logo
REKLAM

En son ORIFLAME fırsatları

ORIFLAME mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Oriflame, kozmetik ve güzellik ürünlerinin üretimi ve pazarlamasında yer alan İsveçli bir şirkettir. Oriflame, Türkiye'de ve dünyadaki diğer 60 ülkede güçlü bir varlığa sahiptir. Oriflame, ürünlerini katalog üzerinden satmaktadır.

ORIFLAME hakkında sık sorulan sorular

ORIFLAME mağazasının tarihçesi: ORIFLAME hakkında
close

Oriflame'in hikayesi, 1967'de Jonas ve Robert af Jochnick kardeşlerin Bengt Hellsten isimli arkadaşlarıyla birlikte İsveç'te şirketin kurulmasıyla başladı. Kurucular, müşterilerine çok çeşitli yüksek kaliteli güzellik ürünleri sunacak benzersiz bir şirket kurmak istediler.

Rüya gerçek oldu ve Oriflame, başarılı olduğu İsveç'te hızla ortaya çıktı. Takip eden yıllarda, şirket dünya çapında pek çok ülkeye yayıldı ve şu anda Türkiye de dahil olmak üzere 60'dan fazla ülkede bulunmaktadır.

Türkiye'de Oriflame 1990'lı yıllarda piyasaya girdi ve o zamandan beri Türk tüketicileri arasında itibarı yüksek bir marka haline geldi. Günümüzde Oriflame, ürünlerini ülke geneline yayılmış geniş bir bağımsız danışman ağı üzerinden satarak Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satmaktadır.

ORIFLAME mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Oriflame tanınmış bir uluslararası kozmetik ve güzellik ürünleri üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

ORIFLAME mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Oriflame'de para tasarrufu yapmak çok kolay. Oriflame'in online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Oriflame'deki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulabilirsiniz. Ayrıca Oriflame danışmanlarına sorarak her zaman indirim fırsatı bulabilirsiniz.

ORIFLAME Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Oriflame, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

ORIFLAME mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Oriflame, Türkiye'de L'Oreal, Avon gibi diğer markalarla rekabet ediyor.

ORIFLAME mağazasına özel avantajlar
close

Oriflame müşterilerine en kaliteli kozmetik ve güzellik ürünlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Oriflame, Türkiye'de ülke çapında dağıtılan geniş bir bağımsız danışman ağına sahiptir. Ürünler uluslararası garantiye sahiptir.

ORIFLAME tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Oriflame'in Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Kozmetik ve güzellik söz konusu olduğunda en kaliteli ürünleri Oriflame'de bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Oriflame'in sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://tr.oriflame.com/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.