.

Şu anda Sarıyer, ülkenin ana bölgelerine dağılmış 10'dan fazla şirket aracılığıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satıyorlar.

SARIYER mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Sarıyer, Aydın Erüst, Verita, Sek, CF Organik, Dr. Oetker, Eti, Banvit, Pınar, Knorr, Sütaş, Tat, Manisalı, Namdar, Tamek, Danone, Ülker, Arıcan, Polonez, Apıkoğlu, Karper, Nesquik, St. Dalfaur, Teptıp, Altın, Sade Organik, Becel, Marmara Birlik ve diğer markaları bulundurmakta. Ayrıca Sarıyer adı altında da kendi markalarına ait ürünler satıyorlar.

SARIYER Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Sarıyer, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

SARIYER mağazasının rakipleriyle tanışın

Sarıyer, Türkiye'de Kipa, Migros, Oypa gibi diğer süpermarket zincirleriyle yarışıyor.

SARIYER mağazasına özel avantajlar

Sarıyer, müşterilerine çok uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Ayrıca müşteriler siparişlerini WhatsApp üzerinden verebilirler. Sarıyer, telefon ve e-posta yoluyla özel müşteri hizmetlerine sahiptir.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.