logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorMANGO
REKLAM

En son MANGO fırsatları

MANGO mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Mango, kadınlar, çocuklar ve erkekler için giyim ve moda aksesuarları satışı konusunda uzmanlaşmış bir İspanyol mağaza zinciridir. Mango, dünya moda pazarında referans bir markadır ve Türkiye'de olduğu kadar dünyanın birçok ülkesinde de güçlü bir varlığa sahiptir.

MANGO hakkında sık sorulan sorular

MANGO mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Mango'da para tasarrufu, resmi web sitelerinde yayınlanan tekliflerden ve promosyonlardan yararlanarak çok kolaydır. Mango'nun çevrimiçi mağazasında, müşterilerin %50'ye varan indirimlerle geniş bir ürün yelpazesi bulabilecekleri bir "Outlet" bölümü bulunmaktadır. Indirimler 365'te Mango'da en son teklifleri ve promosyonları da bulabilirsiniz. Bültene abone olarak, müşteriler ilk satın alımlarında kullanmak için %10 indirim alabilirler.

MANGO tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Mango'nun Türkiye'de sizin için sahip olduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Moda söz konusu olduğunda, Mango'da trend olan kıyafetleri ve aksesuarları bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Mango dünyasını keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://shop.mango.com/tr/kadin

MANGO mağazasının tarihçesi: MANGO hakkında

Mango'nun tarihi 1984 yılında Türk kökenli iki ispanyol kardeş tarafından Barselona'da şirketin kurulmasıyla başladı. Şirket, İspanya genelinde ve dünyanın farklı ülkelerinde hızla büyüdü ve genişledi. Şirket, internet satışlarına girişen ilk Katalan şirketlerinden biriydi, bu yüzden web sitelerini 1995'te açtılar ve çevrimiçi mağaza 2000'den beri faaliyet gösteriyor.

Mango, çoğu Avrupa Birliği üyesi ülkenin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Türkiye, Rusya, Çin ve Japonya'da bulunmaktadır.

Türkiye'de Mango 2000'li yıllarda faaliyetlerine başladı ve o zamandan beri Türk tüketicileri arasında favori markalardan biri haline geldi. Günümüzde Mango, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış 100'den fazla mağazası ile Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca kendi çevrimiçi mağazaları aracılığıyla da ürünlerinin satışını yapmaktadır.

MANGO mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Mango, moda giyim ve aksesuar üreticisidir ve bu nedenle ürünleri kendi markası altında satmaktadır.

MANGO Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Mango, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

MANGO mağazasının rakipleriyle tanışın

Mango, Türkiye'de Zara, H&M gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

MANGO mağazasına özel avantajlar

Mango, en son küresel moda trendlerini takip ederek müşterilerine çok çeşitli giyim ve aksesuarlar sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve evlerinden teslim alabilirler. Teslim edilen ürünlerde herhangi bir sorun olması durumunda, Mango iade ve değişim yapabilmektedir.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.