En son IKEA fırsatları

REKLAM

REKLAM

REKLAM

Ev & Mobilya mağazasına ait diğer fırsatlar

REKLAM

IKEA mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

IKEA geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yataklar, şilteler, organizatörler ve saklama bölmeleri, mutfak aletleri, ev tekstili, mevsimsel ve günlük dekorasyon, aydınlatma, tencere ve çatal bıçak takımı, kilim, banyo mobilyaları ve aksesuarları, Ev elektroniği, evcil hayvan aksesuarları, dış mekan mobilyaları gibi pek çok ürün bulunabilmektedir.

IKEA mağazasının rakipleriyle tanışın

IKEA, N11, Trendyol, Akakçe, Teknosa, Evidea, Boyner, Mudo Concept gibi yerli ve yabancı mobilya ve DIY mağazalarıyla yarışmaktadır.

REKLAM

Diğer Ev & Mobilya markaları

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2023 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.