logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorADDAX

ADDAX aktüel katalog - Temmuz 2024

Aktüel ADDAX mağaza kataloglarında indirimler

Addax bir Türk moda perakendecisidir.

ADDAX hakkında sık sorulan sorular

ADDAX mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Sezon indirimleri ve günlük olarak güncellenen en son gelişmeler hakkında bilgi edinmek için Addax'ın web mağazasını ziyaret edin. İndirim bölümünde en düşük fiyatlarla en iyi kıyafetleri bulun. En Çok Satanlar bölümündeyse en son trendleri görün.

ADDAX tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi Addax indirimlerini ve broşürlerini sunar. Bu mağazanın sizin için sahip olduğu mevcut teklifleri keşfedin ve size en yakın Addax mağazasındaki en iyi indirimleri öğrenin. Addax ve Indirimler 365 ile indirimli fiyata en iyi bluz ve şapkaları alın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.addax.com.tr/

ADDAX mağazasının tarihçesi: ADDAX hakkında

Addax üyelerine özel fiyatlar ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Şirket sürekli olarak müşteri taleplerini daha da fazla karşılamak için kendini yeniliyor ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği yapıyor. Addax, kadınlar için zarafetin sembolü olma misyonunda yaratıcılığı zarafetle birleştiriyor.

ADDAX mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Addax'ın tüm ürünleri şirket tarafından tasarlanıp üretilmekte ve Addax garantisi ile satılmakta; depodaki seçim ve paketleme aşamalarında her bir ürün özel bir Addax ekibi tarafından iki kez test edilmektedir.

ADDAX Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Addax, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

ADDAX mağazasının rakipleriyle tanışın

Addax'ın başlıca rakipleri LC Waikiki, De Facto, Koton, Mavi, LTB, Aker, Bandito ve Dilvin gibi benzer giyim şirketleridir.

ADDAX mağazasına özel avantajlar

Addax'ın AddaxGirls bölümünde ise en iyi moda ilhamlarını alabilirsiniz. Güncel kampanyalarından ve yeni ürünlerinden haberdar olmak için Addax'ın bültenine abone olun.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları ADDAX'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar ADDAX

Yerel Moda mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 22 üzerinde erişim sağlar ADDAX dahil Turkey'deki Moda mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.