logo
homeIcon
  1. separatorEv & Mobilya
  2. separatorDOĞTAŞ
REKLAM

En son DOĞTAŞ fırsatları

DOĞTAŞ mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Doğtaş, merkezi Düzce'de bulunan bir Türk mobilya perakendecisidir. Çocuk ve genç takımları da dahil olmak üzere her tür alan için ev mobilyaları ve dekorasyonları satmaktadır. Tüm tasarımlarında kaliteli malzemeler kullanıyorlar ve çevrimiçi mağazası aracılığıyla ücretsiz gönderim sağlıyorlar.

DOĞTAŞ hakkında sık sorulan sorular

DOĞTAŞ mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Doğtaş'ta tasarruf etmenin birçok yolu var. Ürün ve hizmetlere özel indirimler hakkında bilgi almak için haftalık ilanlarına göz atabilir, haber bültenlerine abone olabilirsiniz.

DOĞTAŞ tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi Doğtaş indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın size sunduğu güncel fırsatları keşfedin ve size en yakın Doğtaş mağazalarındaki en iyi indirimleri öğrenin. Hemen şimdi Indirimler 365 ile en iyi teklifleri alın ve bu popüler organizasyonun size neler sunabileceğini keşfedin. Kaliteli mobilya arıyorsanız, doğru adres Doğtaş. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizlere sunduğu tüm promosyonlardan yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.dogtas.com/tr

DOĞTAŞ mağazasının tarihçesi: DOĞTAŞ hakkında

Doğtaş, 1972 yılında Biga'da kuruldu. Başlangıçta kontrplak tasarımlar sunan şirket, ev ve ofis ortamları için mobilya yapmayı kolaylaştırdı. Yıllar geçtikçe şirket büyüdü, düzenli müşterilerinin ve eleştirmenlerin dikkatini çeken harika tasarımlar yaratmak için beton, çarşaflar, sert ağaç ve seramik gibi diğer malzemeleri bir araya getirdi.

Bugün Doğtaş, onlarca mağazası, binlerce çalışanı, kendi dağıtım ağı ve her kurulum için yüzlerce benzersiz tasarımıyla Türkiye'nin en ünlü mobilya ve ev dekorasyon şirketlerinden biridir. Ayrıca müşterilerin göz atabileceği, alışveriş yapabileceği ve mevcut en iyi koleksiyonlardan bazılarını bulabileceği bir çevrimiçi mağazası da vardır.

DOĞTAŞ mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Doğtaş kendi markasını tasarlıyor, üretiyor ve satıyor. Secret Garden, Smart, Gamer, Clara, Sky, Palermo, Hector, Cross, Riena gibi yüzlerce farklı ürün ve koleksiyon bulabilirsiniz.

DOĞTAŞ Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Doğtaş, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

DOĞTAŞ mağazasının rakipleriyle tanışın

Doğtaş, yerel ve uluslararası markalarla rekabet etmektedir. Başlıca rakipleri Tepe Home, Luxury Furniture, Enza Home, Lord's, Evgör, Dream Home, Habitat, Koçtaş, Lazzoni, Bellona, Vivense, Seray Mobilya, IKEA, Nillse Mobilya ve Vivense'dir.

DOĞTAŞ mağazasına özel avantajlar

Doğtaş'ta ayrıcalıklı avantajlar elde etmenin en iyi yolu haftalık ilanlarına abone olmaktır. Harika fırsatları keşfetmek ve mobilyadan tasarruf etmeye hemen bugün başlamak için web sitelerindeki Kampanyalar bölümünü ziyaret edin!

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.