logo

En son CARREFOUR fırsatları

REKLAM
REKLAM
REKLAM

Süpermarketler mağazasına ait diğer fırsatlar

REKLAM

CARREFOUR mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Carrefour, çok çeşitli kaliteli ürünler sunmaktadır. Bira, şarap, süt, bebek maması, ıslak mendil, alkolsüz içecekler, ev aletleri, taze meyve ve sebzeler, dondurma, yoğurt, jambon, peynir, reçeller, salatalar, ekmek, dondurulmuş gıdalar, atıştırmalıklar, soslar, sepetler, paspaslar, tavalar, sırt çantaları ve diğer birçok eşyayı bulabilirsiniz.

CARREFOUR mağazasının rakipleriyle tanışın

Carrefour, yerel ve uluslararası markalarla rekabet etmektedir. Türkiye'deki ana rakipleri Macrocenter, Migros, MMM Migros, BIM, Real Hipermarket, Kipa, Greens, Akmar, Namlı, UCZ, Kösem Market, Nar Gurme ve Üçler’dir.

REKLAM

Diğer Süpermarketler markaları

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.