REKLAM

En son IKEA fırsatları

IKEA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

IKEA, perakende zincir mağazaları işleten Hollandalı çok uluslu bir holdingdir. Mobilya, dekorasyon, ev aletleri, gümüş eşyalar ve ev hizmetleri konusunda uzmandır. Şirketin 445'in üzerinde mağazasının yanı sıra çevrimiçi mağazaları, fabrikaları ve dağıtım merkezleri bulunmaktadır.

IKEA mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

IKEA geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yataklar, şilteler, organizatörler ve saklama bölmeleri, mutfak aletleri, ev tekstili, mevsimsel ve günlük dekorasyon, aydınlatma, tencere ve çatal bıçak takımı, kilim, banyo mobilyaları ve aksesuarları, Ev elektroniği, evcil hayvan aksesuarları, dış mekan mobilyaları gibi pek çok ürün bulunabilmektedir.

REKLAM

IKEA hakkında sık sorulan sorular

IKEA mağazasının tarihçesi: IKEA hakkında
Open

IKEA, 1943 yılında memleketinde posta siparişi mobilya işine başlayan Ingvar Kamprad adlı İsveçli bir girişimci tarafından kurulmuştur. 1958 yılına gelindiğinde Kamprad, Älmhult'da Möbel-IKEA adında bir dükkan açarak dünyaca ünlü markanın ilk mağazasını açmıştır.

Marka, ürün tasarımcıları ve dekoratörler ile basit ama zarif mobilya ve kolay montaj talimatlarıyla gelen aksesuarlar yaratmak için ilişki kurdu. Bu konsept, markanın uygun fiyatlar ve dünyanın her yerinden modern mobilya tasarımcıları ve iç mimarlar için bir model haline gelen bir katalog sunmasını sağladı.

Türkiye'de IKEA, ülke çapında 7'den fazla büyük mağazaya, bir çevrimiçi mağaza ve yüzlerce yerel işçiyi istihdam eden bir dağıtım merkezine sahiptir.

IKEA mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

IKEA, markasını neredeyse tamamen kendisi tasarlar, üretir, dağıtır ve satışını yapar. Basit ve zarif ürünler yaratmak ve aynı zamanda uygun fiyatlar sunmak için dünyanın en ilginç ve özgün mobilya tasarımcılarından bazılarıyla birlikte çalışırlar.

IKEA mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Ikea'da tasarruf etmenin birçok yolu bulunmaktadır. En son indirimlerini ve promosyonlarını bulmak için web sitelerinde Teklifler bölümüne gidebilir veya ürünleri ve katalogları hakkında en son bilgileri almak için bültenlerine abone olabilirsiniz.

IKEA mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

IKEA, N11, Trendyol, Akakçe, Teknosa, Evidea, Boyner, Mudo Concept gibi yerli ve yabancı mobilya ve DIY mağazalarıyla yarışmaktadır.

IKEA mağazasına özel avantajlar
Open

Özel avantajlar elde etmenin en iyi yolu, IKEA ailesinin bir üyesi olmak için bir hesap oluşturmaktır. Özel teklifler, bonus programları, her satın alımda ücretsiz içecekler, ödüller ve diğer birçok avantaja erişebilirsiniz.

IKEA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

IKEA, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

IKEA tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi IKEA indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sahip olduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın IKEA mekanlarında en iyi indirimleri öğrenin. Indirimler 365 ile mevcut en iyi teklifleri alın ve Indirimler 365 ve bu popüler kuruluşun size neler sunabileceğini keşfedin. Evinizi veya ofisinizi yenilemek istiyorsanız, IKEA’ya mutlaka uğrayın. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağazanın sizin için sahip olduğu tüm promosyonlardan yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.ikea.com.tr/

REKLAM
REKLAM