logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorPULL AND BEAR

En son PULL AND BEAR fırsatları

PULL AND BEAR mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Pull&Bear, gençler için giyim ve moda aksesuarlarının satışına odaklanan bir İspanyol mağaza zinciridir. Şirketin merkezi Narón, La Coruña, İspanya'da bulunmaktadır. Pull&Bear Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde güçlü bir varlığa sahiptir.

PULL AND BEAR hakkında sık sorulan sorular

PULL AND BEAR mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Pull&Bear’da para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Ayrıca, Pull&Bear mevsimsel promosyonlar başlatıyor. Haber Bültenine abone olarak müşteriler en son fırsatlardan haberdar olabilirler.

PULL AND BEAR tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Pull&Bear'ın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Moda söz konusu olduğunda, Pull&Bear'da giymeniz için en şık kıyafetleri ve en göz alıcı aksesuarları bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Pull&Bear'ın sizlere sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.pullandbear.com/tr/kadin-n6417

PULL AND BEAR mağazasının tarihçesi: PULL AND BEAR hakkında

Pull&Bear'ın tarihi, o zamanlar sadece Zara mağazalarına sahip olan Inditex'in ticari stratejisinin çeşitlendirilmesi nedeniyle 1991 yılında yaptığı atılıma dayanıyor. Sadece erkekler için bir marka olarak başladı, ancak kuruluşundan birkaç yıl sonra 1998'de kadınlar için bir koleksiyon sundu ve bu da erkek hattının satışlarına eşit oldu.

Türkiye'de Pull&Bear 1998 yılında Ankara'da ilk mağazasının açılmasıyla piyasaya girmiş oldu. O günden bu yana Pull&Bear, Türk tüketicilerinin gözde markalarından biri haline geldi. Pull&Bear şu anda Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerinde 20'den fazla mağaza aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satıyorlar.

PULL AND BEAR mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Pull&Bear, uluslararası tanınmış bir giyim ve moda aksesuarları üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

PULL AND BEAR Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Pull and Bear, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

PULL AND BEAR mağazasının rakipleriyle tanışın

Pull&Bear, Türkiye'de H&M, GAP, FLO gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

PULL AND BEAR mağazasına özel avantajlar

Pull&Bear, müşterilerine en son küresel moda trendlerine uygun olarak yüksek kaliteli giyim ve aksesuarlar sunmaktadır. Buna ek olarak, müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve eve teslim ettirebilirler. Pull&Bear, ürünleriyle ilgili herhangi bir rahatsızlık olması durumunda iade ve değişim hizmeti sunmaktadır. Pull&Bear'ın özel bir müşteri hizmetleri vardır.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları PULL AND BEAR'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar PULL AND BEAR

Yerel Moda mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 22 üzerinde erişim sağlar PULL AND BEAR dahil Turkey'deki Moda mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.