logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorZARA
REKLAM

En son ZARA fırsatları

ZARA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Zara, dünyanın önde gelen hızlı moda şirketlerinden biridir.

ZARA hakkında sık sorulan sorular

ZARA mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Zara'nın web mağazasında en yeni trendleri ve sezon indirimlerini bulun. En çok satanlar bölümündeki en son ürünleri görün. Zara'nın Özel Fiyatlar bölümünde bir sonraki alışverişinizde tasarruf edin.

ZARA tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi Zara indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sunduğu güncel teklifleri keşfedin ve yakınınızdaki bir Zara mekanında en iyi indirimleri öğrenin. Zara ve Indirimler 365 ile moda kıyafetleri için en iyi kuponları alın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.zara.com/tr/en/

ZARA mağazasının tarihçesi: ZARA hakkında

Zara, 1975 yılında İspanya'nın Galiçya kentinde Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kurulmuştur. Şirket, yüksek moda kavramını uygun fiyatlarla İspanya pazarına tanıtmış ve kısa sürede başarılı olmuştur. Zara, 1980'lerde tasarım, üretim ve dağıtım süreçlerini, yeni bir koleksiyonun piyasaya sürülmesi için gereken süreyi bir haftaya indirerek anında moda formatı yaratacak şekilde uyarlayarak pazarda yeniden devrim yaratmıştır. 1988 yılında şirket, Portekiz mağazasını açarak uluslararası alanda genişlemeye başlamıştır. Zara, Interbrand'in 2015 en iyi küresel markalar listesinde 30. sırada yer almıştır. Zara, ürünlerinin büyük bir kısmını 42 perakende noktası bulunan Türkiye'de üretmektedir.

ZARA mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Zara her hafta yeni koleksiyonlar sunmaktadır. Ana ürün grupları Zara Woman, olağanüstü kesimlerden oluşan yüksek kaliteli koleksiyonları Zara Studio, Zara Man, herkes için uygun fiyatlı ürün grupları Zara TRF, Zara Basic, Zara Kids, Zara Kids Studio ve ev aksesuar markası Zara Home'dur.

ZARA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

ZARA, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

ZARA mağazasının rakipleriyle tanışın

Zara'nın ana rakipleri LTB, Karya, LC Waikiki, DeFacto, Koton, Mavi Jeans, Cross Jeans ve Aker Group gibi diğer moda markalarıdır.

ZARA mağazasına özel avantajlar

Zara, sürdürülebilir uygulamalarını geliştirmek için sürekli çalışmaktadır. Bu, tüm değer zincirini ve ayrıca kullanılmış giysilerin işlenmesi için yeniden kullanım ve geri dönüşüm programlarının geliştirilmesini içermektedir.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.