homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorFLO
REKLAM

En son FLO fırsatları

FLO mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

FLO, merkezi İstanbul'da bulunan bir Türk giyim mağazasıdır. Şirket, ülke çapında 80'den fazla mağazanın yanı sıra müşterilerin tüm giyim, ayakkabı ve aksesuar kataloğuna göz atabilecekleri çevrimiçi bir mağazaya sahiptir.

FLO mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

FLO öncelikle erkekler, kadınlar ve gençler için hızlı moda sunan bir ayakkabı ve giyim perakende şirketidir. Elbise, ayakkabı, aksesuar, pantolon, hırka, süveter, bluz, etek, kot, şort, çorap, kazak ve sweatshirt gibi ürünleri içeren geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

REKLAM

FLO hakkında sık sorulan sorular

FLO mağazasının tarihçesi: FLO hakkında
Open

FLO, 1960'lı yıllarda ilk mağazasını Gaziantep'te açan Ahmet Ziylan adında genç bir girişimci tarafından kurulmuştur. İlk mağazası, kıyafetleri tamir eden ve ufak bir marka seçkisi sunan küçük bir atölyeydi. Yıllar geçtikçe şirket büyümüş, sonunda ülke çapında bir mağazaya dönüşene kadar yeni ürünler, markalar ve mağazalarla genişlemiştir.

İtalya’nın en hızlı büyüyen markalarından biri olan Lumberjack’i 2012 yılında satın alan FLO Mağazacılık, 2019 yılında da Nine West’in Türkiye lisans haklarını satın almıştır. 2013 yılında diğer büyük perakendecilerle güçlerini birleştirerek Türkiye hazır giyim pazarına hakim olmak amacıyla bir ittifak kurmuştur. Ayrıca, evlerinin konforunda alışveriş yapmayı tercih eden müşteriler için kendi çevrimiçi mağazalarını açmıştır.

FLO mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

FLO, çok çeşitli premium markaların satışını yapmaktadır. Bunlar arasında Lumberjack, Adidas, Nine West, Dockers, Kinetix, Puma, Nike, İnci, Flow, Afiş, Bavyera, Bewild, Converse, Change, Cosby, DKNY, Dunlop, Dexter, David Polo, Dudino, Epack, Fred Perry, Havaianas, John Richmond gibi pek çok marka yer almaktadır.

FLO mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

FLO tasarruf etmek için müşterilerine pek çok yol sunmaktadır. Çevrimiçi promosyon kodlarını kullanabilir, web sitelerinde İndirim bölümünü ziyaret edebilir ve sezon sonu satışları için bültenlerine abone olabilirsiniz.

FLO mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Flo'nun Türkiye'deki başlıca rakipleri Midnight Express, Lastik Pabuç, Ebedi Çocuk, Atölye Mariposa, Beymen Blender, Gizia, Hatemoğlu, Kayra, Dogo Store, Shopi go, Mavi, Faik Sönmez, LTB, Roman, LC Waikiki ve H&M'dir.

FLO mağazasına özel avantajlar
Open

Flo'nun birçok avantaj programı bulunmaktadır. Özel promosyon kodlarını bulmak için bültenlerine abone olarak, web sitelerinde Outlet bölümüne giderek veya Twitter, İnstagram ve YouTube'da markayı takip ederek tasarruf edebilirsiniz.

FLO Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

FLO, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

FLO tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi FLO indirimlerini ve kitapçıklarını sunar. Bu mağazanın sizin için sahip olduğu mevcut teklifleri keşfedin ve size en yakın FLO mağazasında en iyi indirimleri öğrenin. Indirimler 365 ile mevcut en iyi teklifleri alın Indirimler 365 ve bu popüler kuruluşun size neler sunabileceğini keşfedin. Kaliteli markalar ve düşük fiyatlar arıyorsanız, FLO’ya mutlaka uğrayın. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sahip olduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.flo.com.tr/

REKLAM
REKLAM