logo
REKLAM

En son D&R fırsatları

D&R mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

D&R, merkezi İstanbul'da bulunan bir Türk teknoloji ve kitap perakendecisidir. Ülke genelinde 50 ilde 200'den fazla mağazaya sahiptir. Ayrıca müşterilerin göz atabileceği, alışveriş yapabileceği ve kendilerine en yakın mağazayı bulabileceği bir çevrimiçi mağazası da vardır.

D&R hakkında sık sorulan sorular

D&R mağazasında nasıl tasarruf edilir?

D&R'da tasarruf etmenin birçok yolu vardır. En son fırsatlarını ve promosyonlarını almak için haber bültenlerine abone olabilir, gelecekteki satın alımlara yönelik ürün seçmek için istek listesi seçeneğini kullanabilir veya harika fiyatlar bulmak için en güncel kataloglarına göz atabilirsiniz.

D&R tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi D&R indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sunduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın D&R mağazasındaki en iyi indirimleri öğrenin. Hemen şimdi Indirimler 365 ile en iyi teklifleri alın ve bu popüler organizasyonun size neler sunabileceğini keşfedin. Kitaplar, oyuncaklar veya teknoloji arıyorsanız, D&R size yardımcı olacaktır. Farklı mağazalar arasında fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sunduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.dr.com.tr/

D&R mağazasının tarihçesi: D&R hakkında

D&R 1997 yılında Erenköy'de kuruldu. Şirket, Doğan Holding ve Raks grubunun birleşerek D&R adlı yeni bir şirket oluşturmasıyla kuruldu. Fikir; genel halk için kitaplar, teknoloji, teçhizat, oyuncaklar ve çeşitli ürünler sunan yeni bir perakende zinciri oluşturmaktı.

Bugün D&R, 50 ilde 200'ün üzerinde mağazası, etkin bir çevrimiçi mağazası, depoları ve mağazalarının çoğunun bulunduğu İstanbul'daki iş ofisleri ile sektördeki en tanınmış perakendecilerden biridir.

D&R mağazasında hangi markaları bulabilirim?

D&R'ın sunabileceği birçok marka mevcut. Bunların arasında Apple, JBL, Xiaomi, GoPro, Rakuten Kobo, Case Logic, Kodak, Sony, DJI, Oral B, Barbie, Play-Doh, Nerf, Lego, Fisher-Price, Playmobil, Alfa, Desktek, Yapı Kredi Yayınları, Everest, Doğan Kitap, Altın Kitaplar ve daha birçok premium marka yer almaktadır.

D&R Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

D&R, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

D&R mağazasının rakipleriyle tanışın

D&R birçok yerel ve uluslararası marka ile rekabet halindedir. Bunlardan bazıları English Bookshop, Robinson Crusoe 389, Nobel Tıp Kitabevleri, Denizler Kitabevleri, Fil Books, Media Markt, Gold Computer Electronics, Teknosa, Bimeks, Emre Elektrik Maslak ve Nethouse'dur.

D&R mağazasına özel avantajlar

D&R'ın birçok fayda programı vardır. Harika fırsatlara, promosyonlara, finansman seçeneklerine ve doğum günü kuponlarına erişmek için web sitelerinde bir hesap oluşturabilirsiniz.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.