logo
REKLAM

En son WATSONS fırsatları

WATSONS mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Watsons, dünya çapında 8.000'den fazla mağazası bulunan uluslararası bir kozmetik ve kişisel bakım zinciri mağazasıdır.

WATSONS hakkında sık sorulan sorular

WATSONS mağazasında nasıl tasarruf edilir?

En son gelenleri ve sınırlı süreli indirimlerini öğrenmek için Watsons'ın web mağazasını ziyaret edin. En düşük fiyatlarla en iyi kişisel bakım ürünleri için Outlet bölümüne gidin.

WATSONS tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Watsons için en iyi indirimlere ve kataloglara sahiptir. Size en yakın Watsons'ta en son indirimleri bulun. Indirimler 365 ile en son Watsons etkinlikleri ve promosyon kodlarıyla güncel kalın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.watsons.com.tr/

WATSONS mağazasının tarihçesi: WATSONS hakkında

Dr. Thomas Boswell Watson 1856'da Hong Kong'a taşındı ve Hong Kong Dispanserinde çalışmaya başladı. 1870 yılına gelindiğinde işletme A.S Watson adıyla biliniyordu. 1871'de şirket Dr. John David Humphreys ve Dr. Arthur Hunt'a devredildi ve adı A.S. Watson & Company olarak değişti. Watsons, 1981'de Hutchison Whampoa'nın bir yan kuruluşu oldu. Şirket 1987 yılında Macau ve Tayvan'daki ilk mağazalarıyla uluslararası genişlemeye başladı. Watsons, Türkiye'de 100 farklı şehirde 340'dan fazla mağazasıyla lider makyaj markalarından biridir.

WATSONS mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Watsons'ta Revolution, Nyx Professional Makeup, Maybelline New York, L'Oreal, Flormar, Deborah Milano, LA Colors, Pastel, Rimmel London, Essence, Nivea, Neutrogena, Garnier, OGX, , Elseve, Pantene, Dax, Oral-B, Colgate, Listerine, Sensodyne, Palmolive, Le Petit Marseillais, Kotex, Gillette, Dove, Old Spice, Clear, Johnson's, Bepanthol gibi piyasadaki en ünlü markaları satın alabilirsiniz. Watsons ayrıca Frudia, Camu, Ashley Joy, Sarah Parker, Wabi-Sabi ve Watsons gibi çok sayıda özel markanın da satışını yapmaktadır.

WATSONS Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Watsons, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

WATSONS mağazasının rakipleriyle tanışın

Watsons'ın ana rakipleri Gratis, Kozmetikcim, Botanik Ecza, Eczane gibi benzer şirketlerdir.

WATSONS mağazasına özel avantajlar

Watsons kataloglarında en iyi fırsatları ve promosyonları bulun. Güncel yarışmaları ve etkinlikleriyle ilgili güncel bilgileri almak için Kampanyalar sayfasına bakın. Her alışverişte özel indirimler ve puanlar almak için ödeme sırasında Watsons Card'ınızı kullanın. Watsons Elite Card'ınızla tüm ödüllerin ve sürprizlerin kilidini açın. Satın alma işleminiz için ücretsiz profesyonel tavsiye almak için çevrimiçi olarak bir Watsons Güzellik Danışmanı ile bağlantı kurun.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.