logo
homeIcon
  1. separatorDiğerleri
  2. separatorVODAFONE
REKLAM

En son VODAFONE fırsatları

VODAFONE mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Vodafone bir İngiliz telekomünikasyon şirketidir.

VODAFONE hakkında sık sorulan sorular

VODAFONE mağazasında nasıl tasarruf edilir?

En son promosyonlar ve sınırlı süreli fırsatlar hakkında bilgi edinmek için Vodafone'un web sitesini ziyaret edin. Cihaz Teklifleri bölümünde en uygun fiyatlarla en iyi akıllı telefonları bulun. Eski cihazınızı nakit karşılığında satın veya Vodafone'un ikinci el pazarından kullanılmış bir telefon satın alın.

VODAFONE tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Vodafone için en iyi indirim ve kataloglara sahiptir. Size en yakın Vodafone'daki en güncel indirimleri bulun. Indirimler 365 ile en son Vodafone etkinlikleri ve promosyon kodlarından haberdar olun.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.vodafone.com.tr/

VODAFONE mağazasının tarihçesi: VODAFONE hakkında

Racal-Vodafone’un ilk ofisi 1985 yılında Birleşik Krallık/Berkshire'da piyasaya sürüldü. Vodafone, 1991 yılında Racal Telecom'dan ayrıldı. 1996 yılında Vodafone, müşterileri çoğunlukla Vodafone'un ağını kullanan rakip şirket Talkland ve mağaza zinciri Peoples Phone'u satın aldı.

Vodafone, 1999 yılında AirTouch Communications Inc.'i satın alarak en büyük Alman mobil ağının üçte birinden fazlasının sahibi oldu. Aynı yıl şirket, ABD kablosuz varlıklarını Bell Atlantic Corp'unkilerle birleştirerek Verizon Wireless'ı yarattı. 2005 yılında Vodafone Telsim'i satın alarak Türkiye pazarına girdi. 2006 yılında Telsim'in adı Vodafone Türkiye olarak değiştirildi. Üç yıl sonra şirketin merkezi, Maslak semtindeki Ece Plaza'ya taşındı.

Şu anda Vodafone, Türkiye'deki en büyük ikinci uluslararası doğrudan yatırımdır. Şirket, ülke genelinde 81 ilde 3300'ü aşkın çalışanı, 1200'ün üzerinde mağazası ve 23 bin satış noktası ile faaliyet göstermektedir.

VODAFONE mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Vodafone’da Apple, Casper, General Mobile, Huawei, Omix, Oppo, Realme, Reed, Samsung, Readway, Hometech, Lenovo, Marshall, Fitbit, Sandisk, Techno, Vivo, Xiaomi, Alcatel, TCL, Motorola, Gigaset, TP Link, Zyxel, ZTE, Tivibu, Tuncmatik, Inteya, Omix, Soultech, JBL, Ttec, Urbanista, Realme, Defunc, Amazfit, Beats ve Sony gibi markalar bulunmaktadır.

VODAFONE Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Vodafone, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

VODAFONE mağazasının rakipleriyle tanışın

Vodafone'un ana rakipleri Türk Telekom, Galatasaray Mobile, Turkcell, İDO ve TTnet gibi benzer telekomünikasyon şirketleridir.

VODAFONE mağazasına özel avantajlar

İlk alışverişinizde 15 GB hediye kazanmak için Vodafone'un e-ticaret platformuna giriş yapın. Yeni hizmetinizi Vodafone'un web sitesinden kiralayın, ilk üç ay %15 indirim ve ücretsiz teslimat kazanın. Benzersiz indirimlerden yararlanmak için numaranızı Vodafone'a aktarın.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.