logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorBERSHKA
REKLAM

En son BERSHKA fırsatları

BERSHKA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Bershka, Inditex grubu tarafından kurulmuş bir İspanyol giyim firmasıdır. Gençler ve genç yetişkinler için hızlı moda konusunda uzmandırlar. Yeni trendler için bir referans noktası olmayı, müzik, teknoloji ve toplumsal cinsiyet ve kapsayıcılık üzerine ilerici görüşler aracılığıyla maceracı bir havayı teşvik etmeyi hedefliyorlar.

BERSHKA hakkında sık sorulan sorular

BERSHKA mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Bershka; düşük fiyatlı, hızlı moda perakende şirketidir. Fiyatları tasarım gereği düşük olsa da, web sitelerindeki Promosyonlar bölümünü ziyaret ederek, çevrimiçi promosyon kodlarını kullanarak ve en güncel indirimli satışları için bültenlerine abone olarak tasarruf edebilirsiniz.

BERSHKA tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi Bershka indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sunduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın Bershka mağazasındaki en iyi indirimleri öğrenin. Hemen şimdi Indirimler 365 ile en iyi teklifleri alın ve bu popüler organizasyonun size neler sunabileceğini keşfedin. İster kendiniz için ister genç çocuklarınız için yeni kıyafetler isteyin, Bershka daima yanınızda. Farklı mağazalar arasında fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sunduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.bershka.com/tr/

BERSHKA mağazasının tarihçesi: BERSHKA hakkında

Bershka, 1998 yılında Inditex grubu (Zara, Massimo Dutti, Oysho vb.'nin sahipleri) tarafından genç yetişkinler ve gençler için yepyeni bir görünümle yaratıldı. 2011 yılında Bershka; Fransa, Almanya, Belçika, Yunanistan, Polonya, Macaristan, İrlanda, İspanya, Birleşik Krallık ve Avrupa'nın diğer bölgelerindeki çevrimiçi pazaryerleri aracılığıyla satış yapmaya başladı.

Şirket şu anda 71 ülkede 1000'den fazla mağaza işleterek dünya çapında kötü şöhretli bir genişleme yaşadı. Bershka, Inditex Group'un toplam gelirinin %10'unu temsil ediyor.

Şirketin şu anda Türkiye'de 40 mağazası bulunuyor. Bunların çoğu İstanbul içinde veya yakınında bulunmaktadır. Ayrıca, müşterilerin promosyonlar, tasfiye satışları ve hatta iş fırsatları bulabilecekleri bir çevrimiçi mağazası vardır.

BERSHKA mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Bershka, Inditex Group'a ait birçok şirkette olduğu gibi kendi markasını satmakta ve dağıtmaktadır. Dünyanın her yerinden ünlü tasarımcılarla iş birliği içinde yapılan moda koleksiyonlarından oluşan bir seçkiye sahiptirler.

BERSHKA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Bershka, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

BERSHKA mağazasının rakipleriyle tanışın

Bershka'nın Türkiye'deki başlıca rakipleri Midnight Express, Lastik Pabuç, Eternal Child, Atölye Mariposa, Beymen Blender, Gizia, Hatemoğlu, Kayra, Dogo Store, Shopi go, Mavi, Faik Sönmez, LTB, Roman, LC Waikiki ve H&M'dir.

BERSHKA mağazasına özel avantajlar

Bershka'nın birçok fayda programı vardır. Bültenlerine abone olarak, web sitelerindeki Promosyon bölümüne giderek veya özel promosyon kodları kazanmak için markayı Twitter, Instagram ve Tik Tok'ta takip ederek tasarruf edebilirsiniz.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.