REKLAM

En son KELEBEK fırsatları

REKLAM

KELEBEK mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Kelebek bir Türk mobilya perakendecisidir. Çocuk ve genç takımları da dahil olmak üzere her tür alan için ev mobilyaları ve dekorasyonları satıyorlar. Tüm tasarımlarında kaliteli malzemeler kullanıyorlar ve çevrimiçi mağazaları aracılığıyla ücretsiz gönderim sağlıyorlar.

KELEBEK mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Kelebek çok çeşitli kaliteli ürünler sunmaktadır. Sehpalar, koltuklar, puflar, şifonyerler, duvar rafları, ofis koltukları, perdeler, yorganlar, minderler, karyolalar, yataklar, beşikler, yastıklar, yastık kılıfları, masalar, sehpalar, dolaplar, şemsiyeler, parti çadırları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

REKLAM

KELEBEK hakkında sık sorulan sorular

KELEBEK mağazasının tarihçesi: KELEBEK hakkında
Open

Kelebek, Doğanlar Mobilya Grubu'nun bir parçasıdır. Şirket 1972 yılında Çanakkale/Biga'da kuruldu. Başından beri marka, farklı zaman ve mekanlardan en ikonik Amerikan ve Avrupa stillerini ilham alarak kendi mobilya ve ev dekorasyon tarzını yarattı. Yıllar geçtikçe kataloglarını genişletmeyi, yeni stiller, ürünler ve materyaller sunarken aynı zamanda birleşik koleksiyonlar oluşturmayı başardılar.

Bugün Kelebek, tasarımlarının çoğunun sergilendiği ülke çapında bir mağaza ve showroom ağına sahiptir. Ayrıca, müşterilerin göz atabileceği, alışveriş yapabileceği ve en son broşürleri, promosyonları ve kampanyaları bulabileceği bir çevrimiçi mağazası da vardır.

KELEBEK mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Kelebek kendi markasını tasarlıyor, üretiyor ve satıyor. Cara, Levana, Milagro, Lionel, Crista, Proda, Redoro, Queen, Lidya, Piena, Giona, Welmont, Nordic, Lizbon, Monema, Vanensi, Norel, Angelic Dark, Soho ve Serenity gibi yüzlerce farklı ürün ve koleksiyonu bulunmaktadır.

KELEBEK mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Kelebek'te tasarruf etmenin birçok yolu var. Ürün ve hizmetlere özel indirimler hakkında bilgi almak için haftalık ilanlarına göz atabilir, haber bültenlerine abone olabilirsiniz.

KELEBEK mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Kelebek, yerel ve uluslararası markalarla rekabet halindedir. Başlıca rakipleri Tepe Home, Luxury Furniture, Enza Home, Lord's, Evgör, Dream Home, Habitat, Koçtaş, Lazzoni, Bellona, Vivense, Seray Mobilya, IKEA, Nillse Mobilya ve Vivense'dir.

KELEBEK mağazasına özel avantajlar
Open

Kelebek'te özel avantajlardan yararlanmanın en iyi yolu, haftalık reklamlarına abone olmaktır. Harika fırsatları keşfetmek ve bugün mobilya alışverişlerinizde tasarruf etmeye başlamak için web sitelerindeki Kampanyalar bölümünü ziyaret edin!

KELEBEK Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Kelebek, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

KELEBEK tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi Kelebek indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın size sunduğu güncel fırsatları keşfedin ve size en yakın Kelebek mekanlarında en iyi indirimleri öğrenin. Hemen şimdi Indirimler 365 ile en iyi teklifleri alın ve bu popüler organizasyonun size neler sunabileceğini keşfedin. Kaliteli mobilya arıyorsanız Kelebek tam size göre. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizlere sunduğu tüm promosyonlardan yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.kelebek.com/tr

REKLAM
REKLAM