logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorKOTON
REKLAM

En son KOTON fırsatları

KOTON mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Koton, hazır giyim ve moda aksesuarları satışına odaklanan bir Türk mağaza zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Koton, Türkiye'nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde güçlü bir varlığa sahiptir.

KOTON hakkında sık sorulan sorular

KOTON mağazasının tarihçesi: KOTON hakkında
close

Koton'un tarihi 1988 yılında şirketin kurulması ve Türkiye'deki ilk mağazasının açılmasıyla başladı. İlk Koton mağazası 25 metrekareydi ve Kuzguncuk'ta bulunuyordu. İlerleyen yıllarda şirket, çok sayıda mağazanın açılmasıyla güçlü bir genişleme süreci yaşadı. 2000'li yıllarda Koton, birçok ülkeye ulaşarak uluslararası genişleme planını başlattı.

Günümüzde Koton, Türkiye'nin ana bölgelerine dağılmış 290'dan fazla mağaza ile Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca ürünlerini kendi online mağazaları aracılığıyla da satmaktadır.

KOTON mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Koton bir moda giyim ve aksesuar üreticisidir ve kendi markası altında ürünler satmaktadır.

KOTON mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Koton'da tasarruf etmek, resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak çok kolaydır. Koton'un çevrimiçi mağazasında, müşterilerin indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabileceği bir "İndirim" bölümü bulunmaktadır. Indirimler 365'te Koton'daki en son teklif ve promosyonlara da erişilebilir. Koton her sezon sonunda sezon sonu promosyonları başlatmaktadır. Bültene abone olarak veya Koton'u sosyal ağlarda takip ederek en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

KOTON Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Koton, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

KOTON mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Koton, Türkiye'de Mango, Tüzün gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

KOTON mağazasına özel avantajlar
close

Koton, müşterilerine en son küresel trendlerle uyumlu çok çeşitli moda giyim ve aksesuarlar sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini online mağazadan satın alabilir ve kargoyla evlerinden teslim alabilirler. Koton web sitesinde bir beden kılavuzu mevcuttur. Koton, telefon ve e-posta yoluyla hizmet veren özel bir müşteri hizmetine sahiptir.

KOTON tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Koton'un Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklif ve promosyonları size getiriyor. Şık görünmek istiyorsanız, Koton'da aradığınız her şeyi ve daha fazlasını bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Koton'un sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.koton.com/tr/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.