logo
REKLAM

En son VIVENSE fırsatları

VIVENSE mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Vivense, özel sermaye şirketi Actera'ya ait bir Türk mobilya perakende platformudur.

VIVENSE hakkında sık sorulan sorular

VIVENSE mağazasında nasıl tasarruf edilir?

En son trendler ve sezonluk indirimler hakkında bilgi edinmek için Vivense'nin web mağazasını ziyaret edin. Günün Fırsatı bölümüne gidin ve en iyi mobilyaları en düşük fiyatlarla bulun. Sınırlı süreli fırsatlar için Aydınlatma Trendleri bölümüne bakın. Mobilya takımlarında harika fırsatlar bulmak için Vivense'nin aktif kampanyalarına göz atın. 600 TL'ye varan indirimlerden yararlanmak için Vivense mobil uygulamasından satın alın.

VIVENSE tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Vivense için en iyi indirimlere ve kataloglara sahiptir. Size en yakın Vivense'deki en son indirimleri bulun. Indirimler 365 ile en son Vivense etkinlikleri ve promosyon kodlarıyla güncel kalın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.vivense.com/

VIVENSE mağazasının tarihçesi: VIVENSE hakkında

2013 yılında Kemal Erol, Türkiye'nin ana çevrimiçi perakendecisi olma vizyonuyla Vivense platformunu açmıştır. 2020 yılına kadar şirket, iç mimarların müşterilere satın alma kararlarında yardımcı olabileceği 53 küçük showroomun sahibi ve işletmecisiydi. Vivense, ürünlerini ülke genelindeki 500'den fazla üreticiden temin etmekte ve toplam 500.000 metrekarelik bir alana yayılmış sipariş karşılama merkezleri ve kendi son kilometre teslimat ekipleri ile tüm satış döngüsünü yönetmektedir.

VIVENSE mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Vivense, New Retro, Modern Luxury, Vivense Kids, Luna, Yeni Lüks, Lagom, Loft City, Farm House, Basic, Living ve Vivense Outdoor gibi özenle seçilmiş, en kaliteli mobilyalardan oluşan çok sayıda özel koleksiyona sahiptir.

VIVENSE Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Vivense, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

VIVENSE mağazasının rakipleriyle tanışın

Vivense'nin ana rakipleri Doğtaş, İstikbal, İntertim, Balcıoğlu Grubu, Domsan, Kilim, Kelebek, Konfor, İpek, Eskici ve Ayfa Ticaret gibi şirketlerdir.

VIVENSE mağazasına özel avantajlar

Vivense, özelleştirilmiş kesimler, boya hizmetleri, kumaş değişiklikleri, onarımlar ve ev kurulumları gibi birçok hizmet sunmaktadır. Vivense'nin profesyonel iç mimari hizmetleri ile eviniz için mükemmel stili bulun. Vivense'nin dijital kupon kodlarıyla satın aldığınızda tasarruf edin.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.