homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorTCHIBO
REKLAM

En son TCHIBO fırsatları

TCHIBO mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Tchibo, her hafta değişen bir teklifle, kahve dışı ürün çeşitliliği ile karakterize edilen bir Alman kahve dükkanları ve mağazaları zinciridir. Şirket, Almanya'ya ek olarak Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde bulunmaktadır.

TCHIBO mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Tchibo'da müşteriler çok çeşitli kahveler, kahve filtreleri, kapsüllerde kahve ve çok daha fazlasını bulabilirler. Ayrıca kadınlar, erkekler ve çocuklar için tişört, gömlek, pantolon, kot pantolon, kazak, iç çamaşırı, yatak takımı, yatak örtüleri, çarşaflar, ev dekorasyon ürünleri, giyim ve moda aksesuarları satıyorlar.

REKLAM

TCHIBO hakkında sık sorulan sorular

TCHIBO mağazasının tarihçesi: TCHIBO hakkında
Open

Tchibo'nun tarihi, 1949'da Almanya'nın Hamburg kentinde Marx Herz ve Carl Tchillinghiryan tarafından şirketin kurulmasıyla başladı. Şirketin merkezi hala Hamburg'un kuzeyinde yer almaktadır. Başlangıçta, Tchibo'nun amacı yüksek kaliteli taze kavrulmuş kahve çekirdekleri sunmaktı.

Türkiye'de 2008 yılında piyasaya giren Tchibo, o günden bu yana perakende kahve kategorisinde ülke lideri olmuştur. Tchibo şu anda Türkiye'de, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış 50'den fazla mağazası ile faaliyet göstermektedir. Tchibo ayrıca ürünlerini özel çevrimiçi mağazası aracılığıyla satmaktadır.

TCHIBO mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Tchibo bir kahve üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

TCHIBO mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Tchibo'da para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Tchibo'nun çevrimiçi mağazasında, müşterilerin çok çeşitli indirimli ürünler bulabilecekleri bir "Outlet" bölümü var. Ayrıca Tchibo'daki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız. Bültene abone olarak veya sosyal ağlarda Tchibo'yu takip ederek en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

TCHIBO mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Tchibo, Türkiye'de The House Cafe, Demlik Cafe, Schiller's, Starbucks, Illy gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

TCHIBO mağazasına özel avantajlar
Open

Tchibo müşterilerine çok rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli kahve sunmaktadır. Diğer kahve zincirlerinin aksine, Tchibo müşterilerine çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini Tchibo'nun çevrimiçi mağazasından satın alabilir ve siparişlerini eve teslim ettirebilirler. Tchibo, telefon ve e-posta yoluyla özel müşteri hizmetleri sunmaktadır.

TCHIBO Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Tchibo, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

TCHIBO tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Tchibo'nun Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Tchibo'da en lezzetli kahve aromalarını ve belki başka şeyleri de bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Tchibo'nun sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.tchibo.com.tr/

REKLAM
REKLAM