REKLAM

VODAFONE mağazasının haftalık fırsatları

En son VODAFONE fırsatları
REKLAM

Şu anda VODAFONE tarafından sunulan bir fırsat yok

Diğerleri mağazasına ait diğer fırsatlar

TUPPERWARE logo
TUPPERWARE kataloğu

TUPPERWARE kataloğu

Katalog 2022
Broşürü Aç
ENPLUS logo
ENPLUS kataloğu

ENPLUS kataloğu

Katalog 2022
Broşürü Aç
JOKER logo
JOKER kataloğu

JOKER kataloğu

Katalog 2022
Broşürü Aç

Diğer Diğerleri markaları

D&R
D&R
TUPPERWARE
TUPPERWARE
TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM
TANTITONI
TANTITONI
ENPLUS
ENPLUS
JOKER
JOKER
D&R
D&R
TUPPERWARE
TUPPERWARE
TÜRK TELEKOM
TÜRK TELEKOM
TANTITONI
TANTITONI
ENPLUS
ENPLUS
JOKER
JOKER

VODAFONE mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Vodafone bir İngiliz telekomünikasyon şirketidir.

VODAFONE hakkında sık sorulan sorular

VODAFONE mağazasının tarihçesi: VODAFONE hakkında
Open

Racal-Vodafone’un ilk ofisi 1985 yılında Birleşik Krallık/Berkshire'da piyasaya sürüldü. Vodafone, 1991 yılında Racal Telecom'dan ayrıldı. 1996 yılında Vodafone, müşterileri çoğunlukla Vodafone'un ağını kullanan rakip şirket Talkland ve mağaza zinciri Peoples Phone'u satın aldı. Vodafone, 1999 yılında AirTouch Communications Inc.'i satın alarak en büyük Alman mobil ağının üçte birinden fazlasının sahibi oldu. Aynı yıl şirket, ABD kablosuz varlıklarını Bell Atlantic Corp'unkilerle birleştirerek Verizon Wireless'ı yarattı. 2005 yılında Vodafone Telsim'i satın alarak Türkiye pazarına girdi. 2006 yılında Telsim'in adı Vodafone Türkiye olarak değiştirildi. Üç yıl sonra şirketin merkezi, Maslak semtindeki Ece Plaza'ya taşındı. Şu anda Vodafone, Türkiye'deki en büyük ikinci uluslararası doğrudan yatırımdır. Şirket, ülke genelinde 81 ilde 3300'ü aşkın çalışanı, 1200'ün üzerinde mağazası ve 23 bin satış noktası ile faaliyet göstermektedir.

VODAFONE mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?
Open

Vodafone çok çeşitli hizmet ve cihazlar, akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar, aksesuarlar, hoparlörler, ses çubukları, akıllı saatler, şarj cihazları, kulaklıklar, akıllı ev ürünleri, fiber ve ADSL internet bağlantıları ile kablolu ve isteğe bağlı TV hizmetleri satmaktadır.

VODAFONE mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Vodafone’da Apple, Casper, General Mobile, Huawei, Omix, Oppo, Realme, Reed, Samsung, Readway, Hometech, Lenovo, Marshall, Fitbit, Sandisk, Techno, Vivo, Xiaomi, Alcatel, TCL, Motorola, Gigaset, TP Link, Zyxel, ZTE, Tivibu, Tuncmatik, Inteya, Omix, Soultech, JBL, Ttec, Urbanista, Realme, Defunc, Amazfit, Beats ve Sony gibi markalar bulunmaktadır.

VODAFONE mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

En son promosyonlar ve sınırlı süreli fırsatlar hakkında bilgi edinmek için Vodafone'un web sitesini ziyaret edin. Cihaz Teklifleri bölümünde en uygun fiyatlarla en iyi akıllı telefonları bulun. Eski cihazınızı nakit karşılığında satın veya Vodafone'un ikinci el pazarından kullanılmış bir telefon satın alın.

VODAFONE mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Vodafone'un ana rakipleri Türk Telekom, Galatasaray Mobile, Turkcell, İDO ve TTnet gibi benzer telekomünikasyon şirketleridir.

VODAFONE mağazasına özel avantajlar
Open

İlk alışverişinizde 15 GB hediye kazanmak için Vodafone'un e-ticaret platformuna giriş yapın. Yeni hizmetinizi Vodafone'un web sitesinden kiralayın, ilk üç ay %15 indirim ve ücretsiz teslimat kazanın. Benzersiz indirimlerden yararlanmak için numaranızı Vodafone'a aktarın.

VODAFONE tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Vodafone için en iyi indirim ve kataloglara sahiptir. Size en yakın Vodafone'daki en güncel indirimleri bulun. Indirimler 365 ile en son Vodafone etkinlikleri ve promosyon kodlarından haberdar olun.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.vodafone.com.tr/

REKLAM