homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorDEFACTO
REKLAM

En son DEFACTO fırsatları

DEFACTO mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

DeFacto, merkezi İstanbul'da bulunan bir Türk moda şirketidir. 30 Ülkede 500'den fazla mağazası bulunmaktadır. Hem fiziksel hem de çevrimiçi mağazalarında erkekler, kadınlar ve çocuklar için kaliteli kıyafet satışı yapmaktadır.

DEFACTO mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

DeFacto öncelikle erkekler, kadınlar ve çocuklar için hızlı moda sunan bir giyim perakende şirketidir. Elbise, ayakkabı, aksesuar, pantolon, hırka, spor ayakkabı, süveter, bluz, tulum, etek, kot, şort, çorap, pijama, kazak ve sweatshirt gibi çok geniş ürün yelpazesi ile tanınmaktadır.

REKLAM

DEFACTO hakkında sık sorulan sorular

DEFACTO mağazasının tarihçesi: DEFACTO hakkında
Open

DeFacto 2005 yılında Türkiye'de kuruldu. Ana mağazası İstanbul'da bulunmakta ve kadın, erkek ve çocuklara yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. En başından beri sürdürülebilirliği ve adil ticareti teşvik etmek için çalışarak koleksiyonlarına Akdeniz tarzı katmıştır. Yıllar içinde şirket önce Türkiye genelinde, daha sonra Avrupa, Asya ve Amerika ülkeleri dahil diğer ülkelere genişlemiştir.

Bugün DeFacto, 30 ülkede 500'ün üzerinde mağazası, müşterilerin yakındaki mağazalara göz atabileceği ve alışveriş yapabileceği online mağazaları, dağıtım merkezleri ve 14 binin üzerinde çalışanı ile Türkiye'nin en tanınmış markalarından biri haline gelmiştir.

DEFACTO mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

DeFacto kendi markasının satışını yapmaktadır. Erkekler, kadınlar ve çocuklar için birinci sınıf malzemeler, sürdürülebilirlik, atıkların geri dönüşümü, daha iyi çalışma koşulları sağlayan adil ticaret ilkeleriyle üretilmiş harika koleksiyonlar bulabilirsiniz.

DEFACTO mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

DeFacto düşük fiyatlı bir hızlı moda perakende şirketidir. Fiyatları tasarım gereği düşük olsa da web sitelerinde İndirim bölümünü ziyaret ederek, çevrimiçi promosyon kodlarını kullanarak ve sezon sonu indirimleri için bültenlerine abone olarak tasarruf edebilirsiniz.

DEFACTO mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Defacto’nun Türkiye'deki başlıca rakipleri Midnight Express, Lastik Pabuç, Ebedi Çocuk, Atölye Mariposa, Beymen Blender, Bershka, Gizia, Hatemoğlu, Kayra, Dogo Store, Shopi go, Mavi, Faik Sönmez, LTB, Roman, LC Waikiki ve H&M'dir.

DEFACTO mağazasına özel avantajlar
Open

Defacto'nun birçok avantaj programı bulunmaktadır. Fiziksel ve çevrimiçi mağazalarında bulunan en iyi avantajlardan, tekliflerden ve indirimlerden bazılarına erişmek için Android ve Apple telefonları için resmi uygulamalarını indirin.

DEFACTO Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

DeFacto, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

DEFACTO tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi DeFacto indirimlerini ve kitapçıklarını sunar. Bu mağazanın sizin için sahip olduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın DeFacto mağazasında en iyi indirimleri öğrenin. Indirimler 365 ile mevcut en iyi teklifleri alın ve Indirimler 365 ve bu popüler kuruluşun size neler sunabileceğini keşfedin. DeFacto’da hem kendiniz hem de çocuklarınız için geniş yelpazede ürün bulabilirsiniz. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sahip olduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.defacto.com.tr/

REKLAM
REKLAM