logo
REKLAM

En son KARACA fırsatları

Şu anda KARACA tarafından sunulan bir fırsat yok

KARACA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Karaca, 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, ev mobilyaları ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmış bir Türk perakende zinciridir. Şu anda Türkiye'de 167 Karaca mağazası faaliyet göstermektedir. Şirketin genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır.

KARACA hakkında sık sorulan sorular

KARACA mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Karaca ile tasarruf etmek, şirketin resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak kolaydır. Ayrıca, en son Karaca kataloglarını bulmak ve hiçbir teklifi kaçırmamak için MyDeals365'i ziyaret edebilirsiniz.

KARACA tarafından sunulan indirimler

İndirimler 365 size tüm favori mağazalarınızdan en iyi katalogları, indirimleri ve özel teklifleri sunar. Bakkaliye, elektronik, mobilya, giyim, aletler, bahçe malzemeleri, kozmetik, spor giyim, oyuncaklar ve çok daha fazlasında inanılmaz tasarrufları keşfedin.

Türkiye'deki en iyi mağaza ve markalardan bazılarının en geniş katalog koleksiyonlarından birine sahibiz.

İndirimler 365, zamandan ve paradan tasarruf etmek için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur. Yakınınızdaki mağazalarda en son indirimleri ve teklifleri bulun.

Indirimler 365 bugün ziyaret edin ve alışveriş deneyiminizin keyfini çıkarmanın yeni yollarını keşfedin!

KARACA mağazasının tarihçesi: KARACA hakkında

Karaca, 1973 yılında İstanbul Süleymaniye'de "Karaca Züccaciye" adı altında bir cam atölyesinde kuruldu. Günümüzde Karaca Grubu, 43 ülkede 305 mağazada toplam 11 marka ile faaliyet göstermektedir. Karaca, yemek takımlarından küçük ev aletlerine kadar 140 kategoride yaklaşık 28.000 üründen oluşan bir portföye sahiptir.

Şirketin ana misyonu, yenilikçi ve sürdürülebilir yöntemlerle ev-yaşam sektöründe katma değerli ürün ve hizmetler geliştirmek ve uçtan uca mükemmel bir deneyim sunmaktır.

KARACA şu anda açık mı?

Karaca mağazaları Pazartesi'den Pazar'a sabah 10'dan akşam 8'e kadar açıktır. Bazı şubeler bulundukları yere göre farklı çalışma saatlerine sahip olabilir. Yakınınızdaki bir mağaza hakkında daha fazla bilgi edinmek için Karaca'nın resmi web sitesini kontrol edebilirsiniz.

Çevrimiçi KARACA ürünleri nasıl satın alınır

Karaca'nın resmi online mağazasından güvenle satın alın ve ürünlerinizi evinizden teslim alın ya da dilediğiniz şubeden teslim alın. Bazı bölgeler için ücretsiz hızlı teslimat mevcuttur. Ödeme yöntemleri arasında banka ve kredi kartları ile bazı dijital banka cüzdanları bulunmaktadır.

KARACA mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Karaca'da müşteriler Stanley, Kitchenaid, Nespresso, Bissell, Smeg, Baci Milano, Joseph Joseph, Laurastar, Victorinox, Bialetti, Hurom, Tupperware, Xwilling, Guruss, Aladdin, Aerolatte, Pot Art, Gefu, Tramontina, Ariete ve Jumbo gibi tanınmış markaların ürünlerini bulabilirler.

KARACA mağazasının rakipleriyle tanışın

Karaca, Türkiye'de Madame Coco, Luxuria, Deco Center, Tantitoni ve Zara Home gibi diğer ev perakende zincirleriyle rekabet etmektedir.

Ülke genelinde kaç tane KARACA mağazası var?

Karaca, Türkiye'de Adana, İstanbul, Ankara, Bursa, Edirne, İçel, Kocaeli ve Samsun'daki 167 satış noktasıyla faaliyet göstermektedir.

KARACA mağazasına özel avantajlar

Müşteriler, tek tıkla ödeme yapmalarını sağlayan hızlı ve güvenli bir dijital cüzdan olan Karaca Love'a üye olarak Karaca'da büyük avantajlardan yararlanabilirler. Ayrıca, Karaca Love ödeme yöntemi ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ödül para olan Karaca Kalp'i biriktirebilirsiniz.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.