logo
REKLAM

En son PEKDEMIR fırsatları

PEKDEMIR mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Pekdemir, 45 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir süpermarket zinciridir. Şu anda Türkiye'de faaliyet gösteren 79 Pekdemir mağazası bulunmaktadır. Şirketin genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır.

PEKDEMIR hakkında sık sorulan sorular

PEKDEMIR mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Pekdemir ile tasarruf etmek, resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak kolaydır. Ayrıca, en son Pekdemir kataloglarını bulmak ve günlük alışverişlerinizde hiçbir teklifi kaçırmamak için MyDeals365'i ziyaret edebilirsiniz

PEKDEMIR tarafından sunulan indirimler

İndirimler 365 size tüm favori mağazalarınızdan en iyi katalogları, indirimleri ve özel teklifleri sunar. Bakkaliye, elektronik, mobilya, giyim, aletler, bahçe malzemeleri, kozmetik, spor giyim, oyuncaklar ve çok daha fazlasında inanılmaz tasarrufları keşfedin.

Türkiye'deki en iyi mağaza ve markalardan bazılarının en geniş katalog koleksiyonlarından birine sahibiz.

İndirimler 365, zamandan ve paradan tasarruf etmek için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur. Yakınınızdaki mağazalarda en son indirimleri ve teklifleri bulun.

Indirimler 365 bugün ziyaret edin ve alışveriş deneyiminizin keyfini çıkarmanın yeni yollarını keşfedin!

PEKDEMIR mağazasının tarihçesi: PEKDEMIR hakkında

Pekdemir, 1979 yılında ilk marketin açılmasıyla kuruldu. İlerleyen yıllarda Pekdemir, bölgesinde en iyi hizmeti sunan bir perakende zinciri haline geldi. Günümüzde Pekdemir, Denizli, Aydın, Manisa ve Afyonkarahisar başta olmak üzere toplam 79 şubesiyle tüm Ege Bölgesi'ne hizmet vermektedir.

Pekdemir, 5 farklı sektörde kaliteli hizmet sunan bir şirketler grubunun parçasıdır: Süpermarketler, Petrol, Sera, Hayvancılık ve Toptan satış hizmetleri. Ayrıca şirket, Fortune sıralamasında Türkiye'de ilk 500 arasında yer almaktadır.

PEKDEMIR şu anda açık mı?

Pekdemir mağazaları Pazartesi'den Pazar'a sabah 9'dan akşam 9'a kadar açıktır. Bazı şubeler bulundukları yere göre farklı çalışma saatlerine sahip olabilir. Yakınınızdaki bir mağaza hakkında daha fazla bilgi edinmek için Pekdemir'in resmi web sitesini kontrol edebilirsiniz.

Çevrimiçi PEKDEMIR ürünleri nasıl satın alınır

Pekdemir'in resmi online mağazasından güvenle satın alın, ürünlerinizi evinizde teslim alın veya dilediğiniz mağazadan teslim alın.

PEKDEMIR mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Pekdemir'de müşteriler Tukaş, Bağdat, Kenton, Dr.Oetker, Filiz, Knorr, Yayla Bakliyat-Şeker, Nestle, Juss, Lipton, Çaykur, Uludağ, Pepsi, Sensodyne, Koleston Boya, Hobby, Nivea, Duru, Orkid, Auris, Timon, Tex, Bingo ve Cif gibi tanınmış markaların ürünlerini bulabiliyor.

PEKDEMIR mağazasının rakipleriyle tanışın

Pekdemir, Türkiye'de BİM, Migros, Şok Market, Carrefour, Bizim Toptan, A101, Ekomini, Onur ve Hakmar gibi diğer süpermarket zincirleriyle rekabet etmektedir.

Ülke genelinde kaç tane PEKDEMIR mağazası var?

Pekdemir, Türkiye'de Denizli, Aydın, Manisa ve Afyonkarahisar'da 79 satış noktası ile faaliyet gösteriyor.

PEKDEMIR mağazasına özel avantajlar

Müşteriler, Pekdemir'in geniş yelpazedeki taze, yüksek kaliteli ürünlerini satın alarak büyük avantajlardan yararlanabilirler. Ayrıca Pekdemir'in haber bültenine kayıt olarak bilgi, indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Pekdemir'in mobil uygulamasını indirerek kampanyalara ulaşabilir, online alışveriş yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.