homeIcon
  1. separatorDiğerleri
  2. separatorTUPPERWARE
REKLAM

En son TUPPERWARE fırsatları

TUPPERWARE mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Tupperware, gıda hazırlama, depolama ve servis ürünlerinde dünyanın lider şirketidir. Adı, imza ürünü haline gelen plastik veya cam kaplarla dünya çapında eş anlamlı hale gelmiştir.

TUPPERWARE mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Tupperware'de ev ve mutfak için çok çeşitli ürünler, tencere setleri, saklama çözümleri, çatal bıçak takımı, süzgeçler, fırın tepsileri, tereyağı tabakları, meyve sıkacakları, mutfak robotları, bardaklar, temizlik malzemeleri, pirinç ocakları, bıçak bileyiciler, ölçü kapları, tencere, züccaciye, fırın ve derin dondurucu güvenli kaplar ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

REKLAM

TUPPERWARE hakkında sık sorulan sorular

TUPPERWARE mağazasının tarihçesi: TUPPERWARE hakkında
Open

Earl Silas Tupper, 1938'de gıda kaplarına yönelik plastik kalıplama için yeni bir teknik geliştirdi. Ürün, parti ortamlarında yapılan tanıtım toplantılarıyla satışlarda tanınırlık kazandı ve 1944'te Tupperware kuruldu. Tupperware Partileri fikri, şirketin ilk satış kadınlarından biri olan Brownie Wise'dan geldi.Tupperware Türkiye'ye 1996 yılında ulaştı. Merkezleri İstanbul'da olup şu anda ülkede 50'den fazla ilde 100'e yakın distribütörü bulunmaktadır.Tupperware şu anda neredeyse 100 ülkede satılmakta ve dünyanın herhangi bir yerinde her 1.4 saniyede bir Tupperware Partisi düzenlenmektedir.

TUPPERWARE mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Tupperware tüm ürünlerini kendisi üretmektedir. Her ürün, sürecin en başından itibaren tüketici gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Tupperware tasarımcıları estetik biçimlere, kullanışlılığa ve işlevselliğe büyük önem vermektedir; bu da nihai ürünün kalitesini, daha küçük ayrıntılara özel dikkat gösterilerek yapılan hassas bir çalışmanın sonucu haline getirmektedir.

TUPPERWARE mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

En son gelenleri ve sınırlı süreli indirimlerini öğrenmek için Tupperware'in web mağazasını inceleyebilirsiniz. En düşük fiyatlarla en iyi mutfak ürünleri için Özel Teklifler bölümüne bakabilirsiniz. Kataloglar bölümünde Tupperware'in sezonluk indirimlerini ve promosyonlarını bulabilirsiniz.

TUPPERWARE mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Küresel bir şirket olarak Tupperware'in ana rakipleri çoğunlukla Lifetime Brands, Fit Republic ve Newell Brands gibi çok uluslu şirketlerdir.

TUPPERWARE mağazasına özel avantajlar
Open

Tupperware Partinizi organize etmek ve çok sayıda Tupperware ürün serisinin kişiselleştirilmiş tanıtımını ve profesyonel değerlendirmeyi almak için en yakın Tupperware Parti Yöneticisiyle iletişime geçin.

TUPPERWARE Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Tupperware, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

TUPPERWARE tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi Tupperware indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Tupperware'in satışa sunduğu özel ürünlerdeki fırsatları kaçırmayın. Tupperware ve Indirimler 365 alışverişinizde tasarruf edin. Indirimler 365 ile cam veya plastik gıda kaplarında en iyi indirimleri bulun.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.tupperware.com.tr/index

REKLAM
REKLAM