logo
REKLAM

En son EVIDEA fırsatları

EVIDEA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Evidea, merkezi İstanbul'da bulunan bir Türk mağaza zinciridir. Çeşitli illerde 32'den fazla mağazaya sahiptir. Ev tekstili, dekorasyon, aydınlatma, ev eşyaları, nevresimler, ev aletleri, aksesuarlar ve mobilyalar dahil olmak üzere çeşitli yelpazede ürün satışı yapmaktadır.

EVIDEA hakkında sık sorulan sorular

EVIDEA mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Evidea tasarruf etmenin birçok yolunu sunmaktadır. Çevrimiçi promosyon kodlarını kullanarak web sitelerinde Kampanya bölümünü ziyaret edebilir ve sezon sonu indirimleri için bültenlerine abone olabilirsiniz.

EVIDEA tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi Evidea indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sahip olduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın Evidea mağazasında en iyi indirimleri öğrenin. Indirimler 365 ile mevcut en iyi teklifleri alın ve Indirimler 365 ve bu popüler kuruluşun size neler sunabileceğini keşfedin. İster kaliteli ev markaları, ister düşük fiyatlar arayın Evidea ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sahip olduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.evidea.com/

EVIDEA mağazasının tarihçesi: EVIDEA hakkında

Evidea, 2011 yılında Türkiye pazarına IKEA gibi diğer uluslararası “büyük kutu” mağazalarıyla rekabet edebilecek ulusal bir alternatif sunmak amacıyla kurulmuştur. İstanbul'da 1500 m2'lik bir mağaza ile başlamış ve sadece 2 yıl sonra ülke geneline genişleyerek pek çok yeni mağaza açmıştır.

2012'den bu yana şirket, müşterilerin ihtiyaç duydukları her şeyi çevrimiçi bulmalarına yardımcı olmak için çevrimiçi mağazasını optimize etmekte, uzman tavsiyesi ve yüzlerce ürünün yanı sıra indirimler, teklifler ve promosyonlar sunmaktadır. Şirket, markayı Avrupa ve Asya'da yurtdışında kurmak amacıyla 2025 yılına kadar 110 mağazaya sahip olmayı hedeflemektedir.

EVIDEA mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Evidea çok çeşitli premium markanın satışını yapmaktadır. Bunlar arasında Just Home, Deco&Style, Mia, Nuvomon, Garden, Motek, Perilla, Portland, Paşabahçe, Q-Art, Tulu Porselen, Sarev, Premier Home, Akın Lux ve evinizi yenilemek için daha birçok harika premium marka bulabilirsiniz.

EVIDEA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Evidea, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

EVIDEA mağazasının rakipleriyle tanışın

Evidea'nın Türkiye'deki başlıca rakipleri Chakra, Dantell, Luxuria, Madame Coco, Secdus, Deco Center, Home Sweet Home, Enza Home, English Home, Blumarine Italian Home, Mae Zae ve Modda'dır.

EVIDEA mağazasına özel avantajlar

Evidea'nın birçok avantaj programı bulunmaktadır. Özel promosyon kodlarını bulmak için bültenlerine abone olarak, web sitelerinde Kampanya bölümüne giderek veya markayı Twitter, İnstagram ve YouTube'da takip ederek tasarruf edebilirsiniz.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.