logo
homeIcon
  1. separatorEv & Mobilya
  2. separatorIPEK MOBILYA
REKLAM

En son IPEK MOBILYA fırsatları

IPEK MOBILYA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Ipek Mobilya, 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir Türk mobilya üreticisi ve distribütörüdür. Şu anda Türkiye'de faaliyet gösteren 140 Ipek Mobilya satış noktası bulunmaktadır. Şirketin genel merkezi Kayseri'de bulunmaktadır.

IPEK MOBILYA hakkında sık sorulan sorular

IPEK MOBILYA mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Ipek Mobilya ile tasarruf etmek, şirketin resmi web sitesinde ve sosyal medya ağlarında yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak kolaydır. Online mağazadaki "İndirimli Ürünler" bölümü altında, seçili ürünlere özel fiyatlarla erişebilirsiniz. Ayrıca, en son Ipek Mobilya kataloglarını bulmak ve hiçbir teklifi kaçırmamak için MyDeals365'i ziyaret edebilirsiniz.

IPEK MOBILYA tarafından sunulan indirimler

İndirimler 365 size tüm favori mağazalarınızdan en iyi katalogları, indirimleri ve özel teklifleri sunar. Bakkaliye, elektronik, mobilya, giyim, aletler, bahçe malzemeleri, kozmetik, spor giyim, oyuncaklar ve çok daha fazlasında inanılmaz tasarrufları keşfedin.

Türkiye'deki en iyi mağaza ve markalardan bazılarının en geniş katalog koleksiyonlarından birine sahibiz.

İndirimler 365, zamandan ve paradan tasarruf etmek için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur. Yakınınızdaki mağazalarda en son indirimleri ve teklifleri bulun.

Indirimler 365 bugün ziyaret edin ve alışveriş deneyiminizin keyfini çıkarmanın yeni yollarını keşfedin!

IPEK MOBILYA mağazasının tarihçesi: IPEK MOBILYA hakkında

Ipek Mobilya 1991 yılında faaliyetlerine başlamış ve mobilya seri üretim sektöründe öncü olmuştur. Ipek Mobilya, kurulduğu günden bu yana özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trend belirleyici olmuştur. Aynı zamanda fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık ürünleri uygun fiyatlarla, hızlı ve zamanında hizmetle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmaktadır. Ipek Mobilya, bugün Türkiye genelinde yaklaşık 140 satış noktasında kanepe, yemek masası, yatak ve baza gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

IPEK MOBILYA şu anda açık mı?

Ipek Mobilya mağazaları Pazartesi'den Pazar'a sabah 9'dan akşam 7.30'a kadar açıktır. Bazı şubeler bulundukları yere göre farklı çalışma saatlerine sahip olabilir. Yakınınızdaki bir mağaza hakkında daha fazla bilgi edinmek için Ipek Mobilya'nın resmi web sitesini kontrol edebilirsiniz.

Çevrimiçi IPEK MOBILYA ürünleri nasıl satın alınır

Ipek Mobilya'nın resmi online mağazasından güvenle satın alın ve ürünlerinizi stok durumuna bağlı olarak 20-25 gün içinde teslim alın. Bazı alışverişlerde ücretsiz teslimat ve taksitli ödeme seçenekleri de mevcut olabilir. Ipek Mobilya'nın ürünleri 24 ay garantilidir.

IPEK MOBILYA mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Ipek Mobilya tanınmış bir mobilya üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

IPEK MOBILYA mağazasının rakipleriyle tanışın

Ipek Mobilya, Türkiye'de Belusso Mobilya, İstikbal, Doğtas, İdaş, Alfemo, Bellona ve Ikea gibi diğer mobilya markalarıyla rekabet etmektedir.

Ülke genelinde kaç tane IPEK MOBILYA mağazası var?

Ipek Mobilya Türkiye'de İstanbul, Adana, Ankara, Bursa, Elazığ, İzmir, Konya ve Şırnak'ta 140 satış noktası ile faaliyet göstermektedir.

IPEK MOBILYA mağazasına özel avantajlar

Müşteriler, Ipek Mobilya'nın haber bültenine abone olarak yeni ürünler, indirimler ve özel teklifler hakkında bilgi alarak büyük avantajlardan yararlanabilirler. Ayrıca, Ipek Mobilya'nın mobil uygulamasını indirerek ürün bilgilerine, stok durumuna ve özel kampanyalara erişebilirsiniz.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.