homeIcon
  1. separatorEv & Mobilya
  2. separatorTEPE HOME
REKLAM

En son TEPE HOME fırsatları

TEPE HOME mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Tepe Home, her türlü mobilya satışına odaklanan bir Türk mağazalar zinciridir. Piyasada uzun bir geçmişe sahip olan Tepe Home, Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağı üzerinden faaliyet göstermektedir.

TEPE HOME mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Tepe Home'da müşteriler masalar, köşe üniteleri, sandalyeler, koltuklar, kanepeler, duvar üniteleri, TV sehpaları, kitap rafları, yatak odası mobilyaları, aynalar, yataklar, dolaplar, çekmeceli sandıklar, bahçe mobilyaları, çocuklar ve bebekler için mobilyalar ve daha pek çok çeşitli ev mobilyaları bulabilirler.

REKLAM

TEPE HOME hakkında sık sorulan sorular

TEPE HOME mağazasının tarihçesi: TEPE HOME hakkında
Open

Tepe Home'un tarihi 1969 yılında şirketin kurulması ve Türkiye'deki ilk mağazanın açılmasıyla başladı. Bilkent Holding'in iştiraki olarak faaliyete başlayan şirket, kurulduğu günden bu yana müşterilerine kaliteli mobilya sunmayı hedeflemiştir. Tepe Home bir mobilya üreticisidir ve yıllar içinde Türkiye pazarında yüksek bir üne kavuşmuştur.

Tepe Home şu anda Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerinde 30'dan fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satmaktadır.

TEPE HOME mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Tepe Home, tanınmış bir Türk mobilya üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

TEPE HOME mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Resmi internet sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Tepe Home'da para tasarrufu yapmak çok kolay. Tepe Home'un online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Tepe Home'daki en son fırsatları ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız. Bültene abone olarak veya Tepe Home'u sosyal ağlarda takip ederek en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

TEPE HOME mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Tepe Home, Türkiye'de Enza Home, Ocasso gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

TEPE HOME mağazasına özel avantajlar
Open

Tepe Home, müşterilerine en iyi malzemelerle üretilmiş kaliteli ve dayanıklı mobilyalar sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve eve teslim ettirebilirler. Tepe Home, ürünlerinden herhangi biriyle ilgili sorun olması durumunda değişim ve iadelere izin verir. Tepe Home, telefon ve e-posta yoluyla özel müşteri hizmetlerine sahiptir.

TEPE HOME Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Tepe Home, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

TEPE HOME tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Tepe Home'un Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Konu mobilya ise Tepe Home'da en kaliteli mobilyaları bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Tepe Home'un sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.tepehome.com.tr/

REKLAM
REKLAM