logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorMUDO
REKLAM

En son MUDO fırsatları

MUDO mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Mudo, giyim, moda aksesuarları ve ev aksesuarlarının satışına odaklanan bir Türk perakende zinciridir. Piyasada uzun bir geçmişe sahip olan Mudo, stratejik olarak ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağı aracılığıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

MUDO hakkında sık sorulan sorular

MUDO mağazasının tarihçesi: MUDO hakkında
close

Mudo'nun tarihi 1964 yılında şirketin kuruluşu ve Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün tarafından Türkiye'deki ilk mağazanın açılmasıyla başladı. Mudo, başlangıçta ürünlerini İstanbul'da bulunan 12 metrekarelik küçük bir mağazada satmıştır. İlerleyen yıllarda Mudo, ülke genelinde çok sayıda mağazanın açılmasıyla güçlü bir genişleme sürecine girmiştir. Markanın başarısı o kadar büyüktü ki Mudo, Türkiye'ye ek olarak Fransa'da da bir mağaza açmıştır.

Mudo şu anda Türkiye'de, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış 125'ten fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca, özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla ürünlerinin satışını yapmaktadır.

MUDO mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Mudo, moda giyim ve aksesuar üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

MUDO mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Mudo'da para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Mudo online mağazada "Fırsatlar" bölümünde, müşteriler çeşitli ürünlerde indirimli fiyatlarla alışveriş yapabilirler. Indirimler 365'te ayrıca Mudo'daki en son teklifleri ve promosyonları bulabilirsiniz. Haber bülteni ya da sosyal ağlar aracılığıyla Mudo’daki en yeni indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

MUDO Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Mudo, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

MUDO mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Mudo, Türkiye'de Zara, Viar, Armes, Oxxo gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

MUDO mağazasına özel avantajlar
close

Mudo müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve kapıdan teslim alabilirler. Mudo ayrıca özel günler için hediye kartları sunmaktadır. Mudo özel telefona telefon ve e-posta yoluyla hizmet veren özel müşteri hizmetlerine sahiptir.

MUDO tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Mudo'nun Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklif ve promosyonları size getiriyor. Moda söz konusu olduğunda, Mudo aradığınız her şeye ve daha fazlasına sahiptir. Indirimler 365'e göz atın ve Mudo'nun sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.mudo.com.tr/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2023 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.